Srijeda, 24.04.2024 | 16:22
IZVOR: blic.rs/grand.rs

Pjevač bio ŽRTVA VELIKE PREVARE - Promijenili su mu IDENTITET, prijatelji ga odmah pozvali: "Brate, da li...?"

Pjevač Isak Šabanović suočio se sa sajber nasiljem kada mu je hakovana email adresa kao i profili na društvenim mrežama.




Foto: YouTube screenshot/Hype Tv 

Isak je opisao kako su hakeri čak slali poruke u njegovo ime prijateljima koji nisu znali da je u pitanju prevara.

"Prvo su pokušali da mi „maknu“ Instagram. Promijenili smo šifru i zaštitili ga maksimalno. Potom su rekli da se zovem Saša na Fejsbuku, pa sam onda bio i neki drugi Isak",  ispričao je pjevač i otkrio kakve poruke su hakeri slali njegovim prijateljima.

"Pisali su mojim prijateljima putem Instagrama. Slali su im poruke u fazonu kako im se izvinjavam, da navodno nisam imao vremena za neka viđanja i javljanja. Pozvali su me prijatelji i postavili mi vrlo konkretna pitanja. „Brate šta ti je, drogiraš li se?“ - prepričao je Šabanović.

Pjevač i nekadašnji učesnik muzičkog takmičenja „Zvezda Granda“, Isak Šabanović, otkrio je da je tokom djetinjsta bio nestašan kao i gotovo svako dijete.

"Krao sam kao mali, ali to je bilo ono ukradeš čokoladicu i pobjegneš. Nisu me nikada uhvatili, ali su možda znali, bila je jedna prodavnica ispred kuće, svaki dan sam tu kupovao. To su bila dječija posla",  priznao je pjevač.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Dodik: NAPUŠTAM politiku na deset godina, ako opozicija PODRŽI da prijevremene izbore raspiše RIK RS

Petak, 22.08.2025 | 16:56

Milorad Dodik, kome je Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine (CIK), oduzela mandat predsjednika Republike Srpske (RS) na osnovu pravosnažne presude Suda BiH, pozvao je poslanike opozicionih stranaka da podrže donošenje odluke u Narodnoj skupštini RS da entitetska izborna komisija - RIK raspiše prijevremene izbore za predsjednika RS, a da se on sledećih deset godina neće pojavljivati na političkoj sceni.

Studenti u blokadi ODBILI Vučićev poziv na debatu do raspisivanja izbora

Petak, 22.08.2025 | 16:50

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je na debatu pred svim kamerama predstavnike studentsko-blokaderskog pokreta, saopštila je pres služba predsjednika. Studenti su odbili poziv do raspisivanja izbora

NAJLAKŠI način da se RIJEŠITE gorčine u krastavcima

Petak, 22.08.2025 | 16:36

Ključ je u jednom potezu.

KRIVIČNA PRIJAVA protiv člana OKG zbog posjedovanja narkotika

Petak, 22.08.2025 | 16:27

Policija je podnijela krivičnu prijavu protiv L. V., člana organizovane kriminalne grupe nakon što mu je oduzeta manja količina marihuane i kokaina, te preko 43 grama MDMA i tablete sa liste opijata, saopšteno je iz Uprave policije.

BRZ i ZDRAV zalogaj: Bakin slani kolač pun povrća

Petak, 22.08.2025 | 16:08

Slani bakin kolač je brzo jelo koje oduševljava bogatim ukusom svježeg povrća i kremastom strukturom od jogurta i putera.

Pjevač o TRUDNOĆI Milice Todorović: "Spremiću joj teglu kisjelih krastavčića"

Petak, 22.08.2025 | 15:43

Pjevačica Milica Todorović dugo je priželjkivala da ostane u drugom stanju, a kada se to dogodilo, vijest o prinovi je obradovala mnoge.

Aktiviranjem međunarodne pomoći Vlada i MUP omogućili da Crna Gora ODLUČNO i USPJEŠNO odgovori na izazove požara ovih razmjera

Petak, 22.08.2025 | 15:31

Generalni direktor Direktorata za zaštitu i spašavanje Ministarstva unutrašnjih poslova Miodrag Bešović i gradonačelnik Podgorice Saša Mujović, koji je na čelu Opštinskog tima za zaštitu i spašavanje Glavnog grada, ispratili su austrijski i švajcarski tim za gašenje požara kopnenim snagama, koji su prethodnih dana pružili dragocjenu podršku Službi zaštite i spašavanja Glavnog grada – vatrogascima spasiocima u borbi sa požarima kojima je Crna Gora bila izložena.

DPS: Marković i Šćepanović nastavljaju da POKORNO SLUŽE crkvenim velikodostojnicima

Petak, 22.08.2025 | 15:20

Iz DPS Crne Gore rekli su da spomenik najozloglašenijem četničkom koljaču Pavlu Đurišiću nesmetano putuje od crkve do manstira, čime Crkva Srbije ponovo demonstrira silu i ismijava državu, a država nedvosmisleno pokazuje da je pred Crkvom Srbije kapitulirala.

Glavni grad PROŠAO u TREĆI KRUG kandidature za Evropsku prijestonicu mladih

Petak, 22.08.2025 | 15:16

Glavni grad Podgorica uspješno je prošao evaluaciju aplikacije za treći krug kandidature za titulu Evropske prijestonice mladih 2028., te su od strane EYC žirija stigle pozitivne smjernice za nastavak procesa. 

Britanac poslat u Spuž, nakon čega će biti protjeran iz Crne Gore

Petak, 22.08.2025 | 15:12

Državljaninu Velike Britanije B.G. K.(29) provešće u spuškom zatvoru četiri dana, nakon čega mu je određena zaštitna mjera protjerivanja iz Crne Gore na godinu dana.