Suze Bogdana Bogdanovića nakon poraza u finalu pogodile su navijače.

FINALE Eurobasketa: Istorijsko ZLATO za Sloveniju

Nedjelja, 17.09.2017 | 22:31

Trijumf Slovenije u finalu Eurobasketa!

Pau Gasol o PENZIONISANJU: "Volim da POBJEĐUJEM, to radim svakog ljeta sa reprezentacijom"

Nedjelja, 17.09.2017 | 20:55

Pau Gasol je u Istanbulu osvojio sedmu medalju na evropskim prvenstvima, a iako ima 37 godina, ne pominje mogućnost povlačenja iz reprezentacije.

MEDALJA za Španiju: Pobijedili Rusiju u meču za BRONZU

Nedjelja, 17.09.2017 | 17:59

Košarkaši Španije osvojili su bronzanu medalju na Eurobasketu, pobjedom nad selekcijom Rusije sa 93:85.

Finale EUROBASKETA - Đorđević: "Momci znaju da odbranom možemo do trofeja"

Subota, 16.09.2017 | 13:14

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević, očekuje spektakularan duel u finalu Eurobasketa sa Slovenijom (nedjelja, 20:30h), a od svog tima najbolju igru do sada.

EUROBASKET: Srbija u FINALU!

Petak, 15.09.2017 | 22:16

Košarkaši Srbije plasirali su se u finale Evropskog prvenstva u košarci pobjedom protiv Rusije 87:79.

VUČEVIĆ SE ŽALI: Sve ovo nema smisla!

Petak, 15.09.2017 | 15:10

“Nema smisla, ako se ne postigne dogovor sa NBA i Evroligom, kako bi najbolji igrači mogli da nastupaju”, kazao je Vučević za francuske medije.

Tanjević pohvalio reprezentaciju Srbije: "Odlučujuće mečeve igraju kao da su HIRURZI"

Petak, 15.09.2017 | 13:21

Proslavljeni košarkaški stručnjak Bogdan Tanjević kazao je da je došlo vrijeme da se povuče sa pozicije selektora Crne Gore i da je odlučio da svoju poziciju prepusti mlađima.

Kokoškov o nevjerovatnoj pobjedi Slovenije: "ISPREBIJALI smo Špance"

Petak, 15.09.2017 | 09:16

Selektor reprezentacije Slovenije Igro Kokoškov, rekao je poslije herojske pobjede Slovenije nad Španijom, da je njegov tim isprebijao protivnika.

Kakva POBJEDA: Slovenija deklasirala Španiju i plasirala se u FINALE

Četvrtak, 14.09.2017 | 22:20

Reprezentacija Slovenije plasirala se u finale Eurobasketa pošto je ubjedljivo pobijedila Španiju sa 92:72.

Najbolja PETORKA: Ovi košarkaši su obilježili četvrtfinale EUROBASKETA

Četvrtak, 14.09.2017 | 18:58

U polufinale plasirali su se selekcije Slovenije, Španije, Rusije i Srbije, a zvaničan sajt FIBA izdvojio je pet igrača koji su obilježili četvrtinu finala.

POVUKAO SE: Tanjević nije više selektor košarkaša CRNE GORE!

Četvrtak, 14.09.2017 | 11:53

Dosadašnji selektor košarkaša Bogdan Tanjević povukao se sa te funkcije i završio profesionalnu karijeru, objavio je Košarkaški savez Crne Gore.

EUROBASKET: Srbija u POLUFINALU

Srijeda, 13.09.2017 | 22:17

Srbija je posljednji polufinalista Eurobasketa. “Orlovi” su ubjedljivo savladali Italiju 83:67 i igraće u petak protiv Rusije od 20.30 za plasman u finale prvenstva Evrope.

DOBIJA POHVALE: Dončić je jedinstven, on je unikat...

Srijeda, 13.09.2017 | 17:16

"On je jedinstveni talenat. Trljam oči svaki put kad vidim šta može da uradi. Takvu igru definitivno ne očekujete od nekoga ko ima 18 godina", rekao je Skariolo.

ŠPANIJA nastavila pohod ka odbrani zlata: Poražena i Njemačka

Utorak, 12.09.2017 | 19:36

Reprezentacija Španije prvi je učesnik polufinala Evropskog prvenstva u Turskoj, Finskoj, Izraelu i Rumuniji.

TANJEVIĆ: "PREPUSTIO bih reprezentaciju Radonjiću ili Ivanoviću"

Ponedjeljak, 11.09.2017 | 11:35

“Ja imam želju, naravno. Napravili smo selekciju. Ali, ja bih ovo dao Dejanu Radonjiću ili Dušku Ivanoviću", rekao je Tanjević