Nedjelja, 07.07.2024 | 12:18
IZVOR: blic.rs

"Bilo mi je neprijatno, pomislila sam da je mnogo nadmen“ - Ovako je počela LJUBAVNA priča između Tamare Dragičević i Petra Benčine

Tamara Dragičević juče se porodila i na svijet donijela sina kojem su roditelji dali ime Boris.




Foto: Instagram screenshot/ tamaradragicevic

Glumica i njen suprug Petar Benčina važe za jedan od najskladnijih parova na domaćoj glumačkoj sceni i mnogima su inspiracija kakav odnos treba da bude. Sada već imaju troje djece, ali malo je poznato kako je uopšte i počela njihova ljubavna priča.

Na početku baš nisu „kliknuli“ jedno na drugo, ali s vremenom, ljubav je bila sve jača i jača. Kada su se bolje upoznali, znali su da je to ljubav za cijeli život.

ČITAJTE DETALJNIJE!

Porodila se Tamara Dragičević

„Pomislila sam – kako je nadmen“, pričala je ranije kroz osmjeh Tamara o tome šta joj je prolazilo kroz glavu kada je prvi put vidjela Benčinu, piše Blic.

„Petar mi nije bio simpatija dok nisam shvatila da sam ja njemu simpatija. Bilo ga je odjednom ‘mnogo’. Mi sa klase smo išli negdje i onda je stalno sa nama on išao. Sjedio je pored mene, a kada sam osvjestila da mu sviđam, shvatila sam da nije ni on loš (smijeh). Desila nam se jedna zanimljiva situacija nakon jednog kastinga. Završili smo kasting i krenuli kućama zajedno, bilo je ljeto i 40 stepeni“, prisjećala se ona.

„Šetali smo, pa smo sjeli na piće, a ja sve vrijeme razmišljam zašto šetamo toliko. Zaista nije bilo nikakvo muvanje. Kod Brankovog mosta smo se rastali i već mi je bilo neprijatno što sam toliko šetala. Samo sam se mami povjerila, a nisam ni znala da mi se sviđa. Ja sam se tada njemu svidjela“, objasnila je Tamara u emisiji “Balkanskom ulicom”, pa se osvrnula i na prvi poljubac.

Foto: tamaradragicevic, Instagram screenshot

„Prvi put smo se poljubili na Novom Beogradu, a zaprosio me je na moru. Mislili smo da svadba neće nadmašiti vjeridbu. Nisam mogla da zamislim klasičnu, tradicionalnu svadbu u kojoj sam ja u glavnoj ulozi, iako nemam ništa protiv njih, ali na svojoj bih sigurno bila nervozna i ne bih uživala. Jedna opcija bila je da to bude baš intiman čin, samo mi i kumovi, a druga je bila ova, moje vjenčanje iz snova: plaža, more, muzika i dragi ljudi“, ispričala je Tamara.

Podsjetimo, dok su svojevremeno plovili čamcem oko ostrva Korčula u Hrvatskoj, Benčina je u jednom momentu kleknuo, izvadio prsten i zaprosio je. Šokirana glumica je jedva izgovorila “da”. Tamara i Petar su se vjenčali 2016. godine. Prema glumičinoj želji, vjenčanje je bilo organizovano na Adi Bojani, uz prisustvo porodice i najbližih prijatelja.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OBLACI i KIŠA ponegdje – POGLEDAJTE kakve temperature donosi utorak

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 22:03

U utorak nas očekuje pretežno oblčano vrijeme, povremeno sa kišom, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Studenti svih univerziteta u Srbiji traže RASPISAVANJE vanrednih parlamentarnih izbora

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 21:59

Studenti svih univerziteta u Srbiji traže da se raspusti Narodna skupština Srbije i raspišu vanredni parlamentarni izbori.

"SVADBA će biti ove godine!" Saša Kovačević otkrio da staje na "LUDI KAMEN"

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 21:55

Pjevač tvrdi da se povukao sa estrade, te i da mu je sada porodica prioritet.

Viralni namaz: Donosimo RECEPT za maslac od kroasana

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 21:44

Maslac od kroasana je novi viralni hit koji rade baš svi na TikToku. Riječ je o namazu napravljenom od pečenih kroasana koji se blendaju s dodacima poput maslaca, šećera, vanilije ili čak čokolade.

PUKLA vodovodna cijev na Gorici, voda se slivala niz šetačku stazu (VIDEO)

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 21:32

Na podgoričkom brdu Gorica danas je došlo do pucanja vodovodne cijevi, što je izazvalo isticanje velike količine vode niz šetačku stazu.

Mala nepažnja, velika OPASNOST: Kako pogrešno čuvanje pirinča i tjestenine UGROŽAVA ZDRAVLJE?

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 21:21

Pirinač i pasta mogu postati opasni za konzumaciju, ako se ne čuvaju ispravno.

Siner se vratio na teren: TEŠKO mi je bilo, osjećao sam se IZGUBLJENO zbog suspenzije

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 20:59

Prvi teniser svijeta Italijan Janik Siner je danas izjavio da se osjećao izgubljeno i zbunjeno tokom tromjesečne suspenzije zbog dopinga, dogovorene nagodbom sa Svjetskom antidoping agencijom (WADA) u februaru.

Mujović: Podgorički pazar važan dio kulturne i turističke ponude grada koji poziva na OKUPLJANJE i RADOST

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 20:50

Proljećnog izdanje Podgoričkog pazara otvoreno je večeras na Trgu nezavisnosti i trajaće do 21. maja, a svi posjetioci biće u prilici da uživaju u raznovrsnom zabavnom programu, ali i bogatoj ponudi lokalnih proizvođača

Namirnice koje mogu ozbiljno UGROZITI ZDRAVLJE vaših ljubimaca

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 20:30

Vlasnici pasa i mačaka često svoje kućne ljubimce tretiraju kao ravnopravne članove porodice, dijeleći s njima dom, ljubav, a ponekad i zalogaje sa stola.

Medvjedi sve BLIŽI kućama, stručnjaci UPOZORAVAJU da se vraćaju tamo gdje je hrana

Ponedjeljak, 05.05.2025 | 20:20

Sresti medvjeda u naseljenim krajevima i po drumovima, više nije iznenađenje. Nekada rijetki gosti, sada su sve bliže kućama, a razlog su klimatske promjene i borba za opstanak.