Petak, 21.06.2024 | 18:55
IZVOR: idjtv.nova.rs

"Nada se da NEĆE PREŽIVJETI" - Teško bolesna glumica iznijela ŠOKANTNE tvrdnje na račun bivšeg muža

Holivudska glumica, Šenon Doerti, iznijela je šokantne tvrdnje na račun svog bivšeg supruga Kurta Azvarijenka, u jeku njene borbe sa rakom.




Foto: YouTube screenshot/ Entertainment Tonight

Zvijezda serija „Charmed“ je u petak, 14. juna, podnijela papire u Los Anđelesu, tražeći mjesečnu alimentaciju u iznosu od 15.343 dolara, „retroaktivno od 1. juna 2024.“ Takođe je zatražila da Kurt doprinese sa 9.100 dolara za njene advokatske troškove.

„Zbog mojih učestalih zdravstvenih problema, uglavnom nisam bila u mogućnosti da radim i nemam buduće izglede za zaposlenje. Danas, praktično sav prihod koji zarađujem dolazi od rezidualnog prihoda za rad koji sam obavila pre braka,“ napisala je Doertijeva, koja se godinama bori sa rakom četvrtog stadijuma, u sudskim dokumentima do kojih je došao Us Weekly.

„Većina mog rezidualnog prihoda dolazi od televizijske emisije pod nazivom Charmed. Nedavno sam saznala da Charmed više neće biti dostupan na bilo kojoj većoj striming platformi poslije 30. juna 2024. Kao rezultat toga, moj budući rezidualni prihod će se drastično smanjiti,“ nastavila je glumica napominjući da nije radila od 2022.

Glumica je nadalje tvrdi da njen nekadašnji suprug ima sredstva da pomogne sa njenim medicinskim troškovima — koji su, prema njenim riječima, iznosili 21.640 dolara samo u 2023. i uskoro će „drastično porasti“ kada izgubi SAG zdravstveno osiguranje zbog nedostatka zaposlenja — ali je na prvo mjesto stavio svoj vlastiti način života umjesto toga.

„Dok nisam bila u mogućnosti da radim, snoseći enormne medicinske troškove koje osiguranje ne pokriva kako bih prošla eksperimentalne tretmane u nadi da ću produžiti svoj život, Kurt je koristio avion, trošio hiljade dolara u medicinskim spa centrima, prodavnicama nakita, Gučija i na ljetove za svog ‘agenta’, dok je istovremeno tvrdio da nema dovoljno sredstava da me podrži,“ navela je Šenon, misleći na Azvarijenkovog agenta, Kolijer Grim, za koju se takođe tvrdi da je njegova romantična partnerka.

„Iako je Kurtov prihod znatno veći od mog, nije platio nikakvu privremenu alimentaciju i nije dao nikakve doprinose za moje advokatske ili računovodstvene troškove od kada je naša brakorazvodna parnica podnijeta.“

Doertijeva takođe tvrdi da Kurt nije dostavio dokumenta neophodna za procjenu njegovih prihoda, imovine i zarade, što je navelo da podnese zasebni zahtev za prisiljavanje u petak. Ona traži dodatnih 11.800 dolara od nekadašnjeg supruga za troškove koje je navodno imala „u naporima da dobije Kurtove kompletne odgovore.“

U svom zahtjevu za alimentaciju, glumica je iznela šokantne tvrdnje na račun Azvarijenkai iznela koja je njegova strategija za izbjegavanje plaćanja alimentacije.

„Jasno mi je da Kurt namerno odlaže nagodbu u nadi da neću preživjeti razvodne postupke,“ tvrdila je.

Podsjetimo, glumici je prvobitno dijagnostikovan rak dojke 2015. godine, koji se proširio na njene limfne čvorove. Nakon liječenja, objavila je da je njen rak u remisiji 2017. Međutim, 2020. je otkrila da se rak vratio i prešao u četvrti stadijum. U junu 2023, Šenon je podijelila da se rak proširio na njen mozak i postao terminalan. Bolest se kasnije proširila i na njene kosti.

