Ponedjeljak, 08.07.2024 | 18:33
IZVOR: idjtv.nova.rs

"Kako možeš da objavljuješ tako nešto?!“ Ronaldova supruga na METI KRITIKA zbog ovog DETALJA (FOTO)

Ronaldova nevjenčana supruga se opet našla na meti oštrih kritika i to zbog samo jedne fotografije koju je objavila nakon njegovog meča.




Foto: Instagram screenshot/georginagio

Georgina Rodrigez, nevjenčana supruga jednog od najpoznatijeg fudbalera sveta, Kristijana Ronalda česta je meta oštrih kritika. Naime, još od kada je 2017. godine stupila u vezu sa poznatim fudbalerom, nju nerijetko prozivaju zbog toga što ističe luksuz u kom uživa.

Od samog početka njihove veze ljepoticu argentinskog porijekla prozivali su da je sa Ronaldom samo zbog novca, a takve priče naročito je podstakla činjenica kada su se upoznali ona je bila radnica u jednom prestižnom butiku. Iako ona danas samo od jedne objave na Instagramu zarađuje 100.000 eura i premda je i sam fudbaler isticao više puta kako je ona divna majka koja brine o njihovo petoro djece, ipak prozivke na njen račun ne jenjavaju.

Osim što je prozivaju zbog novca, njoj često daju i epitet bezdušne osobe koja nema osjećanja, a tako je bilo i ovoga puta. Naime, prije dva dana reprezentacija Portugala, za koju igra Ronaldo, je napustila Evropsko prvenstvo nakon poraza od strane Francuske koja se plasirala u polufinale.

Premda su i Ronaldo koji se nije baš proslavio na ovoj utakmici i njegovi saigrači bili neraspoloženi zbog ovoga, čini se da je Georgini ipak bilo lijepo.

Naime, na zaprepašćenje njegovih fanova, ona je objavila nekoliko slika sa stadiona, a pozirala je kao da se ništa ne dešava. Ona je na utakmicu došla u kratkoj cvjetnoj haljini dok je na nogama imala kožne čizme sa visokom štiklom, a u opisu je stavila:

“Kakve lijepe emocije smo doživjeli. Hvala, zauvijek”, napisala je ona ispod fotografije.

Foto: Instagram screenshot/georginagio

Ove provokativne fotografije su razbjesnela fanove njenog dečka koji ne prestaju da pišu negativne komentare.

„Izgubio je, a ti poziraš?“, „Bez uvrede, ali izvini, kako možeš da objavljuješ tako nešto nakon što je on izgubio svoju posjlednju utakmicu na velikom takmičenju“, „Ne razumijem je“, “Kako možeš da pišeš ovako nešto nakon poraza? I šta radiš u miniću na stadionu”, bili su samo neki od komentara.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsjetimo se, ovo nije prvi put da Georginu prozivaju zbog ovakvog ponašanja. Naime, nedavno se na se pojavila u VIP loži tokom finala saudijskog Kupa kralja, u kojem je klub Al Nassr, za koji igra njen vjerenik Kristijano Ronaldo, izgubio od Al Hilala.

Ovaj poraz je Ronaldu veoma teško pao, i on nije izdržao i rasplakao se nakon završetka meča, tako da su fotografije koje je ona objavila sa tribina izazvale negativnu reakciju pratilaca.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Nevjerovatan hobi norveške gol-mašine: Na torbice dao više od 750.000 eura

Nedjelja, 21.06.2026 | 11:02

Kada se spomene Erling Haland, većina navijača prvo pomisli na golove, rekorde i nestvarne nastupe u dresu Mančester sitija. Ipak, engleski mediji ovih dana pišu o njegovom neobičnom hobiju koji nema mnogo veze s fudbalom.

Ljubav ispisana na nebu: Ovako je Novak iznenadio Jelenu za 40. rođendan

Četvrtak, 18.06.2026 | 13:10

Supruga najboljeg tenisera planete, Јelena Đoković, juče je obilježila svoj 40. rođendan, a Novak Đoković potrudio se da joj taj dan ostane urezan u sjećanju za cijeli život.

Dejvid Bekam nikad iskreniji: Bez Viktorije je nemoguće, zbog djece ustajem

Subota, 13.06.2026 | 20:21

Bivši engleski fudbalski reprezentativac i globalna sportska ikona Dejvid Bekam dobio je zvijezdu na Bulevaru slavnih u Holivudu, na svečanosti održanoj u petak, 12. juna.  

FOTO: Nadalov najljepši trofej: Sa suprugom i sinovima proslavio 40. rođendan

Subota, 06.06.2026 | 12:43

Nekadašnji teniser Rafael Nadal slavi važan lični jubilej. Teniska legenda obilježila je svoj 40. rođendan uz veoma rijetke fotografije sa suprugom Marijom Fransiskom Pereljo i njihovo dvoje male djece.

Hrvatska na putu da dobije organizaciju Formule 1!

Srijeda, 03.06.2026 | 08:56

Projekat izgradnje međunarodnog autodroma ”Croatia Ring” napravio je značajan korak naprijed nakon što je Ministarstvo zaštite životne sredine i zelene tranzicije Hrvatske odobrilo studiju uticaja na životnu sredinu.

