Utorak, 09.07.2024 | 11:50
IZVOR: najžena.rs

"Svako ko misli drugačije ima PROBLEMA u krevetu" - Zlatan Ibrahimović iznenadio sve IZJAVOM o bračnom životu

Sve je iznenadila ova njegova izjava...




Foto: Screenshot Instagram/iamzlatanibrahimovic

Fudbaler se našao u centru medijskih pisanja, jer je nedovno odgovorio je na jedno škakljivo pitanje u intervju pa je završio na naslovnicama portala.

Naime, novinar ga je pitao je li bolje davati golove nego imati intimne odnose, a onda je, kako prenosi Stil, fudbaler u svom stilu odgovorio.

"Se*s je bolji. Svako ko misli drugačije ima problema u krevetu".

Ibrahimović je dodao da se intima s godinama ne smije zanemariti te da se on trudi maksimalno što više obavljati "bračne dužnosti". Najbitnije je, kako je rekao, otvoren razgovor o svemu. Mnoge je iznenadilo što je fudbaler odgovorio na ovo pitanje jer inače svoju intimu drži podalje od javnosti.

Kao što znamo, slavnom fudbaleru srce je ukrala švedska glumica Helena Seger s kojom je u vezi više od 20 godina i s kojom ima dva sina, Maksimilijana i Vinsenta. Veliku ljubav nisu prekinula ni glasine da je Ibrahimović imao aferu s italijanskom televizijskom zvezdom Diletom Leotom.

"Zaprosio sam je i rekla je ne. To je bilo prije nekoliko godina. Rekao sam: "Nakon 20 godina, zaslužuješ biti u braku sa mnom." Rekla je: "Ne, ne trebam biti u braku s tobom, da bih bila s tobom". Ona je jaka, vrlo jaka", prenosi Sportlife Ibrahimovićeve riječi za Seger.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Abazović o incidentu u sudnici: Ubović je pokušao da me isprovocira

Petak, 05.06.2026 | 21:11

Bivši premijer Crne Gore Dritan Abazović tvrdi da ga je biznismen Ranko Ubović provocirao u podgoričkom Sudu za prekršaje, što je dovelo do ozbiljnog incidenta u kom je umalo došlo do fizičkog obračuna.

Skaloni ogolio istinu: Nijednu odluku ne donosim bez Mesija

Petak, 05.06.2026 | 21:33

Argentina je godinama navikla da se mnogo toga vrti oko Lionela Mesija, a sada je selektor Lionel Skaloni otvoreno priznao da kapiten ima važnu riječ i kada su u pitanju odluke van terena.  

UP: Od 20 sati normalizacija saobraćaja na relaciji Podgorica–Cetinje–Budva i u Tivtu

Petak, 05.06.2026 | 20:35

Saobraćaj na putnom pravcu Podgorica – Cetinje – Budva, kao i na području Opštine Tivat, biti u potpunosti normalizovan i otvoren za nesmetano odvijanje danas, danas. 5. juna, nakon 20.00 sati, saopšteno je iz Uprave policije.

Vučić: Hiljade građana Crne Gore su mi poželjeli dobrodošlicu

Petak, 05.06.2026 | 19:47

Odnosi između Crne Gore i Srbije, prema današnjoj poruci predsjednika te zemlje Aleksandra Vučića, nijesu narušeni uprkos događajima koji su prethodili Samitu u Tivtu. Vučić je istakao da se u Crnoj Gori uvijek osjeća kao kod kuće.  

U ponedjeljak počinje 55. Festival dramskih amatera Crne Gorecv

Petak, 05.06.2026 | 20:45

Bijelo Polje će od 8. do 13. juna biti domaćin jubilarnog, 55. Festivala dramskih amatera Crne Gore. Organizator ove pozorišne svetkovine je JU Centar za kulturu „Vojislav Bulatović Strunjo’’ Bijelo Polje, pod pokroviteljstvom Opštine Bijelo Polje i uz podršku Ministarstva kulture i medija Crne Gore.

Agasi: Siner nema izgovor za onakvu eliminaciju

Petak, 05.06.2026 | 21:44

Bivši američki teniser Andre Agasi rekao je da je iznenađen načinom na koji je Janik Siner eliminisan sa Rolan Garosa.  

Težak incident u sudnici: Umalo tuča Dritana Abazovića i Ranka Ubovića

Petak, 05.06.2026 | 18:13

Prema prvim podacima, Ubović je navodno glavom krenuo na Abazovića, a potom ga je bivši premnijer odgurnuo.

Fon der Lajen: Crna Gora napravila impresivne reforme; Košta: Pristupanje Zapadnog Balkana naš prioritet

Petak, 05.06.2026 | 17:42

Nakon današnjeg Samita EU- Zapadni Balkan održanog u Tivtu poručeno je da je Crna Gora napravila impresivne reforme, kao i da je prioritet EU da joj pristupe države Zapadnog Balkana. Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović, naveo je na konferenciji za novinare održanoj nakon Samita, zajedno sa predsjednikom Evropskog savjeta Antonijom Koštom i predsjednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen, da Crna Gora zbližava Evropu danas i da je to moćna poruka.

Stanišić: Mecola u Skupštini i Samit EU–Zapadni Balkan potvrđuju da Crna Gora mora iskoristiti evropski trenutak

Petak, 05.06.2026 | 17:22

Samit Evropska unija–Zapadni Balkan kao i snažne poruke koje je predsjednica Evropskog parlamenta Roberta Mecola uputila iz Skupštine Crne Gore predstavljaju važan politički trenutak za Crnu Goru, region i evropsku perspektivu naše države, saopštio je generalni sekretar Skupštine Crne Gore Boban Stanišić.

Putin: Kraj ere ekonomske dominacije Zapada, BRIKS glavni pokretač svjetske ekonomije

Petak, 05.06.2026 | 19:57

Predsjednik Rusije obraća se na plenarnoj sjednici Međunarodnog ekonomskog foruma u Sankt Peterburgu. On će iznijeti svoju viziju toga u kom pravcu treba da ide Rusija i sa kojim izazovima se suočava. Kako je ranije rekao portparol Kremlja Dmitrij Peskov, glavni dio Putinovog izlaganja, naravno, biće posvećen ekonomiji – ekonomskim pitanjima i problemima, kako u Rusiji, tako i na međunarodnom nivou, ali će pažnja biti posvećena i političkim pitanjima.