Građani Bijelog Polja očekuju isti tretman kao građani Pljevalja u smislu pomoći za rješavanje problema zagađenja vazduha, saopštio je predsjednik Opštine Bijelo Polje Petar Smolović.
Foto: Opština Bijelo Polje
Smolovića je reagovao nakon komentara premijera Milojka Spajića da građani Pljevalja zaslužuju jeftiniju struju.
“Građani Bijelog Polja očekuju isti tretman kao građani Pljevalja u smislu pomoći za rješavanje problema zagadjenja vazduha, koje je identično”, napisao je Smolović na društvenoj mreži X.
Gradjani Bijelog Polja očekuju isti tretman kao gradjani Pljevalja u smislu pomoći za rješavanje problema zagadjenja vazduha, koje je identično ! @MickeySpajic; @meir_cg https://t.co/HA4Gbx4KVP
— Petar Smolović (@PetarSmolovi1) January 5, 2024
Samo nastavite vi s opstrukcijama gospodo, naucili vas samo da trazite i trazite malo vi je bilo sto se ne oglasi do sad strucnjace.
KOMENTARI (1)