Ponedjeljak, 05.08.2024 | 14:41
IZVOR: index.hr

"Drhtale su mi ruke, nisam..." Olimpijska šampionka otkrila zašto ne voli da jede sa drugim sportistima

Na ovogodišnjim Olimpijskim igrama američka gimnastičarka Simone Biles je osvojila tri zlata, te je postigla rekord po broju medalja na Olimpijskim igrama i svjetskim prvenstvima.




Foto: YouTube screenshot/Netflix

Na TikToku je objavila video u kojem je objasnila zašto ne voli jesti u kantini s drugim sportistima.

"Pet dana nisam bila u kantini. Radije odem u prodavnici i kupim hranu. Ostanem u sobi i ne idem tamo", rekla je.

Priznala je da se nije osjećala prijatno kada su joj za vrijeme ručka počeli prilaziti ljudi koji su se željeli fotografisati s njom.

"Bila sam anksiozna u tom trenutku. Drhtale su mi ruke, nisam mogla to zaustaviti", objasnila je. "Kad god bih sjela jesti, bila sam izvan sebe."

Podsjećamo, nakon osvajanja medalja sportske zvijezde, pa tako i Biles, suočavaju se s nizom pitanja novinara, a jedno ona posebno ne želi da joj se postavlja, piše Unilad.

"Stvarno morate prestati pitati sportiste šta je sljedeće nakon što osvoje medalju na Olimpijskim igrama", poručila je Simone na Twitteru. "Dopustite nam da uživamo u trenutku za koji smo radili cijeli život", dodala je.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Savić: Opet smo imali pad koncentracije

Četvrtak, 18.12.2025 | 21:30

Crnogorski vaterpolo tim rutinirao je Gruziju u Kotoru i prikazao solidan nivo igre, što može da hrabri s obzirom da je ovo “ajkulama” bila pra pripremna utakmica za Evropsko prvenstvo u Beogradu.    

Šćepanović: Moj ponovni izbor nije sporan

Četvrtak, 18.12.2025 | 21:16

Lazar Šćepanović ponovo je izabran za vršioca dužnosti direktora Uprave policije. Smatra da tu nema ništa sporno, te da novi zakon o državnim službenicima i namještenicima, ne može biti primjenjivan retroaktivno.    

Nova WhatsApp prevara: Preuzimaju naloge bez lozinke

Četvrtak, 18.12.2025 | 21:07

Najnovija prevara omogućava hakerima da preuzmu WhatsApp naloge bez lozinki.  

"Ajkule" savladale Gruziju

Četvrtak, 18.12.2025 | 20:27

Crnogorski vaterpolisti u kontrolnoj utakmici pobijedili su Gruziju 18:13 u sklopu priprema za nastupajuće Evropsko prvenstvo.  

Novi v.d. mandat Lazaru Šćepanoviću za opoziciju nezakonit, za ministra ništa sporno

Četvrtak, 18.12.2025 | 20:09

Ponovni izbor Lazara Šćepanovića za vršioca dužnosti direktora Uprave policije, u opoziciji smatraju nezakonitim, jer je treći v.d. mandat. Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović to demantuje, navodeći da nema retroaktivne primjene novog zakona o državnim službenicima. Kaže i da je Šćepanoviću produžen mandat samo radi funkcionalnosti, do izbora direktora u punom mandatu, dok iz DPS-a kažu da je moguće da ćemo vidjeti političku trgovinu.

Vlada razriješila Lompar sa mjesta direktorice Nacionalne biblioteke “Đurđe Crnojević”

Četvrtak, 18.12.2025 | 20:01

Vlada Crne Gore je na današnjoj sjednici razriješila direktoricu Javne ustanove Nacionalna biblioteka Crne Gore “Đurđe Crnojević” Dragicu Lompar i na njeno mjesto postavila Ivana Radulovića.  

Liverpul želi da ispravi grešku od ljetos

Četvrtak, 18.12.2025 | 19:47

Liverpul ima velikih problema u odbrani, pitanje je da li bi bilo tako da je ljetos doveo igrača s kojim je imao dogovor.

Bundestag je uz Crnu Goru

Četvrtak, 18.12.2025 | 19:41

Bundestag je uz Crnu Goru, naveo je premijer Milojko Spajić.

Monstat: Zaposlenost stabilna, ali izazovi ostaju

Četvrtak, 18.12.2025 | 19:31

Prema najnovijim podacima Monstata, u trećem kvartalu ove godine u Crnoj Gori je registrovano ukupno 317,2 hiljade aktivnog stanovništva. Od tog broja, 285,3 hiljade osoba, odnosno 89,9 odsto, bilo je zaposleno, dok je 31,9 hiljada, odnosno 10,1 odsto, bilo nezaposleno.

U trci za sudiju US Kojičić, Prelević, Bošković, Mugoša, Đokaj...

Četvrtak, 18.12.2025 | 19:15

Za mjesto jednog sudije Ustavnog suda Crne Gore na konkursu Ustavnog odbora Skupštine do sada je prijavljeno pet kandidata - Jovan Kojičić, Milva Prelević, Nataša Bošković, Nikola Mugoša i Muhamed Đokaj, potvrđeno je u parlementu.