Subota, 01.03.2025 | 09:27
IZVOR: kolektiv.me

Milatović: Ramazan podsticaj da promovišemo harmoniju među ljudima

Svim građankama i građanima islamske vjeroispovijesti želim srećan početak mjeseca Ramazana, saopštio je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.




Foto: arhiva, Kabinet Predsjednika Crne Gore

Kako je naveo, ovaj mjesec je vrijeme lične požrtvovanosti.

"Ali i podsticaj da dodatno promovišemo harmoniju među ljudima, te da gradimo društvo na temeljima međusobnog poštovanja, razumijevanja i zajedničkog napretka. Zato, ovi dani neka vam donesu unutrašnji mir, duhovnu snagu i svaku ličnu i porodičnu sreću", zaključio je Milatović u objavi na mreži X.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Zvijezde UPOZORAVAJU: Ova četiri znaka trebaju PRIPAZITI na TROŠKOVE u maju

Nedjelja, 04.05.2025 | 13:34

Maj donosi snažan fokus na materijalne vrijednosti, ličnu sigurnost i finansijsku stabilnost.

De Brujne: Gdje ću igrati? Nemam pojma…

Nedjelja, 04.05.2025 | 13:27

Prošlo je mjesec od kada je Kevin de Brujne objavio da na kraju sezone napušta Mančester siti.    

Ni čaj nije UVIJEK DOBAR: Ako se PIJE uz ove dvije namirnice može imati loš učinak na zdravlje

Nedjelja, 04.05.2025 | 13:21

Za mnoge ljude, čaj predstavlja više od običnog napitka; njegovo ispijanje je ritual koji donosi smirenost. Međutim, kombinacija čaja s određenim namirnicama može negativno utjecati na naše zdravlje.

Za ovim MODNI TRENDOM su svi poludjeli: Mašne u kosi opet "IN"

Nedjelja, 04.05.2025 | 13:00

Kad su modni dodaci u pitanju, trenutno smo u eri mašne za kosu. 

Kaljević: Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukama SPREMNO dočekuje SEZONU

Nedjelja, 04.05.2025 | 12:49

Nebojša Kaljević, v.d. direktora Uprave pomorske sigurnosti i upravljanja lukama (UPSUL) u intervju za medijsku agenciju Media Biro ističe da je Uprava spremna da odgovori izazovima u kontroli, upravljanju i nadzorom nad pomorskim saobraćajem tokom svih 12 mjeseci u godini.

Mrkić: Da im je Kovačević ponudio funkcije, opozicija bi ga podržala kao što su dio nekadašnjeg DF-a u Budvi

Nedjelja, 04.05.2025 | 12:43

U danima kada svjedočimo da istaknuti funkcioneri pojedinih opozicionih struktura prihvataju da kroz savjetničke pozicije budu dio Vlade koju su kvalifikovali veoma negativno, te kada znamo da u Budvi imamo vlast parlamentarne opozicije i nekadašnjeg dijela DF-a, koji je protestovao zbog rezolucije o Srebrenici, onda je jasno da kod opozicije ne postoje nikakvi principi, niti ideologija, izuzev neprimjerene gladi za funkcijama, na koje su bili naviknuti više od trideset godina, navodi Zoran Mrkić, nosilac liste Pokreta Evropa sad (PES) na izborima koji su prošlog mjeseca održani u Nikšiću.  

Ova jednostavna NAVIKA je najbolji način za očuvanje ZDRAVLJA mozga

Nedjelja, 04.05.2025 | 12:26

Kada je riječ o očuvanju zdravlja mozga, mnogi odmah pomisle na ukrštenice, igre reči ili razne zagonetke.

DRAMA u domu Ane Nikolić: Komšije u šoku zbog žestoke SVAĐE

Nedjelja, 04.05.2025 | 12:11

Pjevačica Ana Nikolić i njen partner, kompozitor Goran Ratković Rale, navodno su se prije nekoliko dana ozbiljno posvađali zbog ljubomore.

Samo 1 kašika ovog TAJNOG SASTOJKA učiniće da vaš bolonjeze sos pršti od ukusa

Nedjelja, 04.05.2025 | 12:01

Ukoliko volite špagete bolonjeze, britanska šefica Niki Korbišli u nastavku otkriva kako ovo popularno jelo možete dodatno obogatiti pomoću jednog tajnog sastojka.

Poznat uzrok teške saobraćajne nesreće u Hrvatskoj: Više od 30 povrijeđenih, poginule dvije osobe

Nedjelja, 04.05.2025 | 11:49

U toku je policijski uviđaj kako bi se utvrdile okolnosti saobraćajne nesreće.