Subota, 06.01.2024 | 16:10
IZVOR: magazin.novosti.rs

"Voljeli bismo još PETORO djece": Aleksandra Prijović progovorila o proširenju PORODICE

Aleksadra Prijović bi voljela da nastavi da niže uspjehe na svim poljima.




Foto: YouTube screenshot/K1 Televizija

Aleksandra Prijović obilježila je prethodnu godinu - pored megauspješnog albuma održala je i spektakularne koncerte u arenama širom regiona. Folk zvijezda će Božić proslaviti u krugu porodice i priželjkuje da te uspjehe nastavi i u 2024.

"Nema ništa ljepše od velike i srećne porodice. Filip i ja uživamo sa sinom Aleksandrom i voljeli bismo da imamo veliku porodicu. Djece nikad dosta, ako Bog da, voljeli bismo da imamo još petoro djece! Prošle godine sam mnogo radila i sada mi svaki minut proveden s njima mnogo znači", priča Aleksandra za Informer.

Folk zvijezda kaže da je i ove godine Filip bio glavni za pripremu božićne trpeze jer je odličan i tome.

"Nisam neki majstor za kuvanje, to uvijek radi neko drugi. Filip veoma dobro sprema i u tome ne mogu da se takmičim s njim, ali gledam da mu pomognem. Na trpezi nam se za Božić uvijek nađe česnica i sve ostalo što ide uz to",  kaže pjevačica.

Jedna od najvećih balkanskih zvijezda osvrnula se na prethodnu godinu, u kojoj je napunila pet arena u Zagrebu i tri u Beogradu, a održala je i po tri velika koncerta u Nišu i Sarajevu i dva u Tuzli. Kaže da je prezadovoljna i da voljela da napuni još Arena.

"Ma hoću i po šest Arena u jednom gradu! Zašto da ne! Voljela bih da pjevam svaki dan jer mi je mnogo lijepo s publikom. Svaki trenutak s njima mi je dragocjen. Ovom prilikom bih željela svima da se zahvalim koji su bili na koncertima. Jedva sam se suzdržavala da ne plačem sve vrijeme. Nisam krila emocije i postojali su trenuci kada nisam mogla da se kontrolišem, pa je kanula i pokoja suza. Hvala i svim kolegama koji su došli i podržali me",  kaže folk zvezda koja ne posustaje, pa će uskoro ponovo ući u muzički studio:

"Voljela bih da imam još mnogo hitova i dobrih albuma! 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Održavanje MIŠIĆNE mase: Ovu ključnu naviku mnogi ZANEMARUJU tokom treniranja

Subota, 23.08.2025 | 21:53

Iako su dizanje tegova i dovoljna konzumacija proteina ključni za rast i održavanje mišićne mase, važnu ulogu igra i unos kalorija i kvalitetan san.

Instagram uvodi novu MUZIČKU OPCIJU – Evo kako FUNKCIONIŠE

Subota, 23.08.2025 | 21:38

Nove funkcije su dostupne globalno za iOS i Android.

Istraživanja pokazala - Kosa vezana u VISOKI REP može biti uzrok GLAVOBOLJE

Subota, 23.08.2025 | 21:27

Povlačenje kose pri vezivanju repa može izazvati i alodiniju – stanje u kojem i blag dodir izaziva bol.

Neuspjeh u GENERALNOJ probi - Košarkaši IZGUBILI u Istanbulu pred Eurobasket

Subota, 23.08.2025 | 21:05

Loša treća četvrtina koštala je crnogorsku košarkašku reprezentaciju poraza u generalnoj provjeri pred nastupajući Eurobasket – naš nacionalni tim je u Istanbulu izgubio od Turske 96:85.

Nevjerovatan kuhinjski trik s TENISKOM LOPTICOM postaje sve POPULARNIJI – Evo i zašto!

Subota, 23.08.2025 | 20:57

Kuhinja je jedno od najfrekventnijih mjesta u domu, što znači da podovi često trpe najveće posljedice svakodnevne upotrebe.

„To je uradila kao muško“ - Sergej Ćetković OTKRIO kako ga je osvojila SUPRUGA jednim potezom

Subota, 23.08.2025 | 20:39

Sergej Ćetković uživa u skladnom braku sa suprugom Kristinom već više od 20 godina, a malo je poznato da njihova priča počinje još kada su bili djeca.

Gest POŠTOVANJA za istoriju - „Lacoste“ zamijenio čuveni LOGO krokodila zbog Novaka Đokovića

Subota, 23.08.2025 | 20:29

Francuski modni brend "Lakost" zamijenio je čuveni logo krokodila za kozu u čast Novaka Đokovića, najboljeg tenisera.

Sjednica Glavnog odbora: Joković uvjeren da će NASTAVITI da bude LIDER SNP-a

Subota, 23.08.2025 | 20:22

Uoči kongresa SNP-a, održana je sjednica Glavnog odbora, a kandidaturu za predsjednika partije prihvatili su Vladimir Joković i Dragoslav Šćekić. Joković je uvjeren da će nastaviti da bude lider stranke jer, kako navodi, ima podršku većine opštinskih odbora. Šćekić nije prisustvovao sjednici glavnog odbora, a kako je kazao, naredne sedmice održaće konferenciju na kojoj će govoriti o očekivanjima od kongresa.

PUP-om Podgorice predviđena gradnja NOVE opšte BOLNICE i širenje mreže DOMOVA ZDRAVLJA

Subota, 23.08.2025 | 19:24

Prostorno-urbanistički plan Podgorice predviđa širenje mreže domova zdravlja, gradnju nove opšte bolnice i reorganizaciju Kliničkog centra, prenosi Gradska RTV.

Vraća se 'old-school' vožnja: Pogledajte kako izgleda LIMUZINA s V6 motorom i ručnim MJENJAČEM (VIDEO)

Subota, 23.08.2025 | 18:41

Odlaskom Q50 gama je ostala bez limuzina u ponudi. Ali sada dolaze dobre vijesti.