Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 30. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Foto: Ilustracija, Pixabay
Podgorica
- u terminu od 08 do 16 sati: dio Bioča.
- u terminu od 09 do 12 sati: dio Konika - ul. 1. maj, Bora i Ramiza, Novice Cerovića, II Sandžačke brigade, Georgi Dimitrova i Ivana Gorana Kovačića.
- u terminu od 09 do 18 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Mokra, Bukumirsko jezero, Brskut, Opasanica, Uvač, Ljevorečke Tuzi, Han Garančića, Dubirog Veruša, Pilana Veruša i Pajkov Vir.
Danilovgrad
- u terminu od 08 do 15 sati: Bregovi Mijovića, Osredina, Gornji Crnci, Ćelija Piperska, dio Kopilja, Gostilje, Dobri Do, Ruišta i Vukotica (kratkotrajna isključenje).
- u terminu od 08 do 16 sati: Radovče, dio Kopilja i Seoca.
Tuzi
- u terminu od 08 do 16 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.
Cetinje
- u terminu od 08 do 15 sati: Bobija.
Nikšić
- u terminu od 08 do 17 sati: Bijelovići, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje (Bijela Vrata), Cerovačka Glavica, (Zlatna Strana), Dubočke Gornje (Pećinovac), Krtine (Šljeme), Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja i Gornja.
- u terminu od 08:15 do 17:15 sati: Klenak.
- u terminu od 09 do 14 sati: ulice Milice Vučinić, Baja Sekulića, Nikole Đurkovića, Branka Deletića, Voja Deretića, Maše Jelića, Milovana Pekovića i dio ulice Vuka Karadžića.
- u terminu od 09 do 16 sati: Praga i Orah.
- u terminu od 10 do 14 sati: Mokra njiva, Zavrh, Dio Gornjeg Polja, Dio Brezovika, Mali Brezovik, Bolnica Brezovik, Dio Rastovca, Vir, Dio Vidrovana, Šume, Prisoja, Vrzipov do, Presjeka, Čeline, Srijede, Miločani, Sjenokosi, Mljekara, Brod, Zavraca.
Plužine
- u terminu od 09:30 do 15 sati: Zakamen.
Bar
- u terminu od 08 do 10 sati: potrošači u neposrednoj blizini nadvožnjaka na bulevaru JNA.
- u terminu od 08 do 15 sati: Virpazar Grad, Mikovići i naselje u blizini Želejzničke stanice (naizmjenična isklljučenja u trajanju do 45 minuta po izvodu).
- u terminu od 09 do 12 sati: Dubrava – Ravanj.
- u terminu od 09 do 14 sati: Pečurice.
Budva
- u terminu od 07:30 do 19 sati: dio naselja Čučuci.
- u terminu od 08 do 13 sati: Mažići, Stanišići, Lapčići, Duletići, Jelen Do, Gornji Pobori, Donji Pobori, Stanjevići, Brajići i Di bar.
Ulcinj
- u terminu od 08 do 15 sati: ulica Ivana Milutinovića od Posejdona do O.Š. "Boško Strugar".
Tivat
- u terminu od 09 do 11 sati: Krašići početa naselja, ulice Pionirska, Beogradska, Fruškogorska, Sremska, Grmečka, Novosadska, Budino sokače, Orkanski visovi i stari Krašići.
Herceg Novi
- u terminu od 09:30 do 10:30 sati: Kumbor, potrošači oko kompleksa Porto Novi i sam kompleks.
Andrijevica
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, MHE Bradavac, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina i Zorići, dio sela Seoce, Slatina, Zabrđe, Trešnjevo, dio sela Prisoja (potrošači koji se napajaju sa STS Prisoja 2) i Izbjegličko naselje Kraštica.
Berane
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca, Lisijevo Polje i dio sela Goražde.
Bijelo Polje
- u terminu od 09 do 15 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Poda, Ćukovac, Sela, Kukulje, Crnča, Radulići, Godijevo, Ivanje, Goduša, Vrbe, Kradenik, Crhalj, Sipanje, Ličine, Moravac, Sušica, Osmanbegovo selo, Dupljaci, Đalovići, Čampari, Lazovići, Vrh, Negobratina, Šipovice, Stubo i Nikoljac – Ribnik.
Kolašin
- u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci i Mioska.
- u terminu od 07:30 do 18 sati: Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.
- u terminu od 08 do 16 sati: Pčinja, Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Sunga, Đekići, Bare Kraljske, Vukićevića Lug, Drndari, Suva Gora i Vranještica.
- u terminu od 09 do 15 sati: Žirci i Smolice.
- u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.
Mojkovac
- u terminu od 10 do 15 sati: Paćice.
Petnjica
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Dašča Rijeka i dio sela Lagatori.
Plav
- u terminu od 09 do 14:30 sati: ulice Racina, Ribarska, Jezerska i selo Hakanje.
Pljevlja
- u terminu od 07:30 do 18 sati (moguća kratka isključenja na početku i na kraju radova): repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Rađevići, Mironići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Podkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli.
