SPORT

Čelnik Crvene Zvezde tvrdi: Gađali su nas, ispljuvani smo 40 minuta… sada smo ŽIVU GLAVU IZVUKLI

Srijeda, 17.04.2019 | 22:48

Član uprave Crvene zvezde Saša Vlaisavljević tvrdi da su “jedva izvukli živu glavu” iz “Morače” sa treće utakmice finala ABA lige.

Repeša: Atmosfera nije bila ni blizu kao u Beogradu, ako je neko povrijeđen izvinjavam se

Srijeda, 17.04.2019 | 22:13

Trener Budućnosti Voli Jasmin Repeša istakao je da ekipi nije bilo lako nakon serije poraza od Crvene zvezde ove sezone i čestitao timu na preokretu u meču broj tri finalne serije ABA lige.

Srijeda, 17.04.2019 | 21:58

Košarkaši Budućnost Volija savladali su u "Morači" Crvenu zvezdu sa 80:72 u trećem meču finala regionalne ABA lige.

Milan Tomić: PAD koncentracije u nastavku ODVEO U PORAZ od Budućnosti!

Srijeda, 17.04.2019 | 21:51

Strateg Crvene zvezde Milan Tomić kazao je da je njegov tim pad koncentracije u nastavku odveo u poraz od Budućnosti u trećem meču finala ABA lige.

Lazić nakon meča dobio APLAUZ od novinara: Atmosfera je bila ODLIČNA!

Srijeda, 17.04.2019 | 21:35

Kapiten Crvene zvezde Branko Lazić dobio je aplauz na konferenciji za novinare, kada je na pitanje za atmosferu u dvorani “Morača” imao samo riječi hvale.

Noris Kol: "Bili smo motivisani da ODBRANIMO domaći parket nakon loših igara u Beogradu"

Srijeda, 17.04.2019 | 21:20

Plejmejker Budućnosti Voli Noris Kol istakao je da su “plavi” bili motivisani da odbrane domaći parket nakon loših igara u Beogradu.

Srijeda, 17.04.2019 | 20:05

Vruća atmosfera u “Morači” donijela je i kraći prekid uoči početka druge četvrtine.

Srijeda, 17.04.2019 | 20:03

Košarkaši Budućnost Volija u "Morači" igraju protiv Crvene zvezde treći meč finala regionalne ABA lige.

TOOOOOO, ništa još nije gotovo: Budućnost POBIJEDILA Zvezdu u PREPUNOJ "Morači"!

Srijeda, 17.04.2019 | 18:56

"Trudio sam se, ali ja NE STVARAM ČUDA": KRISTIJANO RONALDO zaplakao nakon PORAZA

Srijeda, 17.04.2019 | 18:16

"Kristijano je jako tužan. Došao je do mene poslije utakmice sa spuštenom glavom. Želio je ući u finale. Rekao mi je: 'Mama, trudio sam se, ali ja ne stvaram čuda", rekla je Ronaldova mama nakon poraza Juventusa.

Nadal OPRAVDAO NADIMAK "KRALJ ŠLJAKE": Rutinski do trećeg kola u Monte Karlu!

Srijeda, 17.04.2019 | 16:57

Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u treće kolo Mastersa u Monte Karlu pobjedom nad sunarodnikom Robertom Bautistom Agutom.

Ako si igrao na Tadića - pravac po novac u Meridian!

Srijeda, 17.04.2019 | 15:04

Fudbaleri Ajaksa sinoć su pobijedili Juventus sa 2:1 , a cijelu utakmicu za "kopljanike" odigrao je Dušan Tadić, jedan od najzaslužnijih što se klub iz Amsterdama plasirao u polufinale Lige šampiona.

Građani pripremaju dvostruko slavlje, a Liverpul čuva "+2" u Portu!

Srijeda, 17.04.2019 | 13:39

Siti želi dvostruku radost u večerašnjem revanšu četvrtfinala protiv Totenhema (prvi meč 0:1), budući da slavi 125. rođendan, dok je Liverpul otputovao u Porto sa namjerom da sačuva 2:0 sa "Enfilda". Meridian Vam je i ovoga puta pripremio pravi sportski specijal !

Dubljević najveći igrač u ISTORIJI Evrokupa: “Za mene je ovo kao najveći trofej i radost na svijetu“

Srijeda, 17.04.2019 | 11:31

Crnogorski centar Bojan Dubljević je najveći igrač u istoriji Evrokupa, ne samo zbog statističkog učinka i niza rekorda. Već i zbog dvije titule, 2014. i ove godine, uz koje ima i izgubljeno finale takmičenja 2017. godine.

Buđenje USRED NOĆI: Navijači Budućnosti PETARDAMA i BAKLJAMA probudili košarkaše ZVEZDE

Srijeda, 17.04.2019 | 11:18

Košarkaši Crvene zvezde doputovali su sinoć u naš glavni grad, gdje ih večeras čeka treća utakmica finala plej-ofa ABA lige protiv Budućnost Volija.

Ajmo momci - Budućnost VOLI večeras protiv Crvene Zvezde: "Na krilima" NAVIJAČA do POBJEDE!

Srijeda, 17.04.2019 | 11:05

Dva meča finala i koš razlika -57 je nešto nedopustivo za ekipu koja je pravljena za odbranu regionalne titule.