Nikola Jokić (29), zvanično najbolji košarkaš (MVP) NBA lige, trebao bi da od Denver Nagitsa dobije uskoro najveći ugovor u istoriji košarke.

Ponedjeljak, 27.05.2024 | 21:48

Nekadašnji američki košarkaš i član kuće slavnih Bil Volton preminuo je u 73. godini.

Jakara: Čeka nas još jedna biti ili ne biti utakmica

Ponedjeljak, 27.05.2024 | 20:43

SC Derby i Budućnost Voli igraju četvrtu utakmicu finalne serije plej-ofa za košarkaše.

Žakelj: POBJEDA jedini CILJ, nema izgovora

Ponedjeljak, 27.05.2024 | 20:16

Košarkaši Budućnost Volija u utorak (18 sati) imaju drugu šansu da odbrane titulu prvaka Crne Gore.

Duško Ivanović NIJE VIŠE TRENER Baskonije

Ponedjeljak, 27.05.2024 | 16:51

Crnogorski trener Duško Ivanović okončao je i četvrti mandat na klupi Baskonije - odluka je sporazumni raskid saradnje.

Dangerous Meridianbet trijumfalno započeo sezonu

Ponedjeljak, 27.05.2024 | 13:38

Najbolja crnogorska ekipa u 3×3 basketu, Dangerous Meridianbet, trijumfalno je započela novu sezonu.

"Kraljevski klub" ostao bez krune - PANATINAIKOS na krovu Evrope

Nedjelja, 26.05.2024 | 22:19

Nakon 13 godina košarkaši Panatinaikosa ponovo su osvojili titulu prvaka Evrope, sedmi put u klupskoj istoriji.

Kamenjaš: Da završimo seriju i osvojimo trofej; Ivišić: Nadam se da ćemo produžiti seriju

Subota, 25.05.2024 | 14:03

Košarkaši Budućnost Volija i SC Derbija igraju u nedjelju treću utakmicu finalne serije I MCKL lige u kojoj "plavo-bijeli" jure trijumf kojim bi i osvojili trofej prvaka Crne Gore.

Irving o Dončiću: Zadivljen sam, postaje NAJBOLJI SVIH VREMENA

Subota, 25.05.2024 | 09:47

Košarkaš Dalas Maveriksa Kajri Irving je imao riječi hvale o slovenačkom reprezentativcu Luki Dončiću.

Subota, 25.05.2024 | 08:51

Košarkaši Dalasa napravili su novi brejk - Maveriksi su u gostima savladali Minesotu 109:108 i poveli 2:0 u finalu Zapadne konferencije NBA lige.

Povratak velikana - Panatinaikos PRVI FINALISTA Evrolige

Petak, 24.05.2024 | 20:30

Panatinaikos je prvi finalista završnog turnira Evrolige, koji se održava u Berlinu.

ZVANIČNO: Dubai ČLAN ABA lige od sezone 2024/25

Petak, 24.05.2024 | 15:45

Novi član ABA lige od naredne sezone biće Dubai, saopštili su iz regionalog takmičenja danas na svom sajtu.

Avramović NAPUŠTA Partizan, želi ga novajlija u ABA ligi?

Četvrtak, 23.05.2024 | 14:49

Ovog ljeta biće promjena u Partizanu, slijedi potpuni remont ekipe a među omima koji će napustiti klub je i Aleksa Avramović.

BEZ Dubljevića, Ivanovića, Todorovića, Radovića i Mihailovića u BORBAMA za Pariz

Četvrtak, 23.05.2024 | 13:01

Prvi put u istoriji neka od košarkaških reprezentacija Crne Gore će se boriti za plasman na Olimpijske igre, ali bi bilo čudo da uspije.

Dončić: Oni imaju Edvardsa, ali mi imamo Irvinga, spremni smo da igramo protiv bilo koga

Četvrtak, 23.05.2024 | 08:51

Košarkaš Dalas Maveriksa Luka Dončić je pohvalio svog saigrača posle brejka protiv Timbervulvsa.