Nedjelja, 21.07.2024 | 09:59
IZVOR: N1

Horoskopski znaci koji će sve uraditi da ostvare svoj cilj

U svijetu gdje se uspjeh često mjeri dostignućima, statusom i moći, mnogi su spremni da idu do krajnjih granica da bi postigli svoje ciljeve.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Ambicija nas može gurnuti naprijed, ali ponekad može postati i mračna sila koja tjera pojedince da pređu granice morala i etike.

Takvi ljudi, vođeni željom da uspiju, vjeruju da cilj opravdava sredstva i spremni su da izdaju svoje voljene ili sabotiraju kolege.

Ovakve osobe rađaju se u sljedećim znakovima Zodijaka:

Škorpija

Škorpije su poznate po svojoj intenzivnoj prirodi i strasti. Njihova odlučnost i usredsređenost na ciljeve često ih čine neustrašivim pred izazovima. Međutim, upravo ovaj intenzitet može ih navesti da preduzmu ekstremne mjere da ostvare svoje ambicije.

Škorpije su majstori strategije i mogu da planiraju poteze nekoliko koraka unaprijed, što im omogućava da manipulišu situacijama i ljudima u svoju korist. Njihova sposobnost da sakriju svoje prave namjere čini ih posebno opasnim kada se odluče za izdaju.

Jarac

Jarčevi su poznati po svojoj ambiciji i marljivosti. Njihova posvećenost poslu i ciljevima je impresivna, ali se ta ambicija ponekad pretvara u hladnokrvnost i nemilosrdnost.

Jarčevi su spremni da urade sve da postignu uspjeh, uključujući i eksploataciju drugih za svoju korist.

Mogu izgledati pragmatično i hladno kada je u pitanju postizanje njihovih ciljeva, što ih može dovesti do toga da izdaju prijatelje ili kolege ako smatraju da je to neophodno za njihov napredak.

Blizanci

Blizanci su poznati po svojoj prilagodljivosti i komunikacijskim vještinama. Iako su često društveni i šarmantni, njihova sposobnost da se prilagode različitim situacijama može ih učiniti nevjerovatno manipulativnim, prenosi Index.hr.

Blizanci ponekad koriste svoj šarm da zadobiju povjerenje drugih, a onda to povjerenje koriste za svoje ciljeve. Njihova dvoličnost ih čini opasnim kada je u pitanju ostvarenje njihovih ambicija.

Lav

Lavovi su rođeni lideri, puni samopouzdanja i ambicija. Njihova želja za priznanjem i uspjehom može ih navesti da preduzmu drastične mjere kako bi postigli ono što žele.

Lavovi često vole da budu u centru pažnje i neće oklijevati da eliminišu svakoga ko im stoji na putu ka vrhu. Njihova prirodna harizma može prikriti njihove prave namjere, čineći ih opasnim protivnicima u igri moći.

Ovan

Ovnovi su poznati po svojoj hrabrosti i odlučnosti. Njihova impulsivna priroda i snažna volja za uspjehom mogu ih učiniti da ne obaziru na osjećanja i potrebe drugih. Ovnovi su spremni da rizikuju i povrjeđuju druge da bi postigli svoje ciljeve.

Njihova sklonost brzom djelovanju bez mnogo razmišljanja o posljedicama često dovodi do situacija u kojima izdaju one koji im vjeruju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Gorčević: Najmanje 40 odsto članova Vlade biće žene

Četvrtak, 19.02.2026 | 16:48

Ministarka evropskih poslova Maida Gorčević saopštila je da novi Zakon o Vladi donosi važnu promjenu, prema kojoj će najmanje 40 odsto članova Vlade biti žene.

Belan: Milatoviću sugerišem da ne odlaže ispunjenje snova koje duboko potiskuje iz pragmatičnih razloga

Četvrtak, 19.02.2026 | 16:37

Predsjedniku Jakovu Milatoviću i njegovom kabinetu sugerišem da ne odlažu dalje ispunjenje svojih snova koje očigledno duboko potiskuju iz pragmatičnih razloga već da idu do kraja i predlože izmjene Ustava u pravcu zabrane krivičnog gonjenja učesnika litija iz 2020. godine, ica koja se nacionalno izjašnjavaju kao Srbi, pripadnika SPC, svim licima zaslužnim za nepravne i protivzakonite čistke usmjerene protiv službenika 'bivšeg režima'”, napisao je predsjednik Liberalne partije i jedan od lidera Evropskog saveza Vatroslav Belan.  

