Vaterpolo

Marković: Da se i u dalekom Tokiju zavijori crnogorska zastava i pobjednička pjesma

Subota, 20.02.2021 | 20:22

I Marković čestitao "ajkulama".

Abazović: BRAVO "ajkule", vi ste PONOS naše države

Subota, 20.02.2021 | 20:14

"Mala zemlja, velikih šampiona", napisao je Abazović.

Bečić: Vaterpolisti su još jednom PREDSTAVILI Crnu Goru na NAJBOLJI način

Subota, 20.02.2021 | 20:01

Predsjednik Skupštine Crne Gore, Aleksa Bečić, putem svog Twitter naloga, čestitao je plasman na Olimpijske igre crnogorskim vaterpolistima, poručujući da će se na ljeto u Tokiju pričati o najljepšoj zemlji u Evropi.

Ivović: Pružali smo nevjerovatne partije, ovaj USPJEH ravan je MEDALJI

Subota, 20.02.2021 | 19:59

Aleksandar Ivović je nakon plasmana na Olimpijske igre rekao da je ovaj uspjeh ravan medalji na velikom takmičenju.

Krivokapić "ajkulama": Crna Gora slavi zajedno sa vama, vrijeme je za prvu olimpijsku medalju

Subota, 20.02.2021 | 19:53

"Vrijeme je za prvu olimpijsku medalju".

Vlada: BRAVO "ajkule", Crna Gora svim SRCEM uz vas

Subota, 20.02.2021 | 19:44

"Ajkule" osigurale plasman na Olimpijske igre.

Đukanović čestitao "ajkulama": Za PONOS Crne Gore

Subota, 20.02.2021 | 19:39

Đukanović čestitao "ajkulama".

BRAVOOO MOMCI: SJAJNE "ajkule" izborile Olimpijske igre!

Subota, 20.02.2021 | 17:40

Najbolji vaterpolisti Crne Gore učestvovaće na Olimpijskim igrama u Tokiju ove godine.

POBJEDNIK će osigurati plasman na OI: Crna Gora dobila protivnika u polufinalu

Petak, 19.02.2021 | 19:09

Veliki derbi se igra u subotu od 18 sati, pobjednik će osigurati plasman na OI...

Crna Gora "SRUŠILA" Holandiju - Pobjeda "ajkula" za POLUFINALE!

Petak, 19.02.2021 | 14:20

Crnogorski vaterpolisti došli su na korak do plasmana na Olimpijske igre u Tokiju.

SJAJNA partija naše selekcije: "Ajkule" nadigrale i Gruziju, slijede mečevi ODLUKE

Četvrtak, 18.02.2021 | 12:50

“Ajkule” su u posljednjem kolu prve faze takmičenja savladale Gruziju 11:9 i sa maksimalnim učinkom (četiri pobjede) dočekaće rivala u četvrtfinalu.

BRAVOOO: SJAJNE "Ajkule" ubjedljivo SAVLADALE Grčku

Srijeda, 17.02.2021 | 15:56

Crnogorski vaterpolisti pobijedili su Grčku 8:4 i nalaze se pred osvajanjem prvog mjesta u grupi kvalifikacionog olimpijskog turnira u Roterdamu.

BRAVOO: Rutinska POBJEDA "ajkula" protiv Brazila - slijedi DERBI

Utorak, 16.02.2021 | 12:58

Crnogorski vaterpolisti ostvarili su i drugi trijumf u kvalifikacijama za Olimpijske igre.

Gojković: Imali smo PRAVI pristup, bilo je ubjedljivije nego što smo očekivali

Ponedjeljak, 15.02.2021 | 18:56

Crna Gora deklasirala Kanadu 21:7.

Rodžer iznenadio sve: O ovoj ODLUCI Federera priča cijeli svijet

Ponedjeljak, 15.02.2021 | 18:24

Legenda svjetskog tenisa i jedan od najboljih igrača svih vremena vraća se na teren.

SJAJAN MEČ: "Ajkule" UBJEDLJIVO savladale Kanadu na startu turnira

Ponedjeljak, 15.02.2021 | 17:26

Najbolji vaterpolisti Crne Gore deklasirali su Kanadu 21:7 u prvom meču kvalifikacionog turnira za odlazak na Olimpijske igre u Tokiju.