Premijer Milojko Spajić saopštio je da bivši predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp razmišlja o programu koji je u suštini Evropa sad.
Foto: arhiva, Vlada Crne Gore
Spajić je na mreži X napisao da su uprošćavanje poreskog sistema, fokus na indirektne (varijabilne) poreze, podsticaj preduzetništva, optimizma, uspjeha, zdrave ambicije uz dostojanstvenu naknadu za rad i trud suština Evrope sad.
"Trump razmišlja o programu koji je u suštini Evropa Sad. Koji je sad izgovor podržavaocima Trump-a iz regiona da kritikuju naš program? MAGA 2024, Evropa sad još od 2022! Uprošćavanje poreskog sistema, fokus na indirektne (varijabilne) poreze, podsticaj preduzetništva, optimizma, uspjeha, zdrave ambicije uz dostojanstvenu naknadu za rad i trud- to je suština Evrope sad", zaključio je Spajić.
Trump razmišlja o programu koji je u suštini Evropa Sad. Koji je sad izgovor podržavaocima Trump-a iz regiona da kritikuju naš program? MAGA 2024, Evropa Sad još od 2022! ????????❤️
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) June 16, 2024
Uprošćavanje poreskog sistema, fokus na indirektne (varijabilne) poreze, podsticaj preduzetništva,… pic.twitter.com/lhFgwzXgAZ
KOMENTARI (0)