Knežević: Predrag Šuković išao da postavlja prisluškivače u hotelu gdje boravi Kan, logistiku mu pružao Ivan Delić

Četvrtak, 19.02.2026 | 16:16

Bivši pomoćnik direktora Uprave policije Dejan Knežević kazao je da je šef Specijalnog policijskog odjeljenja (SPO) Predrag Šuković išao da postavlja prisluškivače u jednom budvanskom hotelu gdje boravi Marko Ljubiša Kan, a da mu je za to logistiku pružqo visokorangirani pripadnik kriminalne organizaije Ivan Delić.

Krapović sa Mikalkovom Šutiakovom: Crna Gora ozbiljno pristupa cilju članstva u EU do 2028.

Četvrtak, 19.02.2026 | 16:14

Ministar odbrane Dragan Krapović sastao se danas sa šeficom Odjeljenja za Zapadni Balkan u Evropskoj službi za vanjske poslove Zuzanom Mikalkovom Šutiakovom, a tokom razgovora razmijenjena su mišljenja o aktuelnoj bezbjednosnoj situaciji u regionu i napretku u reformskom i pregovaračkom procesu.    

Arbitraža oko Prevlake ne bi bila povoljna za Crnu Goru

Četvrtak, 19.02.2026 | 15:53

Građani Crne Gore i Hrvatske u pograničnim područjima ne podržavaju dugotrajne blokade, već žele veću povezanost, lakši svakodnevni život i uklanjanje čvrstih granica, saopštila je u razgovoru za "Dan" Janja Hojnik, profesorica prava i prodekan za istraživanje na Pravnom fakultetu u Mariboru.

Uhapšeno šest osoba, oduzeta vozila, puška, noževi, palice, fantomke…

Četvrtak, 19.02.2026 | 14:48

Iz Uprave policije saopšteno je da je policija sinoć uhapsila šest osoba, te pronašla i oduzela lovačku pušku, više komada noževa, pirotehničkih sredstava, palica, fantomki, rukavica i medicinskih maski. Policija je takođe oduzela pet vozila i izdala više krivičnih i prekršajnih prijava.

ASK treći put traži budućeg direktora u punom mandatu

Četvrtak, 19.02.2026 | 14:36

Savjet Agencije za sprečavanje korupcije danas će odlučivati o prijavama koje su stigle na javni poziv za izbor budućeg direktora te institucije, prvog u punom mandatu u proteklih godinu i po, preciznije – od 23. avgusta 2024, kada je Dušan Drakić prvi put imenovan na tu funkciju kao vršilac dužnosti.

Kralj Čarls o hapšenju svog brata: Zakon mora ići svojim tokom

Četvrtak, 19.02.2026 | 14:15

Engleski kralj Čarls Treći, povodom hapšenja svog brata, bivšeg princa Endrua, rekao je da je sa najdubljom zabrinutošću primio tu vest. Endru Mauntbaten Vindzor je jutros uhapšen zbog sumnje na zloupotrebu položaja, u vezi sa njegovom povezanošću sa seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom.

Ibrahimović razgovarao sa princom Nikolom o predstojećim jubilejima

Četvrtak, 19.02.2026 | 14:10

Potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović održao je sastanak sa princom Nikolom Petrovićem Njegošem, tokom kojeg je izraženo obostrano zadovoljstvo susretom i razmijenjena mišljenja o značaju predstojećih jubileja za Crnu Goru, saopšteno je iz MVP-a.   

Koprivica: Prvi put će biti jasno definisano kako Vlada radi i odlučuje, zakonom se vrši kontrola identiteta čelnika

Četvrtak, 19.02.2026 | 14:06

Potpredsjednik Vlade za politički sistem, pravosuđe i antikorupciju Momo Koprivica kazao je da Crna Gora po prvi put dobija Zakon o Vladi, koji je dokaz institucionalne zrelosti političkog sistema države.