Četvrtak, 13.06.2024 | 15:32
IZVOR: Blic.rs

SLOBODAN I ZAHTJEVAN: Haris Džinović spreman za novu ljubav

Haris ističe da je spreman za novu ljubav, a ima određene zahtjeve, te mu nije lako da nađe partnerku.




Foto:  YouTube screenshot/RTS Koncerti - Zvanični kanal

- Ja sam sada slobodan muškarac. Emotivno dostupan, a na mene ostavljaju utisak lijepe i pametne žene, nema ih previše! Mora biti normalna. Mora da ima savjest, da ima toleranciju, da bude radna. LJubav može biti i dodir ruke, i kad se završi u krevetu... Žene moraju da imaju stav! Svi ljudi bi trebalo da imaju stav - rekao je on nedavno za "Prvu".

Jednom prilikom se osvrnuo na negativne komentare koji dolaze do njega, te prokomentarisao to što ga pojedini vide kao jako zahtjevnog čovjeka, pa čak i namćora.

- Jesam zahtjevan, hoću da mi sve bude potaman, ali je velika razlika između zahtjevnog čovjeka i namćora, jer je ovo drugo negativna konotacija - kazao je on, pa se osvrnuo na Melinu.

- Sjećam se kad je Melina prvi put došla kod mene u Pariz i otvorila ormar, odmah me je pitala s kim ti živiš ovdje, nemoguće da ovdje ne živi neka žena ili da ne dolazi da ti sprema, ja reko živim skroz sam. Kod mene je sve poređano po redu, svaka majica, košulja, pantalone, sve pod konac, jer jesam perfekcionista - rekao je tad Haris i dodao da najviše teži ka perfekcionizmu u muzici:

- Nisam nježan u saopštavanju kad neko pogrešno svira. Recimo desi se da mi bend jedan koncert svira fantastično, a drugi ispod svog nivoa, pa se vade na instrumente. To publika ne čuje, ali ja tačno znam kada neko odsvira nešto koliko je zainteresovan da to svira. Sve je stvar koncentracije, i nije da ne opraštam greške, samo ih ne priznajem. Muzika ti ne dozvoljava da griješis, a ne ja. I meni se desi da pogriješim i to me silno iznervira. U muzici moraš da budeš perfektan, jer ona ne priznaje ni jednu grešku, i iz nje sam prenio to u svoj život.

"Uvijek se može naći kompromis"

Haris je isticao da nije imao problema sa Melinom na početku njihove veze.

- Svaka žena na svijetu ima ambiciju da promijeni čovjeka, ali to je nemoguće, možda do nekih 5 odsto može da se pomjeri u nekim aspektima, ali suštinski ne. Svaki čovjek ima svoj kod i tu nema mnogo odstupanja. Žene misle najbolje i to im je neki instikt da pokušaju da te promijene, ali uvijek se može naći kompomis i to je promjena. Moraš povući ručnu. Ja ne živim sam, već sa ženom i dvoje djece i onda moraš da se kompatibiluješ i da nekad napraviš nešto što odgovara drugom, a nauštrb svojoj zoni komfora - govorio je čuveni pjevač za "K1" i dodao da je Melina uz njega naučila da kuva:

- Isto sam kvalitetan kuvar koliko pjevač. Ne kuvam baš svakog dana jer djeca danas sama sebi kuvaju. Postoje jela koja Melina bolje napravi od mene, ali kad smo se upoznali nije znala ni jaje da spremi. To nije moja zasluga, već njena, ona se angažovala i naučila šta ju je zanimalo. Kod kuvanja je najbitnije da to voliš, jer recimo, bacio sam šerpi raznoraznih jela dok nisam naučio pravu mjeru, jer ili je preslano ili zagori. A sad je to lak posao.

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Petko
13.06.2024 16:16

Moja tetka je spremna za udaju a obožava njegove pjesme .

2 0

ANKETA: Da li Crna Gora treba da omogući dvojno državljanstvo svojoj dijaspori?

Četvrtak, 07.05.2026 | 19:13

Pitanje dvojnog državljanstva za dijasporu uvijek iznova otvora raspravu o odnosu Crne Gore prema građanima koji decenijama žive i rade u inostranstvu, ali i o njihovoj ulozi u ekonomskom i društvenom životu države.

Zirojević: Vojnik već sedam mjeseci ne dolazi na posao, nečastan otpust opstruira potpukovnik

Četvrtak, 07.05.2026 | 09:55

Da li bi iz resora odbrane bili ljubazni da nam odgovore da li je tačno da pomenuti vojnik već sedam mjeseci ne dolazi na posao, upitao je poslanik Evropskskog saveza Nikola Zirojević.

MO i VCG od ranije upoznati sa snimkom vojnika, preduzete mjere u skladu sa zakonom

Četvrtak, 07.05.2026 | 09:17

Ministarstvo odbrane saopštilo je juče "Vijestima" da su nadležne službe tog resora i Vojske Crne Gore (VCG) bile upoznate sa slučajem snimka na kom se vidi kako vojnik pjeva stihove posvećene četničkom komandantnu Draži Mihailoviću - prije objave video-zapisa u medijima, te da su tada (prije pojavljivanja uratka u javnosti) pokrenule postupak "utvrđivanja činjenica".

