Nedjelja, 27.10.2019 | 15:30
IZVOR: Telegraf.rs

"Pobjednici uvijek pronađu način. Naprijed, Siniša": Bolonja prekinula niz od 5 uzastopnih PORAZA!

Bolonja je prekinula niz od 5 uzastopnih mečeva bez pobjede.

Fudbaleri Bolonje savladali su na svom terenu poslednje plasiranu Sampdoriju sa 2:1 u 9. kolu Serije A u meču koji zbog bolesti i terapija nije vodio Siniša MIhajlović

Sam početak susreta obilježili su navijači Sampdorije koji nisu zaboravili svog nekadašnjeg fudbalera i koji su Mihajloviću poslali poruku: "Pobjednici uvijek pronađu način. Naprijed, Siniša".

Od samog starta domaći fudbaleri su krenuli ofanzivno i kontrolisali susret tokom prvog dijela igre. Ipak, kako su Palasio i Džemaili propustili svoje šanse, golova nije bilo.

U nastavku, posle odlične akcije, Palasio dovodi svoj tim u vođstvo u 48. minutu.

Domaći su uspjeli i da dupliraju rezultat, ali je sudija poništio gol zbog ofsajda. Umjesto novog vođstva, stigao je odgovor na drugoj strani. tako je Gabljadini u 64. minutu postigao fantastivan gol sa više od 20 metara.

Do kraja susreta, Bolonja se nije predavala, pa je tako u 77. minutu Matia Bani iz kornera postiže pogodak i postavlja konačnih 2:1. Da podsjetimo, ovim trijumfom Bolonja je prekinula niz od 5 uzastopnih mečeva bez pobjede.