Gojković: Očekivali smo da će biti OSCILACIJA sa ovom mladom ekipom, okrećemo se narednom meču

Četvrtak, 23.06.2022 | 21:19

Vladimir Gojković, selektor naših vaterpolista, kaže da je očekivano da naš mladi tim ima oscilacija.

BRAVOOO: "Ajkule" nakon drame do POBJEDE protiv Gruzije

Četvrtak, 23.06.2022 | 18:45

Crngorska vaterpolo reprezentacija igra drugu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti, protiv Gruzije.

Nadalov trener tvrdi - Rafa može da osvoji SVA ČETIRI GREND SLEMA u istoj sezoni

Četvrtak, 23.06.2022 | 08:49

Trener Rafaela Nadala Karlos Moja izjavio je danas za Eurosport da španski teniser može da dođe do kalendarskog slema, odnosno da osvoji sva četiri grend slema u istoj sezoni.

Ibrahimovića napao bivši saigrač: Samo privlači PAŽNJU, ove godine nije IGRAO upšte

Četvrtak, 23.06.2022 | 08:44

Donedavno su igrali zajedno, a sada su pale teške riječi.

Povratak Đokovića - Ubjedljiv protiv Ožea Alijasima

Srijeda, 22.06.2022 | 18:58

Teniser Novak Đoković slavio je protiv Feliksa Ožea-Alijasima na egzibicionom turniru u Hurlingemu rezultatom 2:0.

Nadal UBJEDLJIV protiv Vavrinke - Ne vide se POSLEDICE povrede

Srijeda, 22.06.2022 | 17:13

Rafael Nadal je u prvom meču na egzibicionom turniru „Đorđo Armani Tenis Klasik“ pobjedio Švajcarca Stana Vavrinku 2:0, po setovima 6:2, 6:3.

Dragan Gačević za Meridian Sport: Filozofija treninga se mijenja uz nova saznanja i trendove

Srijeda, 22.06.2022 | 11:11

Fizička sprema u ekipnim ali i individualnim sportovima u velikom broju slučajeva je odlučujući faktor na putu ka dobrim rezultatima.

Gojković poslije duela sa Mađarskom - Možemo biti ZADOVOLJNI

Utorak, 21.06.2022 | 22:55

Selektor Vladimir Gojković kaže da možemo biti zadovoljni izdanjem naše selekcije protiv Mađarske na startu Svjetskog prvenstva.

Dobar otpor "ajkula", ali to nije bilo dovoljno protiv Mađara - Poraz na startu SP

Utorak, 21.06.2022 | 21:07

Naša vaterpolo reprezentacija poražena je od Mađarske 12:8 u prvom kolu A grupe Svjetskog prvenstva u Budimpešti.

"Ajkule" kreću na Mađare sa 12 igrača - evo koji igrač PRESKAČE prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu

Utorak, 21.06.2022 | 19:07

Crnogorska vaterpolo reprezentacija moraće na startu Svjetskog prvenstva u Budimpešti da igra sa 12 igrača, umjesto sa kompletnim sastavom, jer je u finišu posljednje zvanične utakmice pod okriljem FINA, sa Španijom u Podgorici, Aleksa Ukropina udario protivničkog igrača.

VELIKE RIJEČI Medvedeva - Đoković je NAJBOLJI IGRAČ NA TRAVI u istoriji tenisa

Utorak, 21.06.2022 | 17:24

Prvi igrač svijeta Danil Medvedev rekao je da je Novak Đoković najbolji teniser na travi u istoriji ovog sporta.

Primjerak iz luksuzne kolekcije - Ronaldov skupocjeni Bugati SLUPAO tjelohranitelj

Utorak, 21.06.2022 | 15:55

Kristijano Ronaldo godišnji odmor provodi na Majorki s porodicom, ali i timom tjelohranitelja.

Momci, SREĆNO - "Ajkule" odradile posljednji trening pred MEČ sa Mađarskom

Utorak, 21.06.2022 | 14:18

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore, večeras će odigrati prvi meč na Svjetskom prvenstvu, koje se održava u Budimpešti.

Rusedski za Đokovića: "On je ljut"

Ponedjeljak, 20.06.2022 | 19:24

Nekadašnji četvrti igrač svijeta Greg Rusedski smatra da su tri čovjeka sposobna da osvoje Vimbldon ove godine.

Skandalozna scena: Medved LJUT i BIJESAN - Surovo psovao TRENERA

Nedjelja, 19.06.2022 | 20:09

Danil Medvedev je poražen u još jednom finalu, drugom u sedam dana i bio je veoma nervozan.