- u terminu od 07:30 do 18 sati: Metaljka, Prisoje, Babino Brdo, Đakovići, Repetitor Vraca, Skenderovina, Milakovci, Pliješ, Jakupov Grob, Boljanići.
- u terminu od 08 do 15 sati: Trlica, Sirčići, Bitine i Lever Tara.
Rožaje
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Seošnica.
Žabljak
- u terminu od 08 do 16 sati: Ninkovići.
- u terminu od 09 do 12 sati (moguća kratka isključenja na početku i na kraju radova): Reciklažni centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica i Nadgora.
- u terminu od 09 do 12 sati: potrošači iz reona sela Tepča.
Šavnik
- u terminu od 08 do 16 sati: Dobra Sela i Mljetičak.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
UTORAK
Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 01. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
- u terminu od 08 do 16 sati: dio Zagoriča oko škole - dio ul. Iva Andrića, ul. Jaroslava Čermaka, ul. Bokeljske mornarice, ul. Velimira Stojanovića, ul. Vita Nikolića, dio Tološa- Ceklinska ulica, dio ul. Marka Rašovića, Vlada Raičevića, Boška Buhe, dio Gornje Gorice-dio ul. Miloja Pavlovića i dio uz magistralu
dio Bioča.
Tuzi
- u terminu od 08 do 16 sati: Gornje i Donje Drume, Ramza Ćaf, Spinja, Vitoja, Božaj, Kremza i granični prelaz Božaj (kratkotrajna isključenje).
- u terminu od 08 do 16 sati: Skorać, Arza, Barlaj, Karaula Jagoda, Helnica, Traboin i Nabom.
Danilovgrad
- u terminu od 08 do 15 sati: Podanje, Klikovače, dio Novog Sela, Komunice, Grbe i firme Forneti, Art stone, Pirela, Darkvud, Rakočević, Čakarević i Klin max (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu).
- u terminu od 08 do 15 sati: Daljam i Zagreda.
Cetinje
- u terminu od 08 do 17 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Dobrsko Selo i Ulići (kratkotrajna isključenje u navedenom vremenu).
- u terminu od 08 do 17 sati: Markov Do, Bokovo, Kosijeri, Đinovići, Štitari Orašani, Mikulići i Tomići.
Nikšić
- u terminu od 08 do 16 sati: Praga.
- u terminu od 08 do 17 sati: Klenak.
- u terminu od 08:30 do 14 sati: Vrzipov Do.
Plužine
- u terminu od 08:30 do 16 sati: Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Podmramor, Miletići i Ravno.
Budva
- u terminu od 07:30 do 19 sati: dio naselja Čučuci.
Kotor
- u terminu od 09 do 12 sati: Dobrota, Sv. Stasije, od Crkve Sv. Stasije do Raškovog Brijega i od zgrade "Urbing" do Kavalina.
- u terminu od 09 do 13 sati: Turist B, naselje od Fakulteta za pomorstvo do Gradske plaže.
- u terminu od 10 do 13 sati: Nalježići, Dub, Pelinovo, Majdan Tujko, Odže, Koložun, Mirac i Čavori.
Andrijevica
- u terminu od 08:30 do 11 sati: Slatina, Zabrđe, Trešnjevo, dio sela Prisoja (potrošači koji se napajaju sa STS Prisoja 2) i Izbjegličko naselje Kraštica.
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Peovac, Oblo Brdo, Kralje, Sjenožete, Gnjili Potok, Trešnjevik i katuni: Štavna, Rudo Brdo, Gradišnica i dio sela Ulotina.
Berane
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Sela:Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca, Lisijevo Polje i dio sela Dapsići.
Bijelo Polje
- u terminu od 09 do 15 sati: Loznice, Tomaševo, Ćukovac, Božovića Polje-Slijepač Most, Lozna, Crhalj i Banje Selo.
Kolašin
- u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
- u terminu od 07:30 do 18 sati: Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
- u terminu od 08 do 15 sati: Moračka Bistrica.
- u terminu od 09 do 15 sati: Cerovica.
- u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.
Mojkovac
- u terminu od 08 do 16 sati: Krasića Strana.
- u terminu od 09 do 14 sati: Gornja Polja.
Gusinje
- u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Grnčar.
Pljevlja
- u terminu od 07:30 do 18 sati: Metaljka, Prisoje, Babino Brdo, Đakovići, Repetitor Vraca, Skenderovina, Milakovci, Pliješ, Jakupov Grob, Boljanići.
- u terminu od 07:30 do 18 sati (moguća kratkotrajna isključenja na početku i na kraju radova): Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Rađevići, Mironići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Podkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli.
- u terminu od 08 do 15 sati: Brvenica, Sirčići i Premćani.
Rožaje
- u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Gornja Lovnica i ul. Mustafe Pećanin (mahala Fetahovića).
Žabljak
- u terminu od 08 do 16 sati: Ninkovići.
Šavnik
- u terminu od 08 do 16 sati: Mljetičak i Dobra Sela.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
KOMENTARI (0)