Četvrtak, 28.03.2024 | 09:52
IZVOR: pobjeda.me

POVRATAK NA STARO - Nejmar navodno pregovara da se vrati u Barsu

Brazilski fudbalski superstar Nejmar navodno je u pregovorima sa predsjednikom Barselone Đoanom Laportom o povratku u redove katalonskog giganta Primere.




Foto: YouTube screenshot/ GOAL

To su objavili brojni španski mediji. Nejmar, jedan od najboljih ofanzivaca i fudbalera današnjice, dugoročno se oporavlja od teške povrede koljena. Član je Al-Hilala u Saudi Pro ligi od prošlog ljeta, a spekuliše se da ima najveći ugovor u istoriji fudbala.

Kao član Barse, od 2010. do 2017. godine, osvojio je osam trofeja, bio i prvak kontinenta i dvostrukii šampion Primere. Za klub je na 186 mečeva ostvario skor od 76 asistencija i 105 golova.

Za Al-Hilal je nastupio u samo pet mečeva, nakon čega je na meču reprezentacije pokidao ukršteni ligament koljena. Posljednjih godina imao je brojne probleme sa povredama.

S obzirom na to da mu Al-Hilal plaća ugovor koji je bez presedana u svijetu fudbala, kao i računajući na Barsine dugoročne finansijske probleme – pitanje ja kako bi se ovaj transfer mogao realizovati. Takođe, pitanje je i da li Nejmar, nakon svih povreda i dugih pauza, uopšte može više igrati fudbal na vrhunskom nivou.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uhapšen Cetinjanin - Osumnjičen da je iz nehata usmrtio suprugu tokom sječe šume

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 16:05

Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Cetinje su danas, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Cetinju, lišili slobode jedno lice zbog sumnje da je iz nehata lišilo života svoju suprugu, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Slaven Bilić novi selektor reprezentacije Hrvatske

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 15:37

Slaven Bilić zvanično je imenovan za novog selektora reprezentacije Hrvatske.

Pripremite sami - Domaće slatko od MALINA

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 17:00

Kada ljeto donese pune činije zrelih kupina, pravo je vrijeme da sačuvate njihov miris i ukus za hladnije dane. Jedan od najljepših načina za to jeste domaće slatko od kupina - tradicionalna poslastica koja je nekada bila neizostavan znak dobrodošlice u gotovo svakoj kući.

Nova tehnologija - Naučnici napravili kontaktna sočiva koja SAMA popravljaju ogrebotine

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 16:00

Nova tehnologija mogla bi da produži vijek trajanja mekih kontaktnih sočiva i smanji rizik po zdravlje očiju. Istraživači sa Univerziteta Dankuk u Južnoj Koreji razvili su specijalni hidrogelni materijal koji može da obnovi površinska oštećenja nakon samo sat vremena izlaganja običnoj ultraljubičastoj (UV) svjetlosti.

VIDEO - Mandić uručio Trinaestojulske nagrade

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 14:36

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić uručio je danas, u Skupštini Crne Gore, Trinaestojulske nagrade ovogodišnjim dobitnicima: prof. dr Sonji Tomović Šundić, redovnoj profesorici Univerziteta Crne Gore, za djelo „Književna antropologija Danila Kiša“; dr Snežani Dragićević i dr Snežani Vuksanović, doktorkama bioloških nauka, za naučna dostignuća i doprinos u oblasti botanike u 2025. godini; prof. dr Nikoli Vukčeviću, filmskom reditelju i univerzitetskom profesoru, za međunarodnu promociju Crne Gore i recepciju filma „Obraz“ u 2025. godini.

Milatović: Zadatak naše generacije je da slobodu koju smo naslijedili pretočimo u državu u kojoj čovjek živi dostojanstveno

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 13:49

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović položio je vijenac na Spomenik partizanu borcu povodom 13. jula, Dana državnosti Crne Gore.

Pejović: Državnost se gradi vizijom, čuva hrabrošću i potvrđuje odgovornošću

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 10:22

Trinaesti jul nije samo jedan od najznačajnijih datuma u našem kalendaru. To je datum koji nas podsjeća da se državnost ne podrazumijeva, već se gradi vizijom, čuva hrabrošću i potvrđuje odgovornošću svake generacije. U njemu su sažeti slobodarski duh Crne Gore, bogatstvo njene kulture, istrajnost njenog naroda i nepokolebljiva težnja ka slobodi i dostojanstvu, saopštio je potpredsjednik Skupštine Boris Pejović.

FOTO: Most Milenijum zasijao u CRVENOJ BOJI povodom 13. jula - Dana državnosti

Nedjelja, 12.07.2026 | 22:02

Povodom 13. jula, Dana državnosti...

Crna Gora obilježava 13. jul - Dan državnosti

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 08:00

Crna Gora danas slavi 13. jul - Dan državnosti!

SINER pobijedio Zvereva i odbranio titulu na Vimbldonu

Nedjelja, 12.07.2026 | 21:01

Italijansk teniser Janik Siner, osvojio je drugu uzastopnu titulu na Vimbldonu.