PORAZ "lavica" - Rusija zaustavila Crnu Goru u četvrtfinalu Olimpijskih igara

Srijeda, 04.08.2021 | 02:21

Ženska rukometna reprezntacija Crne Gore, zaustavljena je u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Tokiju.

Rajčić: Ovaj tim će "izginuti" na TERENU, biće velika BORBA

Utorak, 03.08.2021 | 17:11

Crnogorske rukometašice će "izginuti" na terenu, u četvrtfinalnom okršaju sa Rusijom, obećala je naša golmanka Marina Rajčić.

Popović: Greške moraju da se smanje, nemoguće je doći do dobrog rezultata ko god bio rival

Ponedjeljak, 02.08.2021 | 15:00

Zadovoljstvo zbog odlične igre u posljednjih 15 minuta i razočaranje zbog velikog broja tehničkih grešaka – Bojana Popović je u jednom dahu sumirala utiske nakon minimalnog poraza od Holandije (29:30) u posljednjem kolu grupne faze Olimpijskih igara.

Minimalan poraz "lavica" pred ČETVRTFINALE Olimpijskih igara

Ponedjeljak, 02.08.2021 | 12:20

Rukometna reprezentacija Crne Gore, minimalno je poražena od Holandije 30:29.

Radičević: Moramo da dišemo kao tim i da igramo JEDNA ZA DRUGU

Subota, 31.07.2021 | 09:33

Jovanka Radičević smatra da je meč protiv Južne Koreje pokazao da Crna Gora raste.

Popović: PONOSNA sam na djevojke, iza nas je težak meč

Subota, 31.07.2021 | 08:03

Selektorka naših rukometašica Bojana Popović bila je mnogo zadovoljnija, nego što je to bio slučaj nakon prethodne dvije utakmice u Tokiju.

BRAVOOO: "Lavice" POBIJEDILE Koreju i stigle na korak do ČETVRTFINALA Olimpijskih igara

Subota, 31.07.2021 | 03:39

Rukometna reprezentacija Crne Gore pobijedila je Južnu Koreju i stigla na korak od četvrtfinala.

Mehmedović: UVIJEK pokažemo zube kad je NAJTEŽE

Petak, 30.07.2021 | 16:49

Crnogorske rukometašice sjutra protiv Južne Koreje igraju utakmicu koja praktično odlučuje o njihovoj daljoj sudbini. "Lavicama" je potrebna pobjeda od tri razlike, kako bi u eventualnom toruglu sa Japanom i Korejom bile najbolje. Majda Mehmedović vjeruje da će ekipa biti najbolja kada je najpotrebnije.

Mehmedović nema dilemu: Kad je NAJTEŽE pokažemo ZUBE

Petak, 30.07.2021 | 09:54

Majda Mehmedović nema dilemu da će crnogorske rukometašice igrati nokaut fazu Olimpijskih igara.

Popović nakon PORAZA: Ovakvo drugo poluvrijeme…, moj mozak neke stvari ne može da shvati

Četvrtak, 29.07.2021 | 12:08

Selektorka ženske rukometne reprezentacije Crne Gore Bojana Popović, nije krila razočaranje nastupom ekipe u drugom poluvremenu protiv Norveške.

Radičević: Glave nisu spremne za 60 minuta, Južna Koreja kao FINALE

Četvrtak, 29.07.2021 | 11:27

Prvo poluvrijeme je pokazalo da Crna Gora može da parira Norveškoj, a drugo – da je ipak razlika u kvalitetu velika.

Poluvrijeme nije bilo dovoljno - Ubjedljiv PORAZ "lavica" od Norveške

Četvrtak, 29.07.2021 | 09:07

Crnogorske rukometašice doživjele su težak poraz od Norveške, u trećem meču na Olimpijskim igrama.

"Lavice" pred Norvešku: Želimo da igramo SVOJ rukomet, bez ikakvih OPTEREĆENJA

Srijeda, 28.07.2021 | 08:34

Protiv šestostrukog osvajača olimpijskih medalja ,,lavice” su u martovskom kvalifikacionom duelu znale put do gola i da spriječe tranziciju, ono što Norvežanke najviše vole da rade.

Đukanović: Glavu gore naše "lavice", naše "ajkule", Crna Gora je UVIJEK UZ VAS

Utorak, 27.07.2021 | 10:51

Glavu gore naše lavice, naše ajkule. Igre su tek počele, poručio je predsjednik Crne Gore Milo Đukanović našim Olimpijcima, nakon poraza.

Jauković poslije poraza: Mi ne znamo za lakši put, spremaćemo se za TEŽI

Utorak, 27.07.2021 | 07:37

Crnogorske rukometašice propustile su veliku šansu da već nakon drugog kola grupne faze praktično osiguraju četvrtfinale olimpijskog turnira.

Neočekivani PORAZ: "Lavice" izgubile od Japana

Utorak, 27.07.2021 | 05:46

Neočekivan poraz “lavica” u drugom kolu olimpijskog turnira – Japan je pobijedio Crnu Goru 29:26 i osvojio prve bodove na Igrama.