Srijeda, 15.05.2024 | 08:56
IZVOR: nova.rs

Ceca priredila gala slavlje nakon rođenja unuka i okupila estradu: „Bogdana je žena zmaj“

Veljko i Bogdana su juče dobili trećeg sina Isaija, a tim povodom u vili Ražnatovića upriličena je gala proslava na kojoj su u porodičnom krugu uz brojne prijatelje proslavili dolazak novog člana.




Foto: YouTube screenshot/Zvezde Granda

Mnoge poznate ličnosti stigle su na slavlje kod Ražnatovića, među kojima su Ivana i Petar Mitić, Maja Berović, Dušan Kurtić, Viki Miljković sa suprugom, i mnogi drugi.

Nakon što se u vili okupio veliki broj Cecinih kolega sa estrade, ali i porodičnih i Veljkovih prijatelja, priređeno je iznenađenje.

U jednom trenutku Veljko i Ceca su izašli iz kuće gdje ih je sačekao vatromet.

Ceca je otkrila da želi još unučadi, a potom progovorila o nesvakidašnjem imenu za naslednika, za koje su se opredelili Veljko i Bogdana.

„Presrećni smo svi, imamo puno gostiju. Ne postoji ništa ljepše što čovjeku može da se desi. Šta je Božija volja, to će biti. Bilo bi lijepo da dobiju djevojčicu“, počela je Ceca, a potom otkrila da se čula sa Bogdanom odmah nakon porođaja:

„Odlično, čule smo se više puta danas. Brzo se probudila iz anestezije. To je žena zmaj, nisam ni sumnjala.“

„Što bih se pitala za Veljkovo dijete. Prelijepo je ime i nesvakidašnje, bila sam iznenađena kada su njih dvoje odlučili da daju to ime“, rekla je Ceca, piše „Telegraf“.

Pomenula je i zeta Nemanju Gudelja, Anastasijinog supruga, te otkrila zbog čega nije mogao da prisustvuje porodičnom veselju.

„Srce mi je puno, žao mi je što Nemanja nije tu“, rekla je ponosna pjevačica, a potom otkrila da li joj smeta kada je oslovljavaju sa „baka“:

„Stvar je ljubavi i odnosa. Nema potrebe da me zovu baka, postoje mnogo ljepša imena“, iskrena je bila Ceca.

U vili je zajedno sa prijateljima i porodicom slavila i Anastasija Gudelj koja nije krila radost. Anastasija se provodila, sudeći po društvenim mrežama, sa svojom sestrom od tetke, ćerkom Lidije, Cecine sestre.

ČITAJTE I OVO - OGLASILA se Ceca Ražnatović nakon što je dobila trećeg unuka: "NAJPONOSNIJA sam žena na svijetu"

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Sonja
17.05.2024 09:03

ISAIJA ,Pravo Muslimansko lijepo ime. Da ga Allah dzelesanuhu sacuva i uputi na pravi put.

0 0

Lazović o grupi na EP: Čekaju nas zahtjevni rivali

Petak, 17.04.2026 | 10:06

Rukometašice Crne Gore igraće protiv Mađarske, Slovenije i Islanda u grupi A na Evropskom prvenstvu, koje se igra u decembru.

Koje evropske zemlje nude najveće potpore za električne automobile u 2026. godini?

Petak, 17.04.2026 | 09:59

Prodaja električnih automobila na baterije raste u Evropi, a analitičari očekuju da će se trend nastaviti jer više cijene benzina, pod uticajem rata u Iranu, potiču potrošače da se odmaknu od vozila na gorivo.

Sindikat traži hitnu reakciju nadležnih, 800 porodica radnika ŽICG bez plata

Petak, 17.04.2026 | 09:52

Oko 800 porodica radnika Željezničke infrastrukture Crne Gore već 17 dana čeka isplatu zarada, a sindikat upozorava na ozbiljne posljedice po egzistenciju zaposlenih i njihove porodice.

Živković: Smjena državne vlasti jedini način da Crna Gora izađe iz perioda propadanja

Petak, 17.04.2026 | 09:45

Smjena državne vlasti jedini način da Crna Gora izađe iz perioda propadanja, smatra predsjednik Demokratske partije socijalista (DPS) Danijel Živković, koji je prethodnih dana boravio u radnoj posjeti Bijelom Polju.

David Mirković najavio da će igrati za reprezentaciju na ljeto

Petak, 17.04.2026 | 09:40

Košarkaš Ilinoja istakao da će u junu i julu biti tri sedmice u Crnoj Gori i da će igrati za nacionalni tim u kvalifkacijama za Mundobasket

Udes u mjestu Potkrajci, dva vozila završila u kanalu

Petak, 17.04.2026 | 09:36

Na putnom pravcu Bijelo Polje - Prijepolje u mjestu Potkrajci došlo je do udesa dva vozila koja su poslije kontakta završila u kanalu pored puta.

Bečić, Šimun i Suljević danas pred poslanicima

Petak, 17.04.2026 | 09:25

Peta - posebna sjednica Prvog redovnog (proljećnjeg) zasijedanja u 2026. godini nastavlja se danas u 10.00 časova.

Melina Džinović se udaje u subotu: Sprema se luksuzno vjenčanje u Monaku

Petak, 17.04.2026 | 08:51

Bosansko-hercegovačka modna dizajnerirka  Melina Džinović će se ove subote udati za britanskog biznismena Džefrija Pola Arnolda Deja, objavili su srbijanski mediji.

Berane: Krivične prijave protiv osumnjičenih, pokušali da provale u prodavnice

Petak, 17.04.2026 | 08:40

Iz Uprave policije (UP) saopšteno je da su podnijete krivične prijave protiv dvije osobe koje su pokušale da nasilno uđu u maloprodajne objekte u Beranama.

Vremenska prognoza - PETAK donosi OVE temperature

Četvrtak, 16.04.2026 | 21:26

U petak se u južnim predjelima očekuje pretežno sunčano vrijeme, a na sjeveru promjenljivo do pretežno oblačno povremeno sa slabom kišom.