Rukomet

Klikovac: Vjerujem u POBJEDU nad Mađaraskom, osjećamo se sigurno

Nedjelja, 03.12.2023 | 13:39

Pobjede na startu Svjetskog šampionata važne su za samopouzdanje reprezentacije, kazala je rukometašica Crne Gore Bobana Klikovac.

"Lavice" spremne za Mađarsku - "To je težak protivnik, ali ćemo ući sa 100 odsto mogućnosti"

Nedjelja, 03.12.2023 | 09:27

Pobjede nad Kamerunom i Paragvajem su upisane još nakon žrijeba za Svjetsko prvenstvo, jer je razlika u kvalitetu evidentna. Iako je bilo slabosti u igri u prva dva meča u Helsingborgu, „lavice“ su ispunile cilj i sa dvije ubjedljive pobjede osigurale plasman u glavnu rundu.

Popović: Nijedna ekipa na SP ne treba da se potcijeni

Subota, 02.12.2023 | 20:47

Selektorka rukometašica Crne Gore Bojana Popović izjavila je nakon meča 2. kola SP protiv Paragvaja (41:26) da se na velikim takmičenjima nijedna selekcija ne smije potcijeniti.

Grbić: Prvo poluvrijeme za zaborav, ponosna kako smo odigrali nastavak

Subota, 02.12.2023 | 20:31

Srednji bek crnogorskih rukometašica Itana Grbić kazala je da je ekipa protiv Paragvaja prvo poluvrijeme odigrala očajno, ali da se iskupila u nastavku meča.

SP: "Lavice" ubjedljive protiv Paragvaja

Subota, 02.12.2023 | 18:56

Rukometašice Crne Gore sastale su se sa Paragvajem u 2. kolu Svjetskog prvenstva, i upisala pobjedu rezultatom- 41:26.

Batinović: Nema POTCJENJIVANJA Paragvaja

Petak, 01.12.2023 | 18:44

Crnogorske rukometašice su spremne za nastavak takmičenja na Svjetskom prvenstvu.

Ivona Pavićević: Imale smo fokus od početka, već mislimo na Paragvaj

Četvrtak, 30.11.2023 | 21:16

Nije imalo puno toga da se kaže nakon meča protiv Kameruna na startu grupe B Svjetskog prvenstva za rukometašice.

Bojana Popović: Nemoguće je da “letimo” po terenu

Četvrtak, 30.11.2023 | 20:14

Crnogorske rukometašice očekivano lako su pobijedile Kamerun 25:11 na startu Svjetskog prvenstva.

"Lavice" lagano do pobjede nad Kamerunom na otvaranju SP

Četvrtak, 30.11.2023 | 19:19

Crnogorske rukometašice odigrale su prvi meč na Svjetskom prvenstvu i upisale pobjedu.

Godeč - Danas svako igra rukomet, ali mi smo spremne i željne dokazivanja...

Četvrtak, 30.11.2023 | 11:38

Žensku rukometnu reprezentaciju Crne Gore danas očekuje prvi meč na predstojećem, 26. Svjetskom prvenstvu u rukometu za žene.

Počinje SVJETSKO PRVENSTVO; Popović: Igračice sa manjom minutažom dobiće dragocjeno iskustvo

Četvrtak, 30.11.2023 | 08:09

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore igraće danas u Helsingborgu sa Kamerunom na startu Svjetskog prvenstva u Danskoj, Norveškoj i Švedskoj. Selektorka "lavica" Bojana Popović kazala je da će ovo prvenstvo puno donijeti biti igračicama koje su do sada manje igrale.

Batinović: Fokusirane smo na Kamerun, želimo pobjedu na otvaranju

Srijeda, 29.11.2023 | 15:04

Marta Batinović jedva čeka da počne Svjetsko prvenstvo i nada se pobjedi nad Kamerunom, koja bi značila ekipi pred nastavak šampionata.

"LAVICE" mogu do kvalifikacija za Pariz - Crna Gora već u odličnoj poziciji

Utorak, 28.11.2023 | 10:14

Pred crnogorskim rukometašicama je nastup na Svjetskom prvenstvu u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj koje počinje sjutra, a glavno pitanje koje je u fokusu javnosti je kako "lavice" mogu do Olimpijskih igara i četvrtog uzastopnog učešća na najvećoj svjetskoj smotri sportista?

Popović: Sada imamo realniju sliku, važno je da su sve djevojke zdrave pred Svjetsko prvenstvo

Ponedjeljak, 27.11.2023 | 20:24

Pobjedu nad Kongom (33:26) i poraz od Hrvatske (26:25) upisale su rukometašice Crne Gore na jedinim pripremnim utakmicama za Svjetsko prvenstvo.

"Lavice" PORAŽENE - Crna Gora IZGUBILA od Hrvatske

Ponedjeljak, 27.11.2023 | 19:51

Naše rukometašice osvojile su drugo mjesto na “Kroacija kupu” u Novigradu.

TRIJUMF “lavica” - Crna Gora POBIJEDILA Kongo

Nedjelja, 26.11.2023 | 19:49

Crnogorske rukometašice su savladale Kongo u prvom meču pripremnom meču za Svjetsko prvenstvo.