Utorak, 06.08.2019 | 20:45
IZVOR: cdm.me

NEOČEKIVAN PORAZ Nikšićana: Sutjeska PORAŽENA od Linfilda poslije preokreta

Fudbaleri Linfilda šokirali su Sutjesku pod Goricom, slavili 2:1 i napravili veliki korak ka plej of rundi kvalifikacija za Ligu Evrope.

Naš sastav je odlično počeo meč, uraganski napadao i poveo golom Kojaševića iz slobodnog udarca. Imali su izabranici Nikole Rakojevića još nekoliko šansi, a presjekao ih je gol Milara u finišu prvog poluvremena. Sutjeska je imala posjed i napadala i u nastavku, a kazna za promašaja stigla je u vidu drugog Milarovog gola za 1:2.

Revanš je naredne sedmice. Sutjeska je najavila da može, ali je bila nekonkretna, a odbrana vrlo često previše panična što su gosti kaznili.

65′ Veliki šok pod Goricom. Opet Milar, sada lijepo lobom poslije kontre! Kiks Nikšićana.

58′ Opet šansa i opet Kojašević. Prodor, pa šut malo pored gola! Napada Sutjeska, mnogo je bolja.

46′ Odličan prodor i šut Bulatovića. Brani Ferguson.

46′ Nikolić umjesto Božovića na startu drugog poluvremena.

45′ Dobro poluvrijeme Sutjeska je upropastila primljenim pogotkom. 1:1 nakon prvog dijela.

38′ Poravnanje pod Goricom. Linfild je stigao do izjednačenja. Loša reakcija odbrane Nikšićana, Giljen odbranio pokušaj Lejverija, a natrčao je Milar i zatresao mrežu.

34′ OGromna šansa za Sutjesku. Nedić je nakon prekida odlično reagovao, ali je neko od gostujućih igrača odbio sa gol linije.

30′ Pauza zbog visoke temperature i osvježenje za igrače.

11′ GOLLLL. Još jedna majstorija Kojaševića. Ovaj put iz slobodnog udarca fenomenalan šut. Sutjeska vodi!

2′ Velika šansa za naš sastav. Bojan Božović je iz izgledne pozicije sa peterca prebacio gol!

1′ Počinje meč.

Nikšićani imaju veliku šansu da se plasiraju u plej of rundu, ali ipak ih neće zavarati to što rival dolazi iz Sjeverne Irske.

Trener Rakojević najavljuje potpuni fokus i borbu da se ostvari dobar rezultat.

Linfild je potpuni vladar u domaćoj sceni, a u prethodnoj rundi izbacio je Toršavn.

Sutjeska želi da pobjedom napravi pravu uvertiru za revanš.