Četvrtak, 26.01.2023 | 20:37
IZVOR: Kolektiv.me

Simić - Idemo dalje u nove pobjede! Na korak smo da opet odemo na EP i da se takmičimo u konkurenciji najboljih

Rukometna reprezentacija Crne Gore, zauzela je 18. mjesto na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu.




Foto: Instagram screenshot/hfmontenegro

Par dana nakon sto su se slegli utisci sa SP, golman "lavova" Nebojša Simić se oglasio na Instagramu.

"Prije svega veliko HVALA svim vjernim navijačima/cama koji daju svoju podršku bez obzira na sve i koji vole i poštuju svoje reprezentativce. Je li ostvaren uspjeh? Jeste. Je li se moglo više i bolje? Jeste."

Sa tim rečeno, ističe on, idemo dalje.

"Ja sam bio prvo navijač, sad sam igrać i dio kolektiva a sjutra cu opet biti navijaž reprezentacije. Što znači da su igraci prolazni a nacionalni tim ostaje. Zoran Roganović je uvijek pričao da nije isto kako ćemo ostaviti reprezentaciju iza sebe i u pravu je. Pored amaterske lige i slabog ulaganja u mlađe kategorije i njihov razvoj reprezentacija pokazuje kvalitet i talenat, pokazuje hrabrost i skromnost", napisao je Simić na Instagramu.

Kako ističe, volio bi sa se po pitanju rukometa dese neke promjene u CG. Da se, kako kaže, napravi taj jedan klub koji će igrati Ligu Evrope barem i pokušati da pokaže i lansira mlade igrače u inostranstvo.

Cetinju, kako navodi, treba takav projekat. Da ga podrže država i grad. Ili već ako nema uslova za to neka bude Podgorica. Da imaju ta djeca što se raduju i što nam se dive jasan put kako da uspiju u rukometu ako imaju talenta.

"Napisao sam mnogo puta ovu priču i napisaću, do sada je uvijek bilo uzalud a biće i sada vjerovatno. Ali neka, možda se jednom neko ko treba "zezne" pa kaže ajde možda možemo da napravimo dobru priču. Ako se to ikad desi taj neko može da računa uvijek na mene da radim sa mladim golmanima, da pomognem u menadzmentu i operacijama kluba a za uzvrat tražim isto i što tražim kad igram za reprezentaciju = poštovanje. Idemo dalje, ističe on, u nove pobjede! Na korak smo da opet odemo na EP i da se takmicimo u konkurenciji najboljih", zaključio je Simić.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Posljednji radni dan biće obilježen OVIM temperaturama

Četvrtak, 30.11.2023 | 22:00

Za sjutra je u Crnoj Gori najavljen narandžasti meteo alarm!

Klikovac: Nekada se Podgorica intenzivno razvijala, do kraja oktobra realizovano 19 miliona eura kapitalnih izdataka

Četvrtak, 30.11.2023 | 21:29

Na osnovu podataka koje sam danas dobio od gradonačelnice Podgorice Olivere Injac do 30. oktobra ove godine realizovano je 19 miliona eura kapitalnih izdataka odnosno 37,7 odsto u odnosu na plan, saopštio je Šef Kluba odbornika DPS-a u Skupštini Glavnog grada Andrija Klikovac. 

Ivona Pavićević: Imale smo fokus od početka, već mislimo na Paragvaj

Četvrtak, 30.11.2023 | 21:16

Nije imalo puno toga da se kaže nakon meča protiv Kameruna na startu grupe B Svjetskog prvenstva za rukometašice.

Kako izaći na kraj sa arogantnom osobom? Od ovoga sve počinje

Četvrtak, 30.11.2023 | 20:40

Svako od nas se bar jednom u životu susreo sa izuzetno arogantnom osobom. Ako ne znate kako da se nosite sa takvim ljudima, uključite jedan od 5 alata koji vam mogu pomoći da poboljšate svoju vezu.  

Bojana Popović: Nemoguće je da “letimo” po terenu

Četvrtak, 30.11.2023 | 20:14

Crnogorske rukometašice očekivano lako su pobijedile Kamerun 25:11 na startu Svjetskog prvenstva.

GP URA Bijelo Polje: Abazovićeva Vlada bila noćna mora organizovanog kriminala koji je jedva dočekao njen kraj

Četvrtak, 30.11.2023 | 19:39

Na juče održanom sastanku opštinskog odbora (OO) bjelopoljske URE kojem su prisustvovali predsjednik partije Dritan Abazović, potpredsjednik Filip Adžić i izvršni direktor Zoran Mikić sumirani su rezultati koje je URA ostvarila u prethodnom periodu i izloženi planovi za dalje političko djelovanje.    

Žene rođene u ova tri horoskopska znaka se smatraju "najtežim": Imaju visoke standarde i velika očekivanja

Četvrtak, 30.11.2023 | 19:00

Žene rođene u tri odabrana horoskopska znaka često nailaze na teškoće u uspostavljanju dugotrajnih ljubavnih veza.

"Uprkos kiši" - Radovi na pripremi Pazara teku planiranom dinamikom

Četvrtak, 30.11.2023 | 18:21

Objavio Glavni grad.

Ljudi sa ove dvije krvne grupe NAJTEŽE skidaju kilograme

Četvrtak, 30.11.2023 | 18:16

Da li ste u stalnoj borbi sa kilogramima, čak i dok slijedite savjete za određeni režim ishrane?

Nova krimi serija na Netfliksu obara rekorde

Četvrtak, 30.11.2023 | 18:00

Gledaoci Netfliksa uvijek dijele svoje preporuke na društvenim mrežama, a ova kriminalistička serija mnogima je trenutno na vrhu popisa. Serija o kojoj trenutno svi pričaju je “A Nearly Normal Family”.