Ostali sportovi

UZ NOVI REKORD: Slađana Perunović najbrža u Ostroškom polumaratonu

Ponedjeljak, 02.04.2018 | 14:58

Slađana Perunović i Alija Imamović uz nove rekorde, osvojili su prva mjesta na drugom Ostroškom polumaratonu koji je sjajno organizovan u nedjelju.

Nedjelja, 01.04.2018 | 09:45

Britanski bokser Enetoni Džošua potvrdio je dominaciju u supeteškoj kategoriji i titulama IBF, IBO i WBA pridodao pojas u WBO konferenciji.

BEZ IZNENAĐENJA: Jedinstvo odbranilo trofej protiv Budućnosti!

Nedjelja, 18.03.2018 | 20:05

Bjelopoljci su, tako, prvi put u klupskoj istoriji odbranili trofej na domaćoj sceni, i postali treći crnogorski klub koji je to uradio u nezavisnoj državi, nakon Budućnosti i Budvanske rivijere.

Nedjelja, 04.03.2018 | 16:07

Australijanac Džordž Korons, koji ima 99 godina, isplivao je na zvaničnom takmičenju u Kvinslendu 50 metara kraul za 56,12 sekundi i nada se da će taj rezultat zvanično biti potvrđen kao svjetski rekord u starosnoj grupi od 100 do 104 godine.

ZBOG PROBLEMA SA SAVEZOM: Bronzani sa juniorskog prvenstva Evrope više ne nastupa za Crnu Goru!

Nedjelja, 04.03.2018 | 12:00

Juniori Džudo kluba Akademik osvojili su devet medalja na prvenstvu Crne Gore koje je održano juče u Danilovgradu.

Subota, 03.03.2018 | 11:21

Trka na 400 metara na Svjetskom prvenstvu u atletici u Birmingemu zauvijek će ući u istoriju ovog sporta.

Kakav OBRT: Nosila majicu "Ja ne koristim doping, ja sam za sport", pa pala na DOPING TESTU

Subota, 24.02.2018 | 10:26

Pilot ruske ženske ekipe na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, Nadežda Sergejeva, u petak je "pala" na doping testu čime je potvrdila lošu naviku ruskih sportista zbog koje i na ovom takmičenju, usljed ranijih slučajeva dopinga, nastupaju bez svojih obilježja.

Za sve je KRIV muž: Ruska ljepotica ostala bez OLIMPIJSKE MEDALJE u Pjongčangu

Četvrtak, 22.02.2018 | 15:05

Proglašen krivim.

Klizačica na ivici SUZA: "Ostvarila mi se najgora NOĆNA MORA na Olimpijskim igrama"

Ponedjeljak, 19.02.2018 | 12:54

Francuski klizači Gabrijela Papadakis i Gijom Siseron postali su prava svjetska senzacija prije tri godine, kada su osvojili zlatnu medalju u konkurenciji plesnih parova na prvenstvu svijeta u Šangaju i tako postali najmlađi svjetski šampioni u prethodnih 50 godina.

ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE: Salihović 64. u veleslalomu

Nedjelja, 18.02.2018 | 08:03

Crnogorski skijaš Eldar Salihović kao 64. završio je nastup u veleslalomu na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE: Marija Bulatović 88. u kros kantriju

Četvrtak, 15.02.2018 | 11:01

Srebrnu medalju osvojila je Šveđanka Šarlot Kala sa zaostatkom od 20,3 sekunde i osvojila svoju drugu medalju u Pjongčangu, nakon što je trijumfovala u skijatlonu na početku Igara.

ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE: Jelena Vujičić 58. u veleslalomu

Četvrtak, 15.02.2018 | 08:36

Crnogorska skijašica Jelena Vujičić osvojila je 58. mjesto u veleslalomskoj trci na Olimpijskim igrama u Pjongčangu.

AUSTRALIJA: Rukometaš postao fudbalerka

Srijeda, 14.02.2018 | 20:16

Australija je dobila prvog transrodnog sportistu, bivši rukometaš postao je fudbalerka i dobio/la pravo da nastupa u AFL ligi australijskog fudbala.

Umjetnici na LEDU: Akrobacije ovog klizačkog para su na IVICI NEMOGUĆEG

Srijeda, 14.02.2018 | 11:56

Riom Tae-ok i Kim Ju-sik su mladi klizački par iz Sjeverne Koreje koji je na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu izazvao najburnije reakcije i postao viral dana.

Nedjelja, 11.02.2018 | 10:49

Joel Romero je silovitim nokautom pobijedio Lukea Rokholda i tako došao na korak od osvajanja šampionske titule srednje kategorije.

Subota, 10.02.2018 | 16:13

Zimske olimpijske igre su počele, a mi vam donosimo deset manje poznatih zanimljivosti o njihovom domaćinu - gradu Pjongčang u Južnoj Koreji.