Nedjelja, 14.07.2024 | 14:31
IZVOR: dan.online

NOVO POJAČANJE - Crnogorski reprezentativac u Azerbejdžanu

Povremeni crnogorski reprezentativac Nikola Vujnović karijeru nastavlja u Sumgaitu, ekipi iz Premijer lige Azerbejdžana




Foto: YouTube screenshot/ sumqayitfc_official и vujnovicn19

Vujnović je sa ovim klubom potpisao ugovor na tri godine, nakon što će proplu sezonu proveo u redovima hrvatske ekipe Gorica.

"FK Sumgait je angažovao još jednog igrača za narednu sezonu. Naš tim je potpisao ugovor na jednu plus dvije godine sa Nikolom Vujnovićem, koji je igrao u hrvatskom klubu Gorica. Ovaj 27-godišnji napadač će u našem timu igrati u dresu sa brojem devet",  saopšteno je iz ovog kluba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikola je u dosadašnjoj karijeri nastupao za Rad, obrenovački Radnički, Viljareal B, Podgoricu, Voždovac i Kanzas siti. U dresu reprezentacije Crne Gore odigrao je pet utakmica.

FOTOGRAFIJU MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Mađareva Vlada odlučila iz koje tri države više neće moći da dolaze radnici

Nedjelja, 07.06.2026 | 18:16

Vlada Mađarske, na čijem je čelu Peter Mađar, zvanično pooštrava mogućnosti zapošljavanja gostujućih radnika, piše Danas.

Robotski vojni kamioni uskoro na ratištu

Nedjelja, 07.06.2026 | 18:00

Odred robotskih vojnih kamiona mogao bi uskoro da prevozi oružje, municiju i drugu opremu direktno do linija fronta.

Hiljade posjetilaca Krtolijade: Ekipa Mladena Rajkovića napravila najbolji kačamak

Nedjelja, 07.06.2026 | 17:45

Hiljade posjetilaca danas je uživalo u gastronomskom festivalu "Krtolijadi" koja je održana u selu Ubli u Kučima. Titulu najboljeg kačamaka na ovogodišnjem takmičenju ponijela je ekipa Mladena Rajkovića, drugo mjesto pripalo je ekipi Zdravka Manojlovića, dok je treće mjesto osvojila ekipa Gordane Stevanović.

Papa Lav vjeruje da će Bad Bunny privući više mladih u Španiji nego on, otkrio i za koga će navijati na Mundijalu

Nedjelja, 07.06.2026 | 17:30

Papa Lav stigao je u subotu u Madrid na početak sedmodnevne posjete Španiji, gdje je govorio o interesovanju mladih za njegovu posjetu, što je uporedio s koncertima Bad Bunnyja. Govorio je i o nogometnom rivalstvu Real Madrida i Barcelone.

NP Skadarsko jezero proglašen UNESCO rezervatom biosfere

Nedjelja, 07.06.2026 | 17:15

Organizacija Ujedinjenih nacija za obrazovanje, nauku i kulturu (UNESCO) proglasila je Nacionalni park Skadarsko jezero jednim od 14 novih rezervata biosfere.

Milatović na Krtolijadi u Kučima: Kačamak temelj crnogorske kuhinje

Nedjelja, 07.06.2026 | 17:00

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović prisustvovao je danas “Krtolijadi” u Kučima, manifestaciji na kojoj je 20 ekipa iz različitih krajeva Crne Gore i regiona odmjerilo svoje kulinarsko umijeće u pripremi jednog od najprepoznatljivijih jela crnogorske kuhinje – kačamaka.

Evropska komisija zabrinuta zbog broja Rusa koji imaju srpsko državljanstvo

Nedjelja, 07.06.2026 | 16:45

Iako je politika državljanstva u nadležnosti Srbije, povećan broj ruskih državljana koji sticanjem srpskog državljanstva dobijaju mogućnost bezviznog ulaska u Evropsku uniju predstavlja potencijalni bezbjednosni izazov za Uniju, smatra Evropska komisija, piše RSE.

Motociklista povrijeđen u udesu kod Utjehe

Nedjelja, 07.06.2026 | 16:32

Jedna osoba je povrijeđena u sudaru motocikla i automobila u mjestu Utjeha kod Bara oko 14:30.

Dačić: Srbija se ne miješa u to ko je na vlasti u Crnoj Gori, ali očekujem da se poštuju srpski nacionalni i državni interesi

Nedjelja, 07.06.2026 | 16:20

Ministar unutrašnjih poslova i predsjednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je u emisiji "Za stolom sa Apostolom" da se Srbija ne meša u to ko će biti na vlasti u Crnoj Gori, ali da očekuje da se poštuju srpski nacionalni i državni interesi.

Rast stranih direktnih investicija u Crnoj Gori 40 miliona, a u Hrvatskoj 1,4 milijarde eura

Nedjelja, 07.06.2026 | 16:05

Strane direktne investicije (SDI) u Crnoj Gori porasle su u 2025. godini za osam odsto, odnosno za 39,5 miliona eura.