Otvara se tržište od 500 miliona ljudi: Crna Gora mora iskoristiti EU fondove

Nedjelja, 21.06.2026 | 08:30

Crna Gora pretpristupni period ulaska u Evropsku uniju mora iskoristiti za postizanje što bolje startne pozicije svojih preduzeća. Mogućnosti korišćenja evropskih fondova su velike i tu šansu treba iskoristiti prije ulaska na evropsko bezcarinsko tržište od 500 miliona, kaže ekspert iz Hrvatske, Krešimir Budiša, koji je bio predavač na skupovima koje je Privredna komora organizovala za domaće poljoprivrednike i preduzetnike.

Dizel od utorka jeftiniji minimum deset centi

Nedjelja, 21.06.2026 | 08:35

Cijene goriva od utorka će biti manje za od sedam do 12 centi, što će biti prvo veće smanjenje cijena goriva nakon marta, od kada su cijene naftnih derivata počele da rastu zbog sukoba između Sjedinjenih Američkih Država (SAD) i Irana.

Beživotno tijelo mladića pronađeno u rupi na gradilištu u Budvi

Nedjelja, 21.06.2026 | 11:06

Beživotno tijelo mladića pronađeno u rupi na gradilištu u Budvi.

Ljeto zvanično stiglo: Temperature rastu širom regiona

Nedjelja, 21.06.2026 | 09:11

Ljeto na sjevernoj Zemljinoj hemisferi zvanično je počelo danas u 10 sati i 24 minuta, dok je u isto vrijeme na južnoj hemisferi nastupila zima.

Kraj za još jednog britanskog premijera: Starmer u ponedjeljak podnosi ostavku?

Nedjelja, 21.06.2026 | 11:55

Britanski list Observer objavio je da bi premijer Ujedinjenog Kraljevstva Keir Starmer već u ponedjeljak mogao najaviti ostavku i odrediti vremenski okvir za povlačenje s dužnosti.

Vojinović: Klima se promijenila na cijeloj teritoriji Crne Gore

Nedjelja, 21.06.2026 | 21:39

Klimatske promjene više nijesu problem budućnosti, već realnost koju osjećamo svakodnevno. Temperature u Crnoj Gori rastu, godišnja doba gube svoje prepoznatljive granice, a stručnjaci upozoravaju da je sjever zemlje među područjima koja se najbrže zagrijavaju.

Koprivica: Vlada će iskoristiti sve pravne mogućnosti da privatizaciju Telekoma proglasi ništavnom

Nedjelja, 21.06.2026 | 21:11

Vlada Crne Gore iskoristiće sve pravne mogućnosti da privatizaciju Telekoma Crne Gore iz 2005. godine proglasi ništavnom i zatraži obeštećenje države nastale prodajom tog državnog preduzeća Mađar Telekomu, za koju je američki sud 2011. presudio isplatu odštete od 95,2 miliona zbog dokazane korupcije u procesu.

Obradović i PAO: “Najveći ugovor za najvećeg ikada”

Nedjelja, 21.06.2026 | 21:26

Željko Obradović opet na klupi Panatinaikos – od danas je zvanično.

NSD: Osvanuo divlji objekat aktiviste BNG-a na glavnom bulevaru kod zgrade Opštine Budva

Nedjelja, 21.06.2026 | 21:08

 Iz Opštinskog odbora Nove srpske demokratije (NSD) Budva saopšteno je da Komunalna policija, borbena divizija DPS-a, ekspresno sankcioniše građane Budve koji se na minut ili dva nepropisno zaustave, uključuje rotacije i poziva pauk službu.  

Savićević za Gazetu: Mesi me iznenadio, Ronaldo da se povuče; Adžić spor? Polako...

Nedjelja, 21.06.2026 | 21:00

Svjetsko prvenstvo u fudbalu se zahuktalo, donijelo je već neke velike priče, a one najveće tek treba da se dogode.

Samo trećina državnih puteva ocijenjena kao bezbjedna po standardima

Nedjelja, 21.06.2026 | 20:48

Posljednja procjena nivoa bezbjednosti državnih puteva pokazala je da svega 35 odsto od ukupno 2.100 kilometara saobraćajnica u Crnoj Gori zadovoljava minimalne bezbjednosne standarde. Stručnjaci upozoravaju da loša infrastruktura, neadekvatna signalizacija i prekoračenje brzine značajno povećavaju rizik od saobraćajnih nezgoda sa teškim i fatalnim posljedicama.

Stanić: Evropski savez biće snaga stabilnosti i razvoja Crne Gore

Nedjelja, 21.06.2026 | 20:37

Evropski savez (ES) proširen je ovih dana.

Dizdarević: DPS ima emancipatorsku ulogu i reformisan pristup politici

Nedjelja, 21.06.2026 | 20:24

Skoro tri decenije u vlasti i manje od jedne u opozicionim klupama – Demokratska partija socijalista obilježava 35 godina na političkoj sceni.

Ustavni sud u fokusu političkih aktera, bez dogovora o izboru sudija

Nedjelja, 21.06.2026 | 20:16

Ustavni sud u trouglu – predsjednik, vlast, opozicija. Kandidati za sudije koje je predložio predsjednik države nikako da dođu na dnevni red.

Od 1. jula nova pravila za ulazak u EU

Nedjelja, 21.06.2026 | 20:07

Od 1. jula 2026. godine pravila Evropske unije nalažu da laka komercijalna vozila (LCV) i kombiji sa najvećom dopuštenom masom (uključujući prikolicu) između 2,5 i 3,5 tone, koji se bave međunarodnim prevozom ili kabotažom, moraju imati ugrađene pametne tahografe druge generacije (G2V2).