Sve moje odluke, kao ministra pravde, potiču iz moje dužnosti da poštujem Ustav Crne Gore, zakone Crne Gore i Evropsku konvenciju o ljudskim pravima, saopštio je Andrej Milović.
Foto: arhiva, skupstina.me/I.Šljivančanin
"Na Odboru za bezbjednost i odbranu, planiranom za 9. februar, otkriću veoma interesantne podatke o tome kako je do sada izgledala takozvana borba protiv mafije u Crnoj Gori", napisao je Milović na društvenoj mreži X.
Sve moje odluke, kao ministra pravde, potiču iz moje dužnosti da poštujem Ustav Crne Gore, zakone Crne Gore i Evropsku konvenciju o ljudskim pravima.
— Andrej Milovic (@AndrejMilovicES) February 3, 2024
Na Odboru za bezbjednost i odbranu, planiranom za 9. februar, otkriću veoma interesantne podatke o tome kako je do sada… pic.twitter.com/GTZjyEedIY
Bravo Miloviću .
Samo udri i umiri ove jezičare .
Andreje , Gromado ljudska , mnogo i previše si jak za njih. Licemjeri ne shvataju da samo lome zube na oštrici tvoje oštroumne pravednosti .
Udri po njima ka po pranju , ruke ti se zlatile .
Šta bi ovome momku te ovako nagrdi ovoga konobara,te ne može da zapamti ustavno no samo narudžbu makijato,ekspreso i to a kamoli krivično,ko da konobar treba da se razumije u pravo.Mada nije treba da ga poteže za kurdca,isprovocira ga je 😃
KOMENTARI (5)