Subota, 20.07.2024 | 09:51
IZVOR: kolektiv.me

Pojačanje za "plavo - bijele": Mateo Drežnjak je NOVI IGRAČ KK Budućnost VOLI

Mateo Drežnjak je zadužio "plavo-bijeli" dres ekipe Budućnost Volija, saopšteno je iz podgoričkog kluba.




Foto: YouTube screenshot/MediaBiro. arhiva

"Košarkaš kojeg ne treba posebno predstavljati budući da smo mogli da ga gledamo u duelima protiv nas, ali i u "Morači" gdje je dvije sezone bio "udarna igla" ekipe SC Derby-a. Rođeni Mostarac, nastupao je za Široki Brijeg i Cibonu prije "studenata", a igrama u Podgorici je sebe lansirao i u redove hrvatske košarkaške reprezentacije gdje je često u rotaciji i u startnoj petorci".

Prošle sezone je bilježio 12,5 poena sa fenomenalnih 55 odsto šuta iz igre, uz 2,9 asistenicje, 2,5 skokova i skoro jednu ukradenu loptu po utakmici.

"U 18. kolu prošle sezone u pobjedi nad Cedevita Olimpijom imao je 24 poena uz 89 odsto šuta iz igre, sa sedam asistencija i po četiri skoka i ukradene lopte. Sa indeksom 37 bio je proglašen za MVP-a tog kola ABA lige. Momak kojem će ovo biti već treća godina u Podgorici, koji je spreman za idući nivo svoje profesionalne karijere, koji donosi veliku srčanost, odličnu odbranu, radne navike i dobru atmosferu u svlačionici", naveli su iz KK Budućnost VOLI.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Alabar: Crna Gora ima ogroman potencijal, ali kapital traži pravila, stabilnost i profitabilne projekte

Srijeda, 22.04.2026 | 13:31

Mohamed Alabar, osnivač kompanije Emaar Properties i jedan od najpoznatijih investitora sa Bliskog istoka, poručio je da budućnost biznisa, investicija i razvoja više nije moguća bez pune uključenosti u vještačku inteligenciju, ali i bez jasnih pravila, političke stabilnosti i profitabilnih projekata.

Cetinje: Uhapšena osumnjičena za prijetnje djeci

Srijeda, 22.04.2026 | 13:17

M.N. koja je osumnjičena da je juče prijetila osnovcima u blizini OŠ „Lovćenski partizanski odred“, privedena je u policiju nakon što su građani prijavili incident, prenosi RTV Cetinje.

Ustavni sud u slučaju MANS-a: I podaci o prisluškivanim osobama podliježu kontroli

Srijeda, 22.04.2026 | 13:05

Ustavni sud Crne Gore usvojio je ustavnu žalbu NVO MANS i ukinuo presudu Vrhovnog suda u sporu sa Agencijom za nacionalnu bezbjednost o broju prisluškivanih osoba, ocijenivši da je povrijeđeno pravo na slobodu izražavanja garantovano Evropskom konvencijom o ljudskim pravima, saopštili su iz Ustavnog suda.

CNP: “Mali bračni zločini” u četvrtak na Sceni Studio

Srijeda, 22.04.2026 | 13:02

Predstava “Mali bračni zločini”, autorski projekat glumaca Marije Đurić i Pavla Bogojevića, prema tekstu Erika Emanuela Šmita, u produkciji Crnogorskog narodnog pozorišta, biće izvedena sjutra (četvrtak, 23. april) na Sceni Studio u 20 sati. Sve ulaznice su rasprodate.

Đoković: Ne znam hoću li igrati u Rimu, ali biću spreman za Rolan Garos

Srijeda, 22.04.2026 | 12:58

Novak Đoković izjavio je za španske medije da očekuje da će biti spreman za nastup na predstojećem grend slemu Rolan Garosu, uprkos povredi zbog koje je primoran da preskoči masters u Madridu.

Milatović i Takaiči otvaraju novu fazu odnosa CG i Japana: Ambasada u Tokiju i snažno jačanje ekonomske saradnje

Srijeda, 22.04.2026 | 12:34

U okviru zvanične posjete Japanu, predsjednik Crne Gore Jakov Milatović sastao se sa premijerkom Japana Sanae Takaiči, a u fokusu razgovora bili su ekonomska saradnja, sporazumi i otvaranje Ambasade Crne Gore u Tokiju, saopšteno je iz Kabineta Milatovića,

Adrović Vulić: U ŽPCG ozbiljna zakonska odstupanja, nadležni da ispitaju rad rukovodstva

Srijeda, 22.04.2026 | 12:45

Dugogodišnja pravnica u Željezničkom prevozu Crne Gore, Kalina Adrović Vulić, u javnom obraćanju upozorava na ozbiljna odstupanja od zakonskih i profesionalnih standarda u radu ove kompanije, uključujući moguće sukobe interesa i neformalne uticaje u donošenju odluka, te zahtijeva da nadležne institucije što prije provjere rad rukovodstva.

Dojave o bombama u školama i na podgoričkom aerodromu lažne

Srijeda, 22.04.2026 | 12:09

Dojave o bombama u školama i na podgoričkom aerodromu su lažne, pokazale su provjere policije.

Greška koju pravi većina putnika zbog koje ih zaustavljaju na aerodromu

Srijeda, 22.04.2026 | 12:21

Ovaj bezopasni predmet nije zabranjen od strane nijedne aviokompanije i mnogi ga pakuju u ručni prtljag, ali njegov oblik može aktivirati znakove upozorenja na aerodromskoj sigurnosnoj kontroli i dovesti do zadržavanja u redu.

Kendal Džener zavela najpoželjnijeg glumca Holivuda

Srijeda, 22.04.2026 | 12:33

Manekenka Kendal Džener pokrenula je glasine o vezi sa Džejkobom Elordijem, glumcem nominovanim za Oskara, a kako piše “People”, par je već neko vrijeme zajedno.