Ostali sportovi

SPEKTAKL U NAJAVI: Sjekloća zakazao meč za SVJETSKU TITULU!

Srijeda, 01.11.2017 | 16:26

Crnogorski profesionalni bokser Nikola Sjekloća boriće se 9. decembra u Londonu protiv neporaženog Britanca Entonija Jarda za titulu WBO Interkontinentalnog prvaka svijeta u poluteškoj kategoriji.

Održano Otvoreno prvenstvo Crne Gore u streličarstvu

Utorak, 31.10.2017 | 14:00

Prethodnog vikenda u Podgorici je održano otvoreno prvenstvo Crne Gore u metnom (target outdoor) streličarstvu. Gađao se format turnira tzv FITA 144, koja podrazumijeva odapinjanje 144 strijele na 4 distance. Kod seniora u popularnim stilovima klasični (rikrv-olimpic) i kompaund luk, su ove distance 90, 70, 50, 30m i koriste se lica meta prečnika 122cm za duge odn. 80cm za dvije kraće distance, a takmičari odapinju po 36 strijela na svakoj distanci.

Hamilton NEPRIKOSNOVEN: Četvrti put postao ŠAMPION SVIJETA

Nedjelja, 29.10.2017 | 22:00

Vozač Mercedesa Luis Hamilton obezbijedio je četvrtu titulu svjetskog šampiona osvojivši deveto mjesto na Velikoj nagradi Meksika, na kojoj je trijumfovao Maks Fersapen u bolidu Red Bula.

Nedjelja, 29.10.2017 | 08:23

Razlika u klasi bila je očigledna, očekivalo se da će šampion ranije završiti meč, ali je hrabri izazivač dugo ostao na nogama, iako je primio niz žestokih i razornih udaraca.

Karatisti "Iskre" nastavljaju sa USPJESIMA

Subota, 28.10.2017 | 21:58

Nakon uspješnih nastupa na međunarodnim turnirima u Nikšiću, Igalu i Višegradu, karatisti Iskre iz Danilovgrada nastavljaju sa dobrim rezultatima. Ovoga puta, na redu je bio turnir u Kolašinu, na kojem su u konkurenciji 350 takmičara iz 25 klubova, ostvarili 3. mjesto u generalnom plasmanu.

Kakav USPJEH: Bojan Bošković osvojio titulu PRVAKA SVIJETA u karateu

Subota, 28.10.2017 | 21:41

Karatista podgoričkog Omladinca je prvak svijeta!

Utorak, 24.10.2017 | 19:50

Ovogodišnji Venecijanski maraton ostaće upamćen po iznenađujućoj pobjedi domaćeg trkača Eyoba Faniela (25), inače relativno nepoznatog u maratonskim krugovima.

BERANE: Održan A.F.S.O Champion Fight Day

Utorak, 24.10.2017 | 14:00

U Beranama je 22.10.2017 u organizaciji Sambo kluba Berane i Fightland tima a uz podršku Opštine Berane i Centra za kulturu Berane održan sportski događaj pod nazivom A.F.S.O Champion Fight Day .

Ponedjeljak, 23.10.2017 | 16:23

Srpski automobilista Uroš Brkić izazvao je udes na kružnoj trci u Skoplju i udario direktora trke Aleksandra Dimuševskog.

Brazilski džiu džicu - Kasai Elite šampionat u Njujorku: Mladen Jokmanović po SEDMI PUT na podijumu

Nedjelja, 22.10.2017 | 21:32

Proteklog vikenda u Njujorku održan Kasai Elite šampionat u organizaciji čuvenog majstora brazilskog džiu džicua Roles Grejsija, koji je okupio veliki broj takmičara u ovom veoma popularnom borilačkom sportu.

POBJEDA POSLIJE 17 MJESECI: Radošević slavio prekidom u drugoj rundi!

Nedjelja, 22.10.2017 | 11:31

Crnogorski bokser Predrag Radošević ostvario je pobjedu na povratku u ring poslije 17 mjeseci.

MARIJA JE "ČUDO OD DJETETA": Sa OSAM godina ima 50 osvojenih MEDALJA

Nedjelja, 22.10.2017 | 08:07

Osmogodišnja djevojčica Marija Simić iz Nikšića nesvakidašnji je talenat za gimnastiku i džudo, što najbolje potvrđuje oko pedeset, većinom zlatnih, medalja koje je osvojila na raznoraznim državnim i međunarodnim takmičenjim, pišu Dnevne novine.

PREMIJA za sjajne rezultate: Filip Radović nagrađen sa 10.000 EURA

Petak, 20.10.2017 | 14:45

Ministar sporta Nikola Janović primio je danas Filipa Radovića, jednog od najtrofejnijih crnogorskih paraolimpijaca,, koji je sezonu krunisao osvajanjem bronzane medalje na stonoteniskom prvenstvu Evrope u Sloveniji.

Četvrtak, 19.10.2017 | 21:19

Mekintoš je pao, bez svijesti, dok se Adolf slavodobitno peo na konopce proslavljajući pobjedu.

Međunarodni TURNIR: Karate klub "Iskra" nastavio sa dobrim rezultatima

Ponedjeljak, 16.10.2017 | 13:37

Nakon osvajanja karate turnira u Nikšiću, karate klub Iskra je nastavio sa dobrim rezultatima i na međunarodnoj sceni. U konkurenciji 478 takmičara iz 31 kluba iz 5 zemalja (BiH, Srbije, Crne Gore, Švedske i Kosova) takmičari Iskre zauzeli su 3.mjesto u generalnom plasmanu.

EVROPSKE IGRE mladih: Sjajni Filip Radović osvojio ZLATO

Četvrtak, 12.10.2017 | 22:04

Supertalentovani crnogorski stonoteniser Filip Radović osvojio je zlatnu medalju na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca u Đenovi u pojedinačnoj konkurenciji.