Košarka

FIBA 3x3 basket turnir u nedjelju u Portonovom!

Srijeda, 28.08.2019 | 22:38

U nedjelju, 1. septembra, novootovoreni Portonovi rizort biće domaćin ekskluzivnog turnira - Portonovi Open 2K19, pod pokroviteljstvom svjetske krovne košarkaške organizacije FIBA.

Srijeda, 28.08.2019 | 19:38

Neko iz ekipe ili sa tribina, pitanje je sad...

FIBA objavila novu RANG LISTU: Favorit za zlatnu medalju Srbija, evo koje mjesto zauzima Crna Gora

Srijeda, 28.08.2019 | 16:10

I prošle sedmice "crveni" su bili na istoj poziciji.

Vučević: "Spremni smo i fizički i taktički: SIGURNO je da ćemo se BORITI"

Srijeda, 28.08.2019 | 13:37

Jedan od glavnih aduta Crne Gore na predstojećem Svjetskom prvenstvu Nikola Vučević smatra da su crveni spremni da odigraju dobro na Mundobasketu.

KONAČAN SPISAK za MUNDOBASKET: Čarapić i Kljajić ne idu na Svjetsko prvenstvo

Srijeda, 28.08.2019 | 10:11

Selektor naše košarkaške selekcije Zvezdan Mitrović odredio je spisak igrača za Svjetsko prvenstvo.

Mitrović: "Ocjena je zadovoljavajuća, bićemo spremni za jake RIVALE na Mundobasketu"

Utorak, 27.08.2019 | 18:13

Selektor Crne Gore Zvezdan Mitrović rekao je da je lijepo pobjedom dočekati Svjetsko prvenstvo.

Odličan START: Budućnost savladala evroligaša pobjedničkom igrom u drugom poluvremenu

Ponedjeljak, 26.08.2019 | 21:48

Odličan start košarkaša Budućnost Volija u predsezoni - "plavi" su u prvom kontrolnom meču savladala evroligaša Himki u Kranjskoj Gori 83:74.

Iako POVREDA nije ozbiljna, zahtijeva MIROVANJE: Nikola Ivanović na TERAPIJAMA!

Ponedjeljak, 26.08.2019 | 16:38

Nikola Ivanović će biti spreman za Mundobasket - povreda koju je prvi plej reprezentacije Crne Gore dobio na jučerašnjem meču sa Nigerijom zahtjeva mirovanje i terapiju, a nije ozbiljnije prirode.

Prve PROGNOZE povrede Nikole Ivanovića POVOLJNE: Evo koliko će trajati PAUZA!

Nedjelja, 25.08.2019 | 17:58

Crna Gora je izgubila od Nigerije 89:86 u drugom meču na pripremema u Kini, ali ne brine poraz - već povreda.

Ne brine PORAZ već POVREDA: Nikola Ivanović nije igrao u drugom poluvremenu!

Nedjelja, 25.08.2019 | 16:51

Preokret NIGERIJE: Crnogorska košarkaška reprezentacija PORAŽENA u drugom meču !

Nedjelja, 25.08.2019 | 16:00

Crnogorska košarkaška reprezentacija poražena je od Nigerije 89:86, u drugom meču turnira u Kini, koji prethodi Svjetskom prvenstvu.

"Svemu dođe KRAJ...": Strijelac prvog koša u istoriji CG reprezentacije završio KARIJERU

Nedjelja, 25.08.2019 | 15:53

Bojan Bakić, svojevremeno jedan od najtalentovanijih igrača na ovim prostorima, završio je karijeru.

Poluvrijeme: Crna Gora ima +8 protiv Nigerije

Nedjelja, 25.08.2019 | 15:00

Košarkaška reprezentacija Crne Gore trenutno u kinsekom Jangžuu igra finale pripremnog turnira za Mundobasket protiv selekcije Nigerije

Kadetkinje završile Evropsko prvenstvo porazom od Holandije

Subota, 24.08.2019 | 17:46

Kadetska košarkaška reprezentacija Crne Gore završila je na 14. mjestu takmičenje na Evropskom prvenstvu B divizije u Sofiji, nakon što je danas poražena od Holandije rezultatom 76:70.

Boško Radović: "Svi vjerujemo da ćemo biti pravi kada to bude i najpotrebnije“

Subota, 24.08.2019 | 16:22

Asistent u stručnom štabu košarkaške reprezentacije Crne Gore Boško Radović kazao je da je ekipa uspjela da se adaptira i aklimatizuje na boravak u Kini, koja će uskoro ugostiti najbolje planetarne reprezentacije.

Šta li nas tek čeka na SVJETSKOM PRVENSTVU: Australija nakon 55 GODINA pobijedila Amerikance

Subota, 24.08.2019 | 08:57

Košarkaši Australije iznenadili su SAD u drugom pripremnom meču u Melburnu sa 98:94.