Petak, 07.06.2024 | 21:16
IZVOR: pobjeda.me

Furtula i Vuković BEZ FINALA

Danijel Furtula i Marija Vuković nijesu uspjeli da izbore finale Evropskog prvenstva u Rimu.




Foto: crnogorski_olimpijski_komitet/Instagram screenshot, arhiva/arhiva, Great Female Athletes/ (Kolaž)

Mojkovčanin je u kvalifikacijama imao najbolji hitac od 57,74 metra, čime je osvojio 15. mjesto u svojoj grupi i bio bez šansi da stigne do finala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 50€ +1000 spinova na igrici Zombie Apocalypse BEZ USLOVA!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U večernjem terminu, kvalifikacija skoka uvis, nastupila je Marija Vuković, koja je na prethodnom šampionatu Evrope osvojila srebro.

Vuković je nastup završila na početnoj visini, jer je sva tri puta rušila ljestvicu na 176 centimetara. Marija je prije desetak dana nastupila na šampionatu Balkana, što je za nju bio prvi nastup nakon 25.avgusta prošle godine na Svjetskom prvenstvu, jer je doživjela povredu metatarzalne kosti pete, zbog čega je i morala da obavi i operaciju. Duga pauza jasno je ostavila traga...

Crnu Goru u Rimu predstavljaće i Darko Pešić u desetoboju, ali on će na teren 10. i 11. juna.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Medžlis Islamske zajednice: Hitno riješiti status Hadžidanušine džamije

Nedjelja, 01.02.2026 | 21:28

"Ako se danas tvrdi da džamija stvara podjele, sjutra se, istom logikom, može tvrditi da i samo prisustvo muslimana u Bijelom Polju predstavlja izvor podjela"

Rekordna cijena za Đokovićev reket iz Melburna

Nedjelja, 01.02.2026 | 21:03

Đoković je tokom godina ispisao brojne istorijske stranice u Melburnu, gdje je osvojio čak deset titula, ali jedan od najupečatljivijih mečeva ostaje finale iz 2012. godine protiv Rafaela Nadala – najduže grend slem finale ikada, koje je trajalo pet sati i 53 minuta.

Ardeleanu: Izgradnja postrojenja jedan od ključnih uslova za dalji evropski put Crne Gore i zatvaranje Poglavlja 27

Nedjelja, 01.02.2026 | 20:24

Izgradnja postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda jedan je od ključnih uslova za dalji evropski put Crne Gore i zatvaranje Poglavlja 27, koje se odnosi na zaštitu životne sredine i važi za jedno od najkompleksnijih u pregovorima sa Evropskom unijom. Upravo ovaj projekat od presudnog je značaja za Podgoricu, jer predstavlja jedini način da se grad usaglasi sa evropskim standardima u ovoj oblasti kazao je za Televiziju Podgorica ambasador Rumunije u Crnoj Gori, Viorel Ardeleanu.

Arsenal slavi nestvarni povratak Totenhema, ovakav Siti nije kalibar za titulu!

Nedjelja, 01.02.2026 | 20:17

Totenhem stigao 0:2 i odigrao za Arsenal!

Totalna dominacija: Danci za istoriju

Nedjelja, 01.02.2026 | 19:47

Treći put u istoriji, jedna muška rukometna reprezentacija objedinila je naslove evropskog, svjetskog i olimpijskog prvaka. Do sada je to dva puta polazilo za rukom Francuskoj, a večeras je u tome uspjela i Danska.

Povratak Ulcinjske solane: 5 do 10 godina do nove proizvodnje soli

Nedjelja, 01.02.2026 | 19:42

Krajem sedmice obradovala nas je vijest da su opština Ulcinj i Vlada formirali kompaniju koja će upravljati parkom prirode ulcinjska solana. No, sagovornici TVCG tvrde da će za ponovno pokretanje proizvodnje soli biti potrebno najmanje 5 do 10 godina. Od posljednje berbe u Solani do danas uvezli smo so u vrijednosti oko 17 miliona eura .

Mitropolit Joanikije na proslavi jubileja Mitropolita lovčanskog Gavrila

Nedjelja, 01.02.2026 | 19:15

Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije služio je danas liturgiju u sabornom hramu Svete braće Kirila i Metodija u bugarskom gradu Loveču, povodom dvadesetpetogodišnjice službe mitropolita Gavrila na tronu Lovčanske eparhije.

Todorović: Jakšić-Stojanović – od DPS-a do PES-a i nazad

Nedjelja, 01.02.2026 | 19:10

Portparolka Demokratske narodne partije Jovana Todorović reagovala je na izjavu članice Predsjedništva PES-a i ministarke Anđele Jakšić-Stojanović, navodeći da predsjednik DNP-a Milan Knežević odgovorno i javno još jednom ponavlja da je ministarka u januaru ove godine imala razgovor sa poslanikom DPS-a Jevtom Erakovićem, tokom kojeg su razmatrane opcije formiranja koncentracione vlade.

Radonjić debitovao ubjedljivom pobjedom

Nedjelja, 01.02.2026 | 19:52

Dejan Radonjić imao je veoma uspješan debi na klupi Zenita.

GI „21. maj“: Vlast opskurna, DPS najgora među najgorim partijama u opoziciji

Nedjelja, 01.02.2026 | 18:51

Posljedica društvenog djelovanja stranaka, njihovih lidera i aktivista je, kako navode, „urušeni politički i institucionalni poredak