Srijeda, 07.08.2024 | 19:50
IZVOR: nova.rs

Kim Kardašijan prijavila čovjeka zbog UHOĐENJA, predstavio se kao NBA zvijezda

Rijaliti zvezda prijavila je Melvina Džefrija Konlija za uhođenje, koga je prethodno zbog iste stvari prijavila i Ema Roberts.




Foto: YouTube screenshot/ The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Kim Kardašijan podnijela je zahtjev za zabranu prilaska Konlija, koji je navodno već dugo uhodi i želi da stupi u kontakt sa njom.

Međutim, kako starleta trenutna snima film sa Emom Roberts, ona ju je upozorila na ovog čovjeka i otkrila joj da je njoj upao u dom i pozvao ju je sa njenog kućnog telefona.

Čim je glumica shvatila da je nepoznat čovjek u njenom domu, pozvala je policiju, ali je Konli već pobjegao. On je potom otišao kod Kris Džener, želeći da vidi Kim, a predstavljajući se kao NBA zvijezda.

Kako mu to nije pošlo za rukom, pokušao je da ode i lično u dom starlete u Malibuu, ali nije znao da ona na toj adresi više ne stanuje. Ipak, ove vijesti su stigle do nje, i ona je odlučila da angažuje policiju.

Kako prenose strani mediji, još uvijek se čeka zvanično rješenje, a pretpostavlja se da će reagovati isto kao i u slučaju Eme Roberts, kojoj Konli ne smije da prilazi pet godina.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Knežević Milatoviću: Umjesto što zaustavljaš kamione smrznute piletine, dođi u ujčevinu da braniš pravo na zdravu životnu sredinu (VIDEO)

Petak, 05.12.2025 | 11:32

Lider Demokratske narodne partije (DNP) i poslanik Milan Knežević sinoć je iz Botuna imao poruku za predsjednika Crne Gore Jakova Milatović.

Janović: Mimoilazim se sa DPS-om mjesecima, pokazaću da razmišljam svojom glavom, da nisam ničiji – nego svoj

Petak, 05.12.2025 | 12:17

Doskorašnji poslanik Demokratske partije socijalista DPS Nikola Janović kazao je da se sa tom partijom mimoilazi mjesecima unazad.

Vještaci: Balijagić ubio u uračunljivom stanju, znao šta radi kada je pucao

Petak, 05.12.2025 | 08:19

“Iako je postupak motivisan afektom ‘ponosa’, povrijeđenosti i osvetoljubivosti, on je planiran, vremenski odvojen od inicijalnog događaja i realizovan sa punom svjesnošću o posljedicama”, stoji u mišljenju stručnjaka

Medicinarima povećavaju plate za samo 40 eura?

Petak, 05.12.2025 | 10:15

U Novom granskom sindikatu zdravstvenih radnika PRIMA još uvijek ne znaju šta su dva reprezentativna sindikata dogovorila sa Ministarstvom zdravlja, jer su se pregovori oko Granskog kolektivnog ugovora (GKU), kako tvrde, odvijali u tajnosti.

Đeljošaj: Predložićemo godišnji dodatak od 50 odsto prosječne zarade i penzije

Petak, 05.12.2025 | 14:18

Albanski forum će u narednim danima uputiti u skupštinsku proceduru jedinstveni Predlog zakona o godišnjem dodatku, kojim se uvodi obaveza da na kraju svake godine.

Jedna od najboljih individualnih partija u istoriji ABA lige – Vlado Mihailović ubacio 42 poena Beču

Petak, 05.12.2025 | 21:21

Vladimir Mihailović se odavno profilisao kao lider Zadra, a da ga je izuzetno teško čuvati kada ga služi šut pokazalo se na utakmici ABA lige protiv Beča.

Jovanović: Onog momenta kad je saslušan posljednji svjedok, Viši sud jedino je mogao da naloži ukidanje pritvora Uboviću

Petak, 05.12.2025 | 20:48

Ne znam zbog čemu fama povodom puštanja Ranka Ubovića na slobodu. Radi se o nečemu potpuno zakonitom, jer valjda svi postupamo po osnovu istog procesnog rješenja, rekao je advokat odbrane Stefan Jovanović, komentarišući saopštenje SDT-a da je ukidanje pritvora dvojici biznismena, Ranku Uboviću i Vladanu Ivanoviću bilo nezakonito.

Vraneš: Odgovor upućen Tadić Mijović isključivo političke prirode, nije mi bila namjera da bilo koga uvrijedim

Petak, 05.12.2025 | 20:37

Predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš, reagovao je povodom osuda javnosti zbog “uvreda” koje je u emisiji ” Načisto” na TV Vijesti uputio direktorici CIN-CG Milki Tadić Mijović.

MLJMP: Najstrožije osuđujemo mizogine i krajnje uvredljive komentare upućene Milki Tadić Mijović

Petak, 05.12.2025 | 20:32

Ministarstvo ljudskih i manjinskih prava najstrožije osuđuje mizogine i krajnje uvredljive komentare upućene Milki Tadić Mijović — novinarki i direktorici CIN-CG — od strane javnog funkcionera Daria Vraneša.

Žrijeb sastavio Englesku i Hrvatsku, Haland protiv Mbapea, Meksiko i Južna Afrika otvaraju SP

Petak, 05.12.2025 | 20:32

U Kenedijevom Centru u Vašingtonu održan je žrijeb grupa za Svjetsko prvenstvo 2026. godine u fudbalu, koje će se od 11. juna igrati u SAD-u, Kanadi i Meksiku, a događaj je obilježio bogat kulturni program i prisustvo brojnih sportskih i političkih ličnosti.

Kotor: Odbio "droga test", kažnjen tri sedmice zatvora

Petak, 05.12.2025 | 19:51

Okrivljenom zabranjeno da vozi šest mjeseci.

UEFA smanjila suspenziju Dijasa sa tri na dvije utakmice

Petak, 05.12.2025 | 19:42

Evropska fudbalska unija (UEFA) smanjila je suspenziju fudbalera Bajerna iz Minhena, Luisa Dijasa, sa tri utakmice na dvije, nakon žalbe kluba podnijete zbog oštrog faula nad igračem Pari Sen Žermena, Ašrafom Hakimijem.

Dukaj s pomoćnikom generalnog sekretara NATO-a o jačanju sajber bezbjednosti

Petak, 05.12.2025 | 19:12

Ministar naglasio potrebu formiranja i stavljanje u operativnu funkciju Agencije za sajber bezbjednost.

Batistuta: Ne uživam gledajući današnji fudbal

Petak, 05.12.2025 | 18:57

Legendarni argentinski napadač Gabrijel Batistuta istakao je da ga savremeni fudbal ne privlači kao nekada i da su klasični centarforovi, poput njega i Kristijana Vijerija, praktično nestali iz igre.

Dronovi nadlijetali francusku nuklearnu bazu, vojska otvorila vatru

Petak, 05.12.2025 | 18:50

Pet dronova nadlijetalo je sinoć pomorsku bazu Il Lonž, ključnu lokaciju za francusko nuklearno odvraćanje smještenu u blizini Bresta. Pripadnici mornarice zaduženi za osiguranje baze ispalili su više hitaca kako bi presreli letjelice, a istraga je u toku kako bi se utvrdilo ko stoji iza ovog incidenta, piše francuski Le Parisien, prenio je portal Index.hr.