Laković: Vojnik ne razumije da nije u redu pjevati Draži jer ide u crkvu koja odaje počast Đurišiću

Četvrtak, 07.05.2026 | 09:19

Nezavisni poslanik Miodrag Laković osvrnuo se na jučerašnji snimak pripadnika Vojske Crne Gore, na kojem jedan od njih kliče ratnom zločincu Draži Mihajloviću, dok drugi sve bilježi kamerom.

Vještačka inteligencija može predvidjeti vašu ličnost na osnovu istorije razgovora

Četvrtak, 07.05.2026 | 12:15

Vještačka inteligencija mogla je da predvidi osobine ličnosti poput prijatnosti i emocionalne stabilnosti sa tačnošću do 60 odsto, pokazalo je novo istraživanje.

Veterani AKUD-a "Mirko Srzentić" i KUD-a "Abrašević" zajedno na sceni

Četvrtak, 07.05.2026 | 22:14

U petak, 16. maja 2026. godine u 21 čas, sala KIC Budo Tomović biće mjesto susreta dva ansambla, dva grada i decenija zajedničke istorije. Veteranski ansambl AKUD-a „Mirko Srzentić” i veterani KUD-a „Abrašević” iz Beograda zajedno će izaći na scenu kako bi proslavili dugogodišnje prijateljstvo, tradiciju i ljubav prema folkloru.

Spajić: EU, stižemo

Četvrtak, 07.05.2026 | 21:48

Premijer Milojko Spajić čestitao je Dan Evrope porukom “Evropo, stižemo”.

Alergija ili prehlada: Kako prepoznati razliku?

Četvrtak, 07.05.2026 | 21:55

Prehlada i alergija često imaju slične simptome poput kijanja, curenja nosa i umora, ali njihov uzrok je potpuno različit.

Fejzić: Ne branite vi državu od nas, odnos prema njoj pokazali smo prije 20 godina

Četvrtak, 07.05.2026 | 21:37

Novom porukom ministru odbrane Draganu Krapoviću obratio se reis Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifat Fejzić.

Arsenal najviše zaradio od Lige šampiona

Četvrtak, 07.05.2026 | 21:25

"Tobdžije" su u ovoj sezoni elitnog takmičenja zaradili i najviše novca - 143,2 miliona eura, u opticaju su još 10,5 miliona.

Klikovac PES-u: Ako nijeste ucijenjeni promjenite predstavnike Glavnog grada u FK Budućnost

Četvrtak, 07.05.2026 | 21:15

Šef Kluba odbornika DPS-a u Skupštini Glavnog grada, Andrija Klikovac, poručio je da pojedini poslanici Pokreta Evropa sad (PES), koji žive u Podgorici, iskazuju zabrinutost za rad lokalne uprave u Budvi, dok, kako tvrdi, istovremeno zanemaruju stanje u glavnom gradu.

Stijepović: Možemo zatvoriti sva poglavlja do kraja godine; Mikić: Važnije se usmjerimo na kvalitet reformi koje treba da sprovedemo nego na rokove

Četvrtak, 07.05.2026 | 21:02

Poslanik Demokrata Duško Stjepović, u emisiji Argumenti kaže da je moguće zatvoriti sva poglavlja do kraja godine i da dosadašnji rezultati pokazuju ozbiljnost rada ove vlade. Poslanik DPS Mihailo Anđušić je naglasio da želi da se to desi ali vidi mnogo problema i izazova. Poslanik GP URA Zoran Mikić kaže da nije optimista da ćemo do kraja godine zatvoriti sva poglavlja, te da nije bilo potrebe da se pravi taj pritisak, već da je važnije da se usmjerimo na kvalitet reformi koje treba da sprovedemo.

Mandić prisustvovao svečanoj proslavi Dana Evrope

Četvrtak, 07.05.2026 | 20:45

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić prisustvovao je večeras svečanoj proslavi Dana Evrope, održanoj na aerodromu “Špiro Mugoša”, koju je organizovao ambasador Evropske unije u Crnoj Gori, Johan Satler.

Krivokapić: Ne sjedim u Vladi, službenik sam i ona me nije postavila

Četvrtak, 07.05.2026 | 20:26

Bivši predsjednik Skupštine Crne Gore Ranko Krivokapić danas je prokomentarisao angažman koji ima u Ministarstvu vanjskih poslova.

Akcija dala rezultate: Veća prodaja domaćeg jogurta, manje zaliha mlijeka

Četvrtak, 07.05.2026 | 19:58

Dok milioni idu na uvoz naši poljoprivrednici suočavaju se sa problemima. Tako je nedavno bilo sa malim proizvođačima mlijeka koji nijesu znali šta će sa viškovima, jer su mljekari zbog povećane proizvodnje obustavili otkup. Rješenje je, ipak, pronađeno, pa je od ponedjeljka u svim marketima akcija sniženih cijena domaćeg jogurta, prenosi RTCG.