Petak, 08.03.2024 | 17:39
IZVOR: idjtv.nova.rs

"IZGLEDAŠ JEFTINO" - Keti Peri zbog stajlinga na meti kritika, a ovaj DETALJ sve šokirao (FOTO)

Svjetski poznata pjevačica Keti Peri se na jednom poznatom događaju pojavila u odjevnoj kombinaciji koja je naišla na veliki broj osuda, a poseban detalj na njenim leđima naročito je šokirao fanove.




Foto YouTube screenshot/ Jimmy Kimmel Live

Keti Peri je uvijek privlačila veliku pažnju svojim stilom i odjenim kombinacijama. Ona važi za jednu od najoriginalnijih svjetskih zvijezda čija popularnost ne počiva samo na pjevanju, već i na originalnosti u stilu.

Ipak, nisu uvijek sve njene kombinacije dočekivane sa oduševljenjem, a svakako je jedna od takvih kombinacija koju je ponijela na događaju magazina Bilbord koji slavi najznačajnije žene u svijetu popularne muzike.

 Naime, zvijezda koja se proslavila po svjetski poznatoj numeri „Fireworks“, za ovaj događaj odabrala je dugačku crvenu usku suknju koja se pri dnu širi u karnere, ispod kojih se nastavlja suknja u bijeloj boji. Ova suknja možda i ne bi privukla toliko pažnje, ali kada se pjevačica okrenula moglo se vidjeti da se suknja vezuje, ali ona je nije baš zategla do kraja, tako da se otvor širi gotovo cijelom dužinom suknje.

Ono što je ovaj razrez otkrio jesu i crne tanga gaćice koje se nastavljaju iznad suknje, zbog čega kombinacija djeluje još vulgarnije, prenosi IDJ Nova Show.

Ova kombinacija je izazvala gomilu negativnih komentara šokiranih fanova na društvenim mrežama:

„Tako je tužno da se Keti oblači ovako, s obzirom da je prati toliki broj mladih djevojaka“, „Konačno je pukla“, „Izgledaš jeftino“ – bili su samo neki od komentara ispod fotografija koje je pjevačica postavila na Instagramu.

Ipak, suknja nije kraj, jer je jedan detalj još više šokirao publiku od same odjevne kombinacije. U pitanju je tetovaža leptira koju je pjevačica imala na donjem dijelu leđa, a koja je bila u boji kože a pjevačica je kako su primijetili mnogi fanovi izgledala kao da je „žigosana“.

– „Keti neko žigosao“, „Kakav je ovo užas? Je l’ ona to žigosana?“ – bili su neki od komentara.

Kako se na kraju ispostavilo ova tetovaža se našla tu samo da bi najavila njen novi album koji će nositi naziv „Leptir“.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Nišavić: Podnosim ostavku ako ne počne gradnja kolektora

Petak, 19.12.2025 | 10:14

Ako se u predviđenom roku ne obezbijede uslovi za početak gradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda, izvršni direktor podgoričkog Vodovoda Aleksandar Nišavić najavljuje da će podnijeti ostavku. On ističe da ne može dozvoliti da naporan rad tima koji realizuje projekat bude zanemaren zbog manipulacija pojedinaca, piše Dan.

Brnabić odgovorila Crnogorcima: Marović vam trn u oku, a teritorije koje ste uzeli priznavanjem KiM?

Petak, 19.12.2025 | 13:52

Predsjednica Skupštine Srbije Ana Brnabić odgovorila je oštro na kritiku iz Crne Gore o neizručivanju Svetozara Marovića.

Još 12 krivičnih prijava protiv osumnjičenih za lažne obrazovne isprave

Petak, 19.12.2025 | 10:14

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija podnijelo je još 12 krivičnih prijava Osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da su lica dostavila lažne i neistinite obrazovne isprave za koje se u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave te nadležne ustanove utvrdile da iste nisu vjerodostojne javne isprave.

Knežević: Spreman sam da preuzmem Podgoricu odmah nakon ostavke Mujovića – za tri mjeseca rješavam ključne probleme i odlazim

Petak, 19.12.2025 | 13:26

Lider Demokratske narodne partije Milan Knežević saopštio je da je spreman da, u slučaju ostavke aktuelnog gradonačelnika Saše Mujovića, istog dana preuzme funkciju gradonačelnika Podgorice, uz jasnu i vremenski ograničenu obavezu da u roku od tri mjeseca riješi ključne probleme Glavnog grada, uključujući i pitanje izgradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda.

