Košarka

Bitka za titulu i dalje traje !!!

Petak, 19.04.2019 | 12:39

Košarkaši Budućnosti i Crvene zvezde večeras (19h) u Morači igraju četvti meč finalne serije ABA lige, u kojem domaćin mora da pobijedi, a gost ima drugu meč loptu za titulu i povratak u Evroligu.

ABA liga kaznila KK Budućnost: BEZ PUBLIKE oko terena, evo koliko redova tribina će biti PRAZNO

Petak, 19.04.2019 | 09:47

Na utakmici Buducnost Voli - Crvena Zvezda koja se igra večeras u Podgorici, na parketu "Morače" neće biti stolica i publike, a biće ispražnjena i prva tri reda tribina iza klupe gostujućeg tima, kazao je Krešimir Novosel, direktor ABA lige gostujući na TV Vijesti.

AJMO "plavi", borba za titulu ABA lige i dalje traje: Budućnost VOLI večeras protiv Zvezde!

Petak, 19.04.2019 | 08:57

Prethodnih dana sve je u znaku košarke!

Dilan Enis nakon UTAKMICE Crvena zvezda - Budućnost: "U ovoj hali su me pljunuli tokom zagrijavanja"

Četvrtak, 18.04.2019 | 20:54

Dilan Enis je prošle sezone branio boje Crvene zvezde u finalu ABA lige protiv Budućnost Volija.

Za ISTORIJU: Gordić NAJBOLJI ASISTENT svih vremena u ABA ligi

Četvrtak, 18.04.2019 | 15:19

Plejmejker Košarkaškog kluba Budućnost Nemanja Gordić postao je najbolji asistent u istoriji ABA lige.

Prvi čovjek Crvene Zvezde doputovao u glavni grad: Ipak u Morači se NIJE pojavio

Četvrtak, 18.04.2019 | 11:25

Predsjednik Crvene zvezde Nebojša Čović nije prisustvovao sinoćnjem meču u ,,Morači.

Čelnik Crvene Zvezde tvrdi: Gađali su nas, ispljuvani smo 40 minuta… sada smo ŽIVU GLAVU IZVUKLI

Srijeda, 17.04.2019 | 22:48

Član uprave Crvene zvezde Saša Vlaisavljević tvrdi da su “jedva izvukli živu glavu” iz “Morače” sa treće utakmice finala ABA lige.

Repeša: Atmosfera nije bila ni blizu kao u Beogradu, ako je neko povrijeđen izvinjavam se

Srijeda, 17.04.2019 | 22:13

Trener Budućnosti Voli Jasmin Repeša istakao je da ekipi nije bilo lako nakon serije poraza od Crvene zvezde ove sezone i čestitao timu na preokretu u meču broj tri finalne serije ABA lige.

Srijeda, 17.04.2019 | 21:58

Košarkaši Budućnost Volija savladali su u "Morači" Crvenu zvezdu sa 80:72 u trećem meču finala regionalne ABA lige.

Milan Tomić: PAD koncentracije u nastavku ODVEO U PORAZ od Budućnosti!

Srijeda, 17.04.2019 | 21:51

Strateg Crvene zvezde Milan Tomić kazao je da je njegov tim pad koncentracije u nastavku odveo u poraz od Budućnosti u trećem meču finala ABA lige.

Lazić nakon meča dobio APLAUZ od novinara: Atmosfera je bila ODLIČNA!

Srijeda, 17.04.2019 | 21:35

Kapiten Crvene zvezde Branko Lazić dobio je aplauz na konferenciji za novinare, kada je na pitanje za atmosferu u dvorani “Morača” imao samo riječi hvale.

Noris Kol: "Bili smo motivisani da ODBRANIMO domaći parket nakon loših igara u Beogradu"

Srijeda, 17.04.2019 | 21:20

Plejmejker Budućnosti Voli Noris Kol istakao je da su “plavi” bili motivisani da odbrane domaći parket nakon loših igara u Beogradu.

Srijeda, 17.04.2019 | 20:05

Vruća atmosfera u “Morači” donijela je i kraći prekid uoči početka druge četvrtine.

Srijeda, 17.04.2019 | 20:03

Košarkaši Budućnost Volija u "Morači" igraju protiv Crvene zvezde treći meč finala regionalne ABA lige.

TOOOOOO, ništa još nije gotovo: Budućnost POBIJEDILA Zvezdu u PREPUNOJ "Morači"!

Srijeda, 17.04.2019 | 18:56

Dubljević najveći igrač u ISTORIJI Evrokupa: “Za mene je ovo kao najveći trofej i radost na svijetu“

Srijeda, 17.04.2019 | 11:31

Crnogorski centar Bojan Dubljević je najveći igrač u istoriji Evrokupa, ne samo zbog statističkog učinka i niza rekorda. Već i zbog dvije titule, 2014. i ove godine, uz koje ima i izgubljeno finale takmičenja 2017. godine.