Usred borbe sa rakom, Doertijeva je podnijela zahtjev za razvod od Kurta nakon 11 godina braka u aprilu 2023. Te godine u decembru, tvrdila je tokom epizode svog podkasta „Let’s Be Clear“ da je nevjerstvo uzrok raspada njenog braka i prisjetila se da je prošla operaciju mozga odmah nakon što je saznala da je Azvarijenko „imao aferu dvije godine.“

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Pronađeno tijelo državljanke Srbije koja je poginula na Prokletijama

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 16:48

Tijelo državljanke Srbije S.R. (27), koja je poginula na Prokletijama, pronađeno je u akciji pripadnika Gorske službe spašavanja i Helikopterske jedinice Vojske Crne Gore.  

Ljiljanić: Ime kandidata za predsjednika parlamenta do kraja sedmice

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 16:25

Do kraja nedjelje izaći ćemo sa imenom kandidata za predsjednika Skupštine Glavnog grada, kazala je Nađa Ljiljanić, zamjenica gradonačelnika, nakon sastanka većine.  

Pižurica: Ne slažem se sa odlukom da se ne potpiše zakon koji uređuje odnosa države prema dinastiji Petrović-Njegoš

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 16:13

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović vratio je ranije danas Skupštini na ponovno odlučivanje Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o statusu potomaka dinastije Petrović Njegoš, ocjenjujući da su pojedina usvojena rješenja upitna sa aspekta usklađenosti sa Ustavom i Zakonom o zaštiti kulturnih dobara   

Igalo: Uhapšen državljanin Srbije zbog lažnih dokumenata, u automobilu mu pronađen kokain

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 16:07

Novska policija uhapsila je S.K. (36), državljanina Srbije sa privremenim boravkom u Herceg Novom, zbog sumnje da je izvršio krivično djelo falsifikovanje isprave, odnosno da je na uvid dao ličnu kartu i vozačku dozvolu izdatu na ime D.L., državljanina Hrvatske, saopšteno je iz Uprave policije.  

Jakov Jozinović objavio ono što su svi čekali: Sreći nema kraja

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 16:21

Konačno Jakov Jozinović ima tačan odgovor na pitanje koje mu svi postavljaju odavno.  

Đoković čestitao Zverevu: Pobijedio si najveću mentalnu prepreku, zaslužio si ovaj uspjeh

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 16:33

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković uputio je emotivnu poruku Aleksanderu Zverevu nakon osvajanja prve grend slem titule u karijeri na Rolan Garosu.     

Tragedija kod Stalaća: Utopila se dva dječaka u Južnoj Moravi

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 15:48

Ispod željezničkog mosta na Južnoj Moravi kod Stalaća juče popodne utopila su se dva dječaka starosti 11 i 12 godina, nezvanično saznaje RTS.    

Camaj – Tiso: Potrebna veća ulaganja u zdravstvo i obrazovanje

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 15:44

Potpredsjednik Skupštine Crne Gore Nikola Camaj sastao se danas sa rezidentnom koordinatorkom Ujedinjenih nacija u Crnoj Gori Karolin Tiso, sa kojom je razgovarao o aktuelnim društvenim i razvojnim pitanjima, evropskoj perspektivi Crne Gore i mogućnostima daljeg unapređenja saradnje sa sistemom Ujedinjenih nacija, saopšteno je iz Skupštine Crne Gore.  

Odbor podržao: Skupština će istraživati nesreću na Bioču i "Orlov let"

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 15:42

Skupštinski Odbor za politički sistem, pravosuđe i upravu prihvatio je danas predloge da se pokrenu parlamentarne istrage o slučajevima željezničke nesreće na Bioču 2006. godine i policijskoj akciji "Orlov let".     

Golubović: Pritvor sam teško podnio, neke stvari sam iskontruisao da bih sebe spasio

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 15:38

Bivši službenik Agencije za nacionalnu bezbjednost Duško Golubović kazao je danas pred Višim sudom u Podgorici da je boravak u zatvoru jako teško podnio i da je zbog toga bio u teškom psihičkom stanju.