Ponedjeljak, 20.05.2024 | 13:11
IZVOR: novosti.magazin.rs

NIKAD ISKRENIJI: Albino progovorio o SARADNJAMA SA PJEVAČIMA sa estrade

Albino je u žiži javnosti zbog silnih saradnja sa pjevačima




Foto: SevenSky, Youtube screenshot

Stjepan Jelica, koji se proslavio kao Albino, otkako je zakoračio na scenu privlači veliku pažnju javnosti, ali i kolega. Mnogi od njih, čim su vidjeli kako i šta on radi, poželjeli su da sarađuju sa njim, a kako je jednom prilikom objasnio - njegov talenat je najpre prepoznala Ceca Ražnatović.

Gostujući u jednom podkastu, on nije skrivao i koliko je ona njega oduševila time što je izuzetno „prizemna, normalna žena, a tako velika zvijezda", baš kao i Mile Kitić, njegova supruga Marta Savić, pa i njihova ćerka Elena. Tu se, pak, lista saradnji koje nosi u lijepom sjećanju nikako ne završava.

- Radio sam sa Miletom Kitićem. Uz dužno, najveće poštovanje čovjeku; i njemu i Marti i Eleni, mogu možda da kažem da su oni i jedni od najboljih ljudi koje sam u životu upoznao. Mislim, već su ostvareni i u nekim su godinama i ti vidiš tu, kao što vidim i kod Cece, to su ljudi... Svaka im čast - počeo je on u „Posteru", te potom otkrio da je ista saradnja oduševila čak i njegovog oca koji se inače „nije pretjerano miješao u njegov posao".

- Boli njega briga za sve druge, za sve živo, ne interesuju ga nebitne stvari. Ne pričaš o drugim ljudima. Toliko je divno da sjediš, popiješ nešto, radiš, pričaš. Meni je to jedna od najdražih saradnji, sigurno. I zbog toga što je to prva pjesma, recimo, mom tati tako zvoni telefon - istakao je, a onda dodao da je njemu i „Šećeru" jednako draga, koju je Albino uradio s Milicom Pavlović.

- Nikolija zna šta hoće. Uvijek nam je bila super saradnja. Žena zna šta hoće, šta joj treba, može da joj se svidi svašta, ali će biti u fazonu: „Dobro, to nisam ja, više bih voljela nešto ovako", ali to je odlično. NJu bih izdvojio kao primjer - nabrajao je dalje, ne odvajajući svakako pjevačicu od njenog partnera Relje Popovića.

Zajedno ih je, naime, upoznao, pa mu „naprosto i ne idu jedno bez drugog".

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Domaći SUŠENI LIMUNI: Recept koji uspijeva svaki put

Nedjelja, 18.05.2025 | 10:00

Stvarno svestrane namjene. 

Paolini: Nisam FAVORIT na Rolan Garosu

Nedjelja, 18.05.2025 | 09:35

Rim je posljednji veliki turnir prije početka Rolan Garosa, a u ženskoj konkurenciji ga je obilježila Jasmine Paolini, koja je postala prva domaća teniserka koja je slavila u "vječnom gradu" nakon 40 godina.

Ovo su NAJPOSJEĆENIJI veb sajtovi na svijetu

Nedjelja, 18.05.2025 | 09:09

ChatGPT je tek na petom mjestu.

Kako napraviti FIZIOLOŠKI RASTVOR kod kuće?

Nedjelja, 18.05.2025 | 08:59

Fiziološki rastvor predstavlja jedno od najvažnijih sredstava za svakodnevnu njegu, posebno ako u vašem domaćinstvu žive bebe ili mala djeca.

Da li je BILJNO MLIJEKO zaista ZDRAVIJE?

Nedjelja, 18.05.2025 | 08:44

Biljna mlijeka nastaju cijeđenjem biljnih sirovina poput zobi, soje, badema, kokosa i riže

Stižu teški dani za ove HOROSKOPSKE ZNAKOVE – Spremite se na stres i prepreke

Nedjelja, 18.05.2025 | 08:34

Kraj prolećne sezone neće biti naročito povoljan za pojedine horoskopske znakove, jer im Univerzum u drugoj polovini maja postavlja prepreke na putu.

Revolucionarni uspjeh: PRVI PUT ispravljen DNK djeteta s rijetkom GENETSKOM greškom

Nedjelja, 18.05.2025 | 08:23

Djetetu s izuzetno rijetkim i po život opasnim genetskim poremećajem ljekari su prvi put uspjeli prepraviti DNK, što bi moglo otvoriti put prema personalizovanijim terapijama temeljenima na modifikovanju gena. Nezavisni stručnjaci nazvali su ovo otkriće izvanrednim. Ljekari su uspjeli izliječiti težak poremećaj od kojeg boluje samo jedna osoba na 1,3 milion a i od kojeg polovina oboljelih umire u ranom djetinjstvu.  

Evo što trebate jesti za ZDRAVEi ČVRSTE nokte

Nedjelja, 18.05.2025 | 08:21

Ishranom  do sjajnog izgleda

Ko je Džej Džej? Mladi muzičar koji je pjesmom o slomljenom srcu OSVOJI Evroviziju (VIDEO)

Nedjelja, 18.05.2025 | 08:06

Austrijsko-filipinski muzičar Džej Džej (JJ), pravog imena Johanes Pič, pobjednik je ovogodišnje Pjesme Evrovizije, koja je sinoć završena u Bazelu.

Oblačno, sa SUNČANIM intervalima: Pročitajte šta nam najavljuju meteorolozi za NEDJELJU

Subota, 17.05.2025 | 22:07

U nedjelju nas očekuje promjenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima, i uglavnom suvo ili uz rijetku pojavu kratkotrajno slabe kiše.