Ponedjeljak, 08.01.2024 | 15:52
IZVOR: avaz.ba

Ilma Karahmet nakon glasina o RAZVODU - "Svoj privatni život bih ostavila da i dalje bude privatni"

Pjevačica Ilma Karahmet se nije željela osvrnuti na navode da se razvodi od Sedina Lakače.




Foto: YouTube screenshot/ TOXIC TELEVISION

"Nemam komentar, svoj privatni život bih ostavila da i dalje bude privatni",  kratko je poručila.

Kao što je poznato, ona je s društvenih mreža obrisala sve zajedničke fotografije sa suprugom. Trenutno uživa u Dubaiju, a u njenom društvu je menadžer Dejan Malić.

"Odlučila sam malo da odmorim i odem u toplije krajeve zajedno sa svojim prijateljima. Imam mnogo planova za ovu godinu i uveliko radim na tome zajedno sa svojim timom. Nove pjesme i koncerti bi će uskoro za moju dragu publiku. Takođe, poželjela bih svima još jednom sve najbolje u ovoj godini i zahvalila bih se onima koji su bili i ostali uz mene",  kazala je.

Ilma i Sedin su se, podsjetimo, vjenčali 2018-te, kada je ona imala svega 18 godina.

ČITAJTE I OVO!

Razvodi li se Ilma Karahmet? Mlada pjevačica produbila dilemu

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Održavanje MIŠIĆNE mase: Ovu ključnu naviku mnogi ZANEMARUJU tokom treniranja

Subota, 23.08.2025 | 21:53

Iako su dizanje tegova i dovoljna konzumacija proteina ključni za rast i održavanje mišićne mase, važnu ulogu igra i unos kalorija i kvalitetan san.

Instagram uvodi novu MUZIČKU OPCIJU – Evo kako FUNKCIONIŠE

Subota, 23.08.2025 | 21:38

Nove funkcije su dostupne globalno za iOS i Android.

Istraživanja pokazala - Kosa vezana u VISOKI REP može biti uzrok GLAVOBOLJE

Subota, 23.08.2025 | 21:27

Povlačenje kose pri vezivanju repa može izazvati i alodiniju – stanje u kojem i blag dodir izaziva bol.

Neuspjeh u GENERALNOJ probi - Košarkaši IZGUBILI u Istanbulu pred Eurobasket

Subota, 23.08.2025 | 21:05

Loša treća četvrtina koštala je crnogorsku košarkašku reprezentaciju poraza u generalnoj provjeri pred nastupajući Eurobasket – naš nacionalni tim je u Istanbulu izgubio od Turske 96:85.

Nevjerovatan kuhinjski trik s TENISKOM LOPTICOM postaje sve POPULARNIJI – Evo i zašto!

Subota, 23.08.2025 | 20:57

Kuhinja je jedno od najfrekventnijih mjesta u domu, što znači da podovi često trpe najveće posljedice svakodnevne upotrebe.

„To je uradila kao muško“ - Sergej Ćetković OTKRIO kako ga je osvojila SUPRUGA jednim potezom

Subota, 23.08.2025 | 20:39

Sergej Ćetković uživa u skladnom braku sa suprugom Kristinom već više od 20 godina, a malo je poznato da njihova priča počinje još kada su bili djeca.

Gest POŠTOVANJA za istoriju - „Lacoste“ zamijenio čuveni LOGO krokodila zbog Novaka Đokovića

Subota, 23.08.2025 | 20:29

Francuski modni brend "Lakost" zamijenio je čuveni logo krokodila za kozu u čast Novaka Đokovića, najboljeg tenisera.

Sjednica Glavnog odbora: Joković uvjeren da će NASTAVITI da bude LIDER SNP-a

Subota, 23.08.2025 | 20:22

Uoči kongresa SNP-a, održana je sjednica Glavnog odbora, a kandidaturu za predsjednika partije prihvatili su Vladimir Joković i Dragoslav Šćekić. Joković je uvjeren da će nastaviti da bude lider stranke jer, kako navodi, ima podršku većine opštinskih odbora. Šćekić nije prisustvovao sjednici glavnog odbora, a kako je kazao, naredne sedmice održaće konferenciju na kojoj će govoriti o očekivanjima od kongresa.

PUP-om Podgorice predviđena gradnja NOVE opšte BOLNICE i širenje mreže DOMOVA ZDRAVLJA

Subota, 23.08.2025 | 19:24

Prostorno-urbanistički plan Podgorice predviđa širenje mreže domova zdravlja, gradnju nove opšte bolnice i reorganizaciju Kliničkog centra, prenosi Gradska RTV.

Vraća se 'old-school' vožnja: Pogledajte kako izgleda LIMUZINA s V6 motorom i ručnim MJENJAČEM (VIDEO)

Subota, 23.08.2025 | 18:41

Odlaskom Q50 gama je ostala bez limuzina u ponudi. Ali sada dolaze dobre vijesti.