Ponedjeljak, 26.02.2024 | 11:28
IZVOR: telegraf.rs

Aco Pejović iskreno o PRVOM POSLU - "Dobio sam otkaz posle šest dana i zahvalnicu"

Iako danas važi za jednog od najpopularnijih i najangažovanijih pjevača, Aco Pejović nije uvijek imao posao iz snova.




Foto: YouTube screenshot/Aco Pejovic

Pjevač se prisjetio svojih početaka i rada na građevini u Francuskoj, ali taj posao nije dugo zadržao.

- Živio sam Francuskoj davnih godina, bio sam tamo, bilo je bauštelaca, tako se zove sad to. Pravili su se temelji, bila je neka mašina koja kopa to i posle je vratiš... Dobio sam otkaz posle šest dana, sačekala me koverta i zahvalnica - priseća se Aco.

On je prokomentarisao i svoje dječačke dane, a uporedio je i svoje i djetinjstvo današnje djece.

- Imao sam ono najbitnije, a to je srećno dejtinjstvo. Nisam imao sve kao ovi klinci danas, nisam mogao odmah sve da dobijem. Imao sam pažnju, ljubav svoje porodice, bilo je da izađeš van kuće i da jurcaš za loptom, drugačije su se stvari odvijale davnih godina. Bio sam u đačkom domu, imali smo krevete na spratove. Bilo je lijepo, bio sam klinac, tamo nikog svog nisam imao, imali smo fiksne telefone i moraš ako imaš problem u govornicu da čekaš da se javiš. I one loše stvari koje sam u tim danima proživio opet bih sve isto. U vojci je malo drugačije, nađeš srodnu dušu drugarsku, ja sam neko ko podržava da se uvede služenje vojnog roka. Mislim da je to dobra stvar, očeliči te, napravi te muškarcem, zna se neki red, znaju se obaveze... Moram da priznam da sam bježao iz vojske na jednu noć. Ja sam u Virovitici služio Vojsku, svirao sam u vojničkom domu, preko dana sam radio u biblioteci. Dolazili su ljudi na svirku, kao na žurku, upoznavao sam razne ljude, žene... Hoćeš da izađeš, ali ne možeš... - poručio je pjevač za Premijeru Vikedn Specijal.

Izvor: telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vremenska prognoza - SUBOTA donosi OVE temperature

Petak, 05.06.2026 | 21:26

Na primorju se u subotu očekuje pretežno sunčano vrijeme, ponegdje uz slabu do umjerenu visoku oblačnost.

Abazović o incidentu u sudnici: Ubović je pokušao da me isprovocira

Petak, 05.06.2026 | 21:11

Bivši premijer Crne Gore Dritan Abazović tvrdi da ga je biznismen Ranko Ubović provocirao u podgoričkom Sudu za prekršaje, što je dovelo do ozbiljnog incidenta u kom je umalo došlo do fizičkog obračuna.

Skaloni ogolio istinu: Nijednu odluku ne donosim bez Mesija

Petak, 05.06.2026 | 21:33

Argentina je godinama navikla da se mnogo toga vrti oko Lionela Mesija, a sada je selektor Lionel Skaloni otvoreno priznao da kapiten ima važnu riječ i kada su u pitanju odluke van terena.  

UP: Od 20 sati normalizacija saobraćaja na relaciji Podgorica–Cetinje–Budva i u Tivtu

Petak, 05.06.2026 | 20:35

Saobraćaj na putnom pravcu Podgorica – Cetinje – Budva, kao i na području Opštine Tivat, biti u potpunosti normalizovan i otvoren za nesmetano odvijanje danas, danas. 5. juna, nakon 20.00 sati, saopšteno je iz Uprave policije.

Vučić: Hiljade građana Crne Gore su mi poželjeli dobrodošlicu

Petak, 05.06.2026 | 19:47

Odnosi između Crne Gore i Srbije, prema današnjoj poruci predsjednika te zemlje Aleksandra Vučića, nijesu narušeni uprkos događajima koji su prethodili Samitu u Tivtu. Vučić je istakao da se u Crnoj Gori uvijek osjeća kao kod kuće.  

Uhapšen Podgoričanin osumnjičen da je prijetio dječaku i prisilno ga odveo automobilom jer je navodno maltretirao njegovog sestrića

Petak, 05.06.2026 | 19:32

Podgorička policija uhapsila je L.J. (33) iz Podgorice, zbog sumnje da je danas, na štetu maloljetnika starog 14 godina, počinio krivična djela prinuda i ugrožavanje sigurnosti, tako što ga je ispred podgoričke Osnovne škole “Pavle Rovinski” prisilno odveo automobilom. Krivična prijava u redovnom postupku biće podnijeta i protiv M.O. (38), zbog sumnje da je, na štetu pomenutog maloljetnika počinila krivično djelo prinuda, navodi se u saopštenju policije.

U ponedjeljak počinje 55. Festival dramskih amatera Crne Gorecv

Petak, 05.06.2026 | 20:45

Bijelo Polje će od 8. do 13. juna biti domaćin jubilarnog, 55. Festivala dramskih amatera Crne Gore. Organizator ove pozorišne svetkovine je JU Centar za kulturu „Vojislav Bulatović Strunjo’’ Bijelo Polje, pod pokroviteljstvom Opštine Bijelo Polje i uz podršku Ministarstva kulture i medija Crne Gore.

Agasi: Siner nema izgovor za onakvu eliminaciju

Petak, 05.06.2026 | 21:44

Bivši američki teniser Andre Agasi rekao je da je iznenađen načinom na koji je Janik Siner eliminisan sa Rolan Garosa.  

Težak incident u sudnici: Umalo tuča Dritana Abazovića i Ranka Ubovića

Petak, 05.06.2026 | 18:13

Prema prvim podacima, Ubović je navodno glavom krenuo na Abazovića, a potom ga je bivši premnijer odgurnuo.

Fon der Lajen: Crna Gora napravila impresivne reforme; Košta: Pristupanje Zapadnog Balkana naš prioritet

Petak, 05.06.2026 | 17:42

Nakon današnjeg Samita EU- Zapadni Balkan održanog u Tivtu poručeno je da je Crna Gora napravila impresivne reforme, kao i da je prioritet EU da joj pristupe države Zapadnog Balkana. Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović, naveo je na konferenciji za novinare održanoj nakon Samita, zajedno sa predsjednikom Evropskog savjeta Antonijom Koštom i predsjednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen, da Crna Gora zbližava Evropu danas i da je to moćna poruka.