Četvrtak, 07.03.2024 | 12:26
IZVOR: vijesti.me

Prosinečki OBJAVIO SPISAK za mečeve sa Bjelorusijom i Sjevernom Makedonijom

Nije bilo iznenađenja na prvom spisku novog selektora "sokola", mada realno su i teško mogla da se očekuju...




Foto: fscg.me

Robert Prosinečki, selektor fudbalera Crne Gore, objavio je spisak igrača na koje računa za martovske prijateljske utakmice protiv Bjelorusije i Sjeverne Makedonije.

Na spisku selektora „sokola“ nalazi se 25 igrača i to:

golmani: Milan Mijatović (Željezničar Pančevo, Srbija), Danijel Petković (Kišvarda, Mađarska), Matija Šarkić (Milvol, Engleska);

odbrambeni igrači: Stefan Savić (Atletiko Madrid, Španija), Adam Marušić (Lacio, Italija), Marko Vešović (Karabag, Azerbejdžan), Risto Radunović (FCSB, Rumunija), Igor Vujačić (Rubin, Rusija), Marko Vukčević (Varaždin, Hrvatska), Andrija Vukčević (Huarez, Meksiko), Marko Tući (Gangvon, Južna Koreja), Meldin Drešković (Debrecin, Mađarska);

vezni igrači: Vladimir Jovović (Sogidana, Uzbekistan), Marko Janković (Karabag, Azerbejdžan), Marko Bakić (OFI, Grčka), Driton Camaj (Kišvarda, Mađarska), Stefan Lončar (Debrecin, Mađarska), Edvin Kuč (Balkani, Kosovo), Viktor Đukanović (Hamarbi, Švedska), Andrija Radulović (Vojvodina, Srbija),

napadači: Stevan Jovetić (Olimpijakos, Grčka), Stefan Mugoša (Inčon junajted, Južna Koreja), Milutin Osmajić (Preston, Engleska), Nikola Krstović (Leće, Italija), Dušan Bakić (Omonija, Kipar).

Reprezentacija Crne Gore okupiće se 18. marta u Antaliji, gdje će se pripremati za prijateljske mečeve sa Bjelorusijom (21. mart) i Sjevernom Makedonijom (25. mart).

Dan ranije, u nedjelju 17. marta, održaće se konferencija za medije na kojoj će selektor Prosinečki govoriti o predstojećem okupljanju i prijateljskim mečevima.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

SpaceX sprema veliki potez: Telefoni će se direktno povezivati sa satelitima

Srijeda, 15.04.2026 | 00:15

Starlink Mobile dobija sopstvene čipove za telefone

Knežević sa Rodićem o situaciji u Crnoj Gori i regionu

Srijeda, 15.04.2026 | 14:38

Predsjednik Demokratske narodne partije Milan Knežević danas se sastao sa ambasadorom Srbije Nj.E. Nebojšom Rodićem i u otvorenom i prijateljskom razgovoru razmotrili su aktuelne političke teme kako u Crnoj Gori tako i u regionu, saopštili su iz Demokratske narodne partije (DNP).

Zirojević: Otkud Abazović u Tirani na skupu albanske dijaspore?

Srijeda, 15.04.2026 | 14:27

Poslanik SD-a Nikola Zirojević komentarisao je za Portal RTCG to što je bivši premijer i lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović prisustvovao Samitu dijaspore, koji se održava u Tirani u periodu od 13. do 15. aprila, pod pokroviteljstvom predsjednika Vlade Republike Albanije, Edija Rame i kazao da on na taj način traži "neko novo mjesto da se pritaji kako bi nastavio svoju političku karijeru".     

Pucnjava u školi u Turskoj: Četiri osobe poginule, 20 ranjeno

Srijeda, 15.04.2026 | 14:25

Četiri osobe su poginule, a 20 je ranjeno kada je učenik srednje škole u sredu otvorio vatru u školi u jugoistočnoj turskoj provinciji Kahramanmaras, rekao je guverner Mukerem Unluer novinarima, prenosi N1 Beograd.  

Dukaj: Isrcpili smo sve mogućnosti kako bismo djelovali u Kotoru

Srijeda, 15.04.2026 | 14:19

Poslanici u Skupštini danas su nastavili sa radom, pri čemu na njihova pitanja odgovaraju ministri.

Nova pucnjava u školi u Turskoj: Nekoliko osoba poginulo

Srijeda, 15.04.2026 | 14:16

Nekoliko osoba je smrtno stradalo u pucnjavi u Aysel Celik srednjoj školi u turskom gradu Kahramanmaras, javljaju lokalni mediji, što je drugi ovakav incident u školi u Turskoj u samo dva dana.

Milatović sa dijasporom u Berlinu: Ujedinimo se oko evropske budućnosti Crne Gore

Srijeda, 15.04.2026 | 14:07

Tokom radne posjete Berlinu, predsjednik Jakov Milatović sastao se sa predstavnicima dijaspore, poručivši da su oni neodvojivi dio Crne Gore, te važan partner u daljem ekonomskom i društvenom razvoju države.

Završeni radovi na rekonstrukciji dijela Ulice Radovana Zogovića

Srijeda, 15.04.2026 | 13:55

Podgorica je dobila još jednu modernizovanu saobraćajnicu – uspješno su okončani radovi na rekonstrukciji dijela Ulice Radovana Zogovića, na potezu od Ulice Miloša Obilića do Bulevara Veljka Vlahovića.  

Domaće njoke: Recept za savršeno meke i lagane zalogaje

Srijeda, 15.04.2026 | 13:50

Domaće njoke su jedno od onih jela koje na prvi pogled djeluje komplikovano, ali zapravo zahtijeva samo nekoliko sastojaka i malo strpljenja. 

Otkriven datum i lokacija vjenčanja Tejlor Svift i Trevisa Kelsija

Srijeda, 15.04.2026 | 13:34

Američka pop zvijezda Tejlor Svift i NFL igrač Trevis Kelsi navodno su već poslali "save the date" obavijesti gostima, čime su procurili detalji o njihovom dugo očekivanom vjenčanju.