Rukomet

VIDEO - Uvod u SPORTSKI SPEKTAKL: BAKLJADA na treningu "lavica", Nikšićani spremni za NAVIJANJE!

Utorak, 04.06.2019 | 17:39

Navijači u Nikšiću priredili su sjajnu atmosferu na treningu naše reprezentacije uoči duela protiv Češke za plasman na Svjetsko prvenstvo koje se u decembru održava u Japanu.

Utorak, 04.06.2019 | 09:25

Nekoliko hiljada navijača dočekalo je na aerodomu "Skoplje" rukometaše Vardara koji su sa nekoliko sati kašnjenja doletjeli iz Kelna, gdje su po drugi put osvojili titulu prvaka Evrope.

MAESTRALNI Vardar srušio i Vesprem: Tim iz Skoplja opet na krovu Evrope!

Nedjelja, 02.06.2019 | 20:34

Rukometaši skopskog Vardara drugi put u istoriji osvojili su Ligu šampiona.

Johanson: "Moramo da igramo mnogo bolje, ako želimo na Svjetsko prvenstvo"

Nedjelja, 02.06.2019 | 14:26

Crnogorske rukometašice od 2010. godine kada su izborile učešće na Evropsko prvenstvo nijesu propustile nijedno veliko takmičenje. Za tri dana u Nikšiću juriće dva gola zaostatka kako bi sačuvale nadu u dvije vize.

Prvi meč baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo: Lavice PORAŽENE od Češke

Petak, 31.05.2019 | 21:50

Naša ženska rukometna reprezentacija poražena je od Češke u Mostu 26:24 , u prvom meču baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo.

Lavice u Češkoj ovjeravaju vizu za rukometni Mundijal!

Petak, 31.05.2019 | 11:12

Uplata depozita nikad nije bila lakša !!! Samo u Meridianu uplati putem e-bankinga i pokupi bonus 5% !!!

"Vjerujem da će to biti veliko iskustvo za mene": Bek Budućnosti karijeru će nastaviti na Islandu

Petak, 24.05.2019 | 20:26

Juniorska reprezentativka Crne Gore Ksenija Džaferović karijeru ce nastaviti na Islandu.

Andrijevica nešto slično ne pamti : Rukometaši "KOMOVA" prvi put u istoriji osvojili su Kup Crne Gore

Četvrtak, 23.05.2019 | 09:31

Kakva sportska priča sa sjevera naše zemlje iz gradića koji nema dvoranu, koji otprilike ima stanovnika koliko je na Dan nezavisnosti stalo na tribinama hale u Bijelom Polju.

"Lavice" počinju sa pripremama za Svjetsko prvenstvo: Evo koja imena će igrati protiv Češke

Srijeda, 22.05.2019 | 15:32

Selektor ženske rukometne reprezentacije Crne Gore Per Johanson saopštio je spisak igračica koje će početi pripreme za dvomeč protiv Češke u baražu za Svjetsko prvenstvo.

Izabranice Dragana Adžića ponovo najbolje: Rukometašice Budućnosti pobjednice Kupa Crne Gore

Utorak, 21.05.2019 | 17:46

Đurđina Jauković je bila najefikasnija sa devet golova, dok je Dijana Ujkić postigla šest.

Petak, 17.05.2019 | 15:26

„Ona je bila najizrazitija igračica ritma i pregleda igre, bolja čak i od Svetlane Kitić. Bila je najbolja srednja igračica koju smo ikada u Jugoslaviji imali“, govorio je tako o našoj sugrađanki Vesni Milošević – Ojdanić, čuveni trener najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba – Radnički Beograd i reprezentacije, Vinko Kandija, otkriva nam ona u svojoj priči za serijal Ljudi Berana.

TITULA ZA ISTORIJU: Na današnji dan prije SEDAM GODINA Budućnost je osvojila LIGU ŠAMPIONA

Ponedjeljak, 13.05.2019 | 12:29

Na današnji dan, prije sedam godina, ŽRK Budućnost ostvario je istorijski uspjeh – u Podgoricu je stigao trofej Lige šampiona.

Mlade RUKOMETAŠICE osvojile BRONZANU MEDALJU U BUDIMPEŠTI

Subota, 11.05.2019 | 19:54

Novi uspjeh crnogorskog rukometa – naše juniorke osvojile su bronzanu medalju na turniru u Budimpešti

SVAKA ČAST: Jovanka Radičević proglašena za NAJBOLJE DESNO KRILO Lige šampiona!

Petak, 10.05.2019 | 23:47

Jovanka Radičević je dobila još jedno priznanje u karijeri - izabrana je u idealni tim Lige šampiona za sezonu 2018/19.

Kaća Bulatović želi kraj karijere sa peharom LŠ: Evo gdje će pokušati da osvoji svoju TREĆU TITULU

Utorak, 30.04.2019 | 11:47

Katarina Bulatović se vratila tamo gdje je osvojila svoju treću titulu u Ligi šampiona. Reprezentativka Crna Gore i do ove sezone rukometašica Budućnosti juče je potpisala za Đer. Ugovor je na jednu godinu.

Tatjana Brnović pod ZNAKOM PITANJA za baraž mečeve Svjetskog prvenstva sa Češkom

Četvrtak, 25.04.2019 | 12:03

Tatjana Brnović pod znakom pitanja je za baraž mečeve Svjetskog prvenstva sa Češkom, koje rukometašice Crne Gore očekuju 31. maja i 5. juna.