Petak, 05.07.2024 | 11:12
IZVOR: Glossy.rs

"Dešava mi se da mislim da NEMA izlaza": Mirka Vasiljević priznala da joj u životu NE IDE uvijek sve kako je isplanirala

Glumica Mirka Vasiljević otkrila drugu stranu medalje.




Foto: YouTube screenshot/ Ami G show

Mirka Vasiljević godinama važi za jednu od najlepših glumica. Publika ju je zavoljela kroz brojne uloge, a čini se da je ona u seriji "LJubav, navika, panika" učinila da postane veoma popularna.

Uprkos tome što je kao mlada počela da gradi glumačku karijeru čini se da je na nju stavila zarez nakon što je upoznala fudbalera Vujadina Savića s kojim je svila porodicu i rodila četvoro djece.

Iako mnogi potenciraju kako je super biti žena fudbalera, kako je porodica najvažnija na svijetu, Mirka je saglasna sa njima, ali i sa činjenicom da sve to ima i onu drugu stranu medalje.

Gostujući na Prvoj televiziji Mirka je jednom prilikom otkrila kako izgleda njen život od kada je postala prvi put majka i da li joj je teško što su mališani često upućeni samo na nju.

- I kod mene se dešava da ide, ide, pa stane... Nije uvijek sve sjajno i perfektno, dešava mi se da mislim da nema izlaza, kako ću sve stići, kako ću se organizovati... Ali ako sjedite skrštenih ruku, ništa neće moći da se sredi. Nema čekanja, mora istog trenutka da se krene - kaže Mirka.

O njenom i Vujadinovom odnosu ima mnogo toga da se kaže. U njihovoj porodici Mirka je ta koja je zadužena za djecu, jer je Vujadin često zbog poslovnih obaveza van kuće.

Ipak, kada su zajedno on prati svaki njen korak, a često zna i da se našali na njen račun. On je tako jednom prilikom ispričao da je nevjenčanu suprugu uhvatio više puta kako krišom jede, na šta se ona samo nasmijala i nije mu ostala dužna.

- Trudim se da jedem ono što mi prija da bih se dobro osjećala, ali nekad i volim da "zaprljam" svoj organizam i onim što ne valja, kada već kao robot živim od svoje 19. godine, funkcioniši da njegova karijera ne trpi, da sam posvećena djeci i nekada mi stvarno treba da počastim svoj organizam. I pošto ne izlazim iz kuhinje, ja sve to radim stojeći i naravno da je šala uvijek na moj račun, pa je to da se ja krijem, da uzmem kutlaču... Pa ako treba od njih da se krjiem... Desilo se možda par puta da su me uhvatili da to radim, pa malo i dodaju sve. Ali neka, meni je sve to simpatično - kaže ponosno Mirka. 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

RECEPT za džem od kajsija sa kojim NEMA greške

Nedjelja, 17.08.2025 | 14:58

 Budući da su pijace pune voća i povrća, mnogi ovih dana lagano počinju sa pripremom zimnice, a recept za džem od kajsija je jedan od onih koji vam je uvijek potreban!

Mićanović: Požari se i dalje GASE u Podgorici, Nikšiću, Šavniku i Bijelom Polju

Nedjelja, 17.08.2025 | 14:29

Načelnik Operativno komunikacionog centra 112 Direktorata za zaštitu i spašavanje Zlatko Mićanović kazao je da situacija sa požarima na teritoriji Crne Gore danas povoljnija nego juče. Istakao je da su trenutno aktivni šumski požari na više lokacija u Podgorici, Nikšiću, Danilovgradu, Šavniku i Bijelom Polju.

DPS: "Dok se UP i Tužilaštvo prepucavaju, Metodije Ostojić ih prevaspitava"

Nedjelja, 17.08.2025 | 14:21

Međusobna demantovanja Uprave policije i Osnovnog državnog tužilaštva u Beranama, a u vezi sa uklanjanjem nezakonito podignutog spomenika četničkom koljaču Pavlu Đurišiću u selu Gornje Zaostro, jasno pokazuju da je država kapitulirala pred Crkvom Srbije, saopštila je Demokratska partija socijalista (DPS).

Legendarni trener o Đokoviću: Može da osvoji US open, ali uz određene USLOVE

Nedjelja, 17.08.2025 | 14:16

Rik Mejsi, jedan od najpoznatijih i najuspješnijih teniskih trenera, ističe da Novak Đoković i dalje ima šanse da osvoji predstojeći Ju-Es open, ali da postoji nekoliko uslova za to.

Zaposleni u Željezničkoj infrastrukturi: Godinama nas IGNORIŠU – prinuđeni smo na OBUSTAVU SAOBRAĆAJA

Nedjelja, 17.08.2025 | 14:05

Zaposleni na poslovima otpravnika vozova, TK dispečera i saobraćajnih dispečera u Željezničkoj infrastrukturi Crne Gore, zbog, kako navode višegodišnjeg ignorisanja zahtjeva od strane rukovodstva kompanije i Ministarstva saobraćaja, primoranu su da preduzmu krajnju mjeru – obustavu saobraćaja do ispunjenja zahtjeva.

Podgorica: UHAPŠENE tri osobe - OSUMNJIČENE za zelenaštvo

Nedjelja, 17.08.2025 | 14:03

Službenici podgoričke kriminalističke policije pretresli su nekoliko lokacija na teritoriji glavnog grada i u saradnji i po nalogu tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici uhapsili tri osobe osumnjičene za zelenaštvo.

Ovo jelo od krompira NAJVIŠE POVEĆAVA RIZIK od dijabetesa

Nedjelja, 17.08.2025 | 13:50

Konzumiranje pomfrita samo tri puta nedeljno povezano je sa 20 odsto većom šansom za razvoj dijabetesa tip 2.

Lideri Evropskog saveza PISALI Markoviću i Šćepanoviću, traže oduzimanje spomenika Đurišiću

Nedjelja, 17.08.2025 | 13:31

Lideri Evropskog saveza (ES) Damir Šehović (SD), Ivan Vujović (SDP) i Vatroslav Belan (LP) obratili su se dopisom vrhovnom državnom tužiocu, Miloradu Markoviću i v.d. direktora Uprave policije Crne Gore Lazaru Šćepanoviću, sa zahtjevom da postupe u skladu sa propisanim procedurama, odnosno Zakonom o krivičnom postupku, i da u okviru svojih nadležnosti i zajedničkim djelovanjem oduzimanjem protivzakonitog spomenika četničkom i fašističkom ratnom zločincu Pavlu Đurišiću odbrane ustavno-pravni poredak Crne Gore, što im je, kako su kazali, dužnost propisana Ustavom i zakonima.

Kako NAJBOLJE očistiti tijelo od TOKSINA

Nedjelja, 17.08.2025 | 13:10

Čišćenje debelog crijeva je dobar način da se regulišu varenje i očisti tijelo od toksina.

Koristite VENTILATOR tokom vrućina? Mogli biste se iznenaditi POSLJEDICAMA

Nedjelja, 17.08.2025 | 12:56

Nova studija iz Australije sugeriše da korištenje ventilatora tokom vrelih ljetnih dana može učiniti više štete nego koristi povećavajući rizik od srčanog udara.