UP: Pronađene lažne policijske uniforme, oduzeta vozila, sumnja se da je spriječeno krivično djelo

Petak, 19.12.2025 | 11:50

Uprava policije saopštila je da su sproveli pojačane aktivnosti na kontroli pripadnika organizovanih kriminalnih grupa i operativno interesantnih osoba - pronađene su lažne policijske uniforme, telefon sa kripto zaštitom, podesni predmeti namijenjeni savlađivanju i razbijanju fizičkih prepreka, dok su oduzeta i tri vozila.

Knežević na slavi kod Vučića: Nijesmo pričali o Botunu, samo o skadarskom krapu

Petak, 19.12.2025 | 21:57

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, objavio je na društvenim mrežama da je lider DNP-a Milan Knežević došao kod njega na slavu.

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije osuđuje odluku Bahama da prizna Kosovo

Petak, 19.12.2025 | 21:29

inistarstvo spoljnih poslova Srbije (MSP) saopštilo je večeras da osuđuje odluku Bahama da prizna nezavisnost Kosova, 121. zemlje svijeta koja je to učinila.

Ferguson bez uvijanja: Junajtedu treba još decenija do titule

Petak, 19.12.2025 | 21:17

Fudbaleri Mančester junajteda posljednji put su se domogli titule prvaka Engleske 2013. godine, u sezoni kada je ekipu sa klupe predvodio legendarni Aleks Ferguson.

Stojović: Od DPS-a za obnovu nezavisnosti zaslužniji i LSCG i novinari i intelektualci i Matica crnogorska

Petak, 19.12.2025 | 21:00

Za obnovu nezavisnosti Crne Gore mnogo su zaslužniji Liberalni savez Crne Gore i mnogi pojedinci i organizacije nego Demokratska partija socijalista.

Čarapić: Cilj većine u radnoj grupi za izradu medijskih zakona bio da DPS preuzme AMU

Petak, 19.12.2025 | 20:42

Poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić komentarisao je na društvenoj mreži X izjavu predstavnice NVO sektora i čelnice NVO Foruma progres, Bojane Jokić. On je tom prilikom rekao da Jokić najavljuje da će na konkursu za člana AMU kandidat biti iz reda DPS-a.

Dijaspora poslala preko 11 milijardi, Crnoj Gori 345 miliona

Petak, 19.12.2025 | 20:35

Dijaspora je 2024. godine u zemlje regiona poslala ukupno 11,3 milijarde eura.

Vujović: Staje li naše tužilaštvo u zaštitu četničkog i ustaškog pokreta?

Petak, 19.12.2025 | 20:26

Lider Socijaldemokratske partije i jedan od čelnika Evropskog saveza Ivan Vujović komentarisao je to što je policija po nalogu tužilaštva pozvala autore transparenta istaknutog na današnjem skupu na Gorici.

Smolović: Očekujem pozitivan odgovor od Vlade na zahtjev za manje račune za struju

Petak, 19.12.2025 | 20:17

Bijelo Polje još nije dobilo odgovor Vlade i Elektroprivrede o zahtjevu za zimski popust od 50 odsto na struju. Predsjednik opštine Petar Smolović kaže da vjeruje u pozitivan ishod, jer je riječ o hitnoj mjeri u borbi protiv zagađenja vazduha koje trpe građani, prenosi RTCG.

EK: Crna Gora nastavila da usklađuje viznu politiku sa EU, broj neusklađivanja smanjen sa 15 na devet

Petak, 19.12.2025 | 19:34

Crna Gora je tokom 2024. i 2025. godine ostvarila napredak ka daljem usklađivanju sa listom zemalja kojima je potrebna viza EU.

Vlada prihvatila predlog da Šćepanović bude direktor policije

Petak, 19.12.2025 | 19:32

Vlada je prihvatila predlog da Lazar Šćepanović bude izabran za direktora Uprave policije u punom mandatu, potvrđeno je Portalu RTCG.