Utorak, 06.08.2024 | 10:50
IZVOR: telegraf.rs

FOTO: Uživaju u ljubavi ČETIRI GODINE - Ko je LJEPOTICA koju ljubi svjetski rekorder?

Atletika kao jedan od najpraćenijih i najzanimljivijih sportova na Olimpijskim igrama nam svakog dana donosi nešto novo i još uzbudljivije, a prethodne večeri smo ispratili novi svjetski rekord Armanda Duplantisa.




Foto: Instagram screenshot/desireinglander

Švedski atletičar je deveti put u karijeri uspio da pomjeri najbolji planetarni rezultat i postavio marginu na 6.25 metara. Vjerovatno najdominantniji sportista u istoriji svoje discipline je tako dokazao da se upornim radom može pospiješiti veliki talenat.

Popularni Mondo je nakon skoka odmah otrčao u zagrljaj svoje djevojke Desire Inglander kao što to uvijek i čini i sa njom je najpre proslavio veliki uspjeh. Mada je i ona navikla da je momak na taj način "iznenađuje".

Desire ima 22 godine i bavi se manekenstvom, a u vezi sa Duplantisom je četiri godine. Na svakom takmičenju prati svog dečka i pruža mu podršku iz prve ruke, a svojom ljepotom privlači radoznale poglede.

Foto: Instagram screenshot/desireinglander

Foto: Instagram screenshot/desireinglander

Foto: Instagram screenshot/desireinglander

Foto: Instagram screenshot/mondo_duplantis

Izvor: telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Iković: Kokošije đubrivo se odlaže u Zetu, rukovodstvo ne zna ili neće to da zaustavi

Srijeda, 26.11.2025 | 20:58

Prema nezvaničnim informacijama đubrivo se doprema sa farme kokošaka iz Martinića na parcelama na obali Gračanice na dalju preradu i pakovanje za prodaju - saopštio je na društvenoj mreži Instagram građanski i ekološki aktivista i odbornik Pokreta Preokret u Skupštini Opštine Danilovgrad Vuk Iković.

Drobnjak i Popović ne igraju protiv Portugala

Srijeda, 26.11.2025 | 20:49

Igor Drobnjak i Petar Popović neće igrati u sjutrašnjem meču prve runde kvalifikacija za Mundobasket protiv Portugala.

Objavljen UN izvještaj o sreći, Crna Gora na 71. mjestu; U Crnoj Gori se nerado volontira i pomaže

Srijeda, 26.11.2025 | 20:37

Objavljen UN izvještaj o sreći, Crna Gora na 71. mjestu, ali nema dobre ocjene kad je u pitanju odnos prema drugima  

Gimnazija "Slobodan Škerović" obilježila simboličan jubilej - ukupno 25.000 knjiga upisano u fond škole

Srijeda, 26.11.2025 | 20:33

Direktor škole Zoran Pejović istakao da imaju kapaciteta da poklanjaju knjige drugim osnovnim i srednjim školama, kao i da će nastaviti to da rade i u budućnosti

Pokuševski se obratio Željku Obradoviću: Ti si Partizan

Srijeda, 26.11.2025 | 20:11

Košarkaš Partizana Aleksej Pokuševski se oglasio povodom vesti da Željko Obradović više nije trener crno-bijelih.

Željeznički prevoz: Broj putnika veći 10 odsto u odnosu na 2024. godinu

Srijeda, 26.11.2025 | 20:06

Željeznički prevoz bilježi porast putnika za oko 10 odsto ove godine, saopšteno je iz tog preduzeća u Jutarnjem programu RTV Podgorica.

Fudbalerke u petak protiv Rumunije: "Da se istorijska godina završi na lijep način"

Srijeda, 26.11.2025 | 19:51

Crnogorska ženska fudbalska reprezentacija 2025. godinu zaključiće prijateljskom utakmicom s Rumunijom, u petak od 13 sati na glavnom terenu Trening kampa FSCG.

Klub odbornika DPS Berane: Vlast namjerava da podigne cijene parkinga za 30 odsto

Srijeda, 26.11.2025 | 19:41

Stavljanjem u skupštinsku proceduru Predloga Odluke o davanju saglasnosti na cjenovnik usluga Društva sa ograničenom odgovornošću „Parking servis“ Berane i povećanjem cijena za 30% predstavlja još jedan pokušaj lokalne vlasti da svoje neuspjehe i neodgovornost prebaci na teret građana, saopštio je je Kluba odbornika Demokratske partije socijalista u SO Berane.

Nikol Kidman progovorila o životnom brodolomu nakon razvoda: ‘Držim se"

Srijeda, 26.11.2025 | 19:23

Nikol Kidman otvoreno je govorila o emotivnim izazovima nakon što su Kit  Urban i ona okončali brak dug gotovo dvije decenije.

Poznat glavni kandidat za nasljednika Željka Obradovića

Srijeda, 26.11.2025 | 18:53

Već je poznato ime koje bi moglo da sjedne na klupu KK Partizan.