Novoimenovani gradonačelnik Podgorice Saša Mujović uputio je Skupštini Glavnog grada odluke o imenovanju njegovih zamjenika - Nađe Ljiljanić iz Pokreta za Podgoricu i Borisa Spalevića iz Demokrata.
Foto: Vlada Crne Gore/ Đorđe Cmiljanić, arhiva
Odbor za izbor i imenovanja je na sinoćnjoj sjednici jednoglasno, sa pet glasova "za", dao
Skupština Glavnog grada sinoć je za gradonačelnika izabrala Mujovića, funkcionera Pokreta Evropa sad i aktuelnog ministra energetike. Prethodno je Jelena Borovinić Bojović iz koalicije "Za budućnost Podgorice" izabrana za predsjednicu gradskog parlamenta.
Novu vlast u glavnom gradu činiće Pokret Evropa sad, Demokrate, lista "Za budućnost Podgorice" i Pokret za Podgoricu.
Saglasnost i predložio gradskom parlamentu da usvoji te dvije odluke.
Pravo pitanje je da li je Saša Mujović izabrao Ljiljanićku ili mora da je izabere po dogovoru? Da je on birao ne bi Nađa mogla da se pojavi na 100m od njega. Saša je radnik i uporan čovjek a Ljiljanićka je bla-bla
KOMENTARI (1)