Nedjelja, 08.09.2024 | 12:42
IZVOR: kolektiv.me

Mugoša na Starom aerodromu: Građani prepoznaju našu ISKRENU emociju, želimo da RJEŠAVAMO svakodnevne probleme

Okrenuti smo ka tome da Podgorica bude bolje mjesto za život, da mladi ljudi imaju ambijent adekvatan i za rad i za provod, da preduzetnici imaju povoljan poslovni ambijent da realizuju svoje ideje, da najstariji sugrađani imaju dostojanstvene uslove za život, poručio je na Starom aerodromu Boris Mugoša kandidat za gradonačelnika i nosilac liste „Evropski savez – Boris Mugoša (SDP, SD, LP i građani) – Podgorica za primjer“.




Foto: Evropski savez

„Zaista je nevjerovatna energija. Moram reći da su zaista fenomenalne reakcije građana na ono što mi kao Evropski savez nudimo, prepoznali su onu iskrenu emociju. Vidite da se ne bavimo drugim političkim opcijama, bavimo se građanima i njihovim svakodnevnim problemima”, rekao je Mugoša povodom razgovora sa građankama i građanima Starog aerodroma.

On je naglasio da Evropski savez želi da rješava svakodnevne probleme u Podgorici, kojih je mnogo.

„Pristojnost razum i stručnost je osnovna ideja vodilja naše kampanje i zbog toga čini mi se ćemo biti najpozitivnije iznenađenje i da će zaista vlast nakon 29. septembra zavisiti od Evropskog saveza. Ako tako bude ja vam garantujem da će Podgorica biti grad za primjer”, rekao je Mugoša.

On je istakao da su vrata Evropskog saveza otvorena svima koji vole ovaj grad, nezavisno od imena, prezimena, porijekla, nacionalne i vjerske pripadnosti.

„Okupljamo se oko ideja, jer samo zajedno možemo mijenjati Podgoricu na bolje. Drage sugrađanke i sugrađani, pridružite se našem timu, budite dio Evropskog saveza, glasajte za broj 3 na izborima 29. septembra a onda već 30. septembra počinjemo da gradimo Podgoricu za primjer”, zaključio je Mugoša.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Vlada Crne Gore: Abazović zlonamjerno plasira dezinformacije o navodnom ugovoru

Petak, 05.12.2025 | 21:36

Kabinet predsjednika Vlade Crne Gore reagovao je na tvrdnje bivšeg premijera Dritana Abazovića o navodnom „tajnom ugovoru“ sa kompanijama Adriatic Properties i Aman.

Abazović: Vlada tajno dozvolila gradnju apartmana u Miločerskom parku

Petak, 05.12.2025 | 19:19

Vlada Crne Gore u tajnosti je potpisala ugovor sa kompanijama Adriatic Properties i Aman, kojim je dozvoljena izgradnja kondo hotela u Miločerskom parku. Ono što nije moglo u vrijeme DPS-a, može u vrijeme PES-a, Demokrata i Demokratskog fronta, saopštio je lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović večeras u autorskom podkastu “Petak sa Dritanom”.

Klikovac Stojoviću: Možete li objasniti koalicionom partneru Vranešu da nije civilizovano da novinarku naziva vješticom?

Petak, 05.12.2025 | 16:37

Šef Klub odbornika DPS u Skupštini Glavnog grada Andrija Klikovac prokeomentarisao je komentar predsjednika Opštine Pljevlja, Daria Vraneša, upućen direktorici CIN-CG Milki Tadić-Mijović, koju je, iskrivljujući Njegoševe stihove, nazvao „babom“ i „vješticom“.

"Zaštita zdravlja nema alternativu: Kolektor je rješenje, rudnik je bio prijetnja"

Petak, 05.12.2025 | 14:40

Stav Glavnog grada:

Osude uvreda upućene Tadić Mijović: Spajić da obezbijedi smjenu Vraneša

Petak, 05.12.2025 | 14:11

Više nevladinih i građanskih organizacija osudilo je komentar predsjednika opštine Pljevlja Daria Vraneša upućenog direktorici CIN-CG Milki Tadić Mijović.

Vremenska prognoza: SUBOTA u znaku ovih temperatura

Petak, 05.12.2025 | 21:55

U subotu se u severnim predjelima očekuje pretežno oblačno i uglavnom suvo vrijeme.

Jedna od najboljih individualnih partija u istoriji ABA lige – Vlado Mihailović ubacio 42 poena Beču

Petak, 05.12.2025 | 21:21

Vladimir Mihailović se odavno profilisao kao lider Zadra, a da ga je izuzetno teško čuvati kada ga služi šut pokazalo se na utakmici ABA lige protiv Beča.

Jovanović: Onog momenta kad je saslušan posljednji svjedok, Viši sud jedino je mogao da naloži ukidanje pritvora Uboviću

Petak, 05.12.2025 | 20:48

Ne znam zbog čemu fama povodom puštanja Ranka Ubovića na slobodu. Radi se o nečemu potpuno zakonitom, jer valjda svi postupamo po osnovu istog procesnog rješenja, rekao je advokat odbrane Stefan Jovanović, komentarišući saopštenje SDT-a da je ukidanje pritvora dvojici biznismena, Ranku Uboviću i Vladanu Ivanoviću bilo nezakonito.

Vraneš: Odgovor upućen Tadić Mijović isključivo političke prirode, nije mi bila namjera da bilo koga uvrijedim

Petak, 05.12.2025 | 20:37

Predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš, reagovao je povodom osuda javnosti zbog “uvreda” koje je u emisiji ” Načisto” na TV Vijesti uputio direktorici CIN-CG Milki Tadić Mijović.

MLJMP: Najstrožije osuđujemo mizogine i krajnje uvredljive komentare upućene Milki Tadić Mijović

Petak, 05.12.2025 | 20:32

Ministarstvo ljudskih i manjinskih prava najstrožije osuđuje mizogine i krajnje uvredljive komentare upućene Milki Tadić Mijović — novinarki i direktorici CIN-CG — od strane javnog funkcionera Daria Vraneša.

Žrijeb sastavio Englesku i Hrvatsku, Haland protiv Mbapea, Meksiko i Južna Afrika otvaraju SP

Petak, 05.12.2025 | 20:32

U Kenedijevom Centru u Vašingtonu održan je žrijeb grupa za Svjetsko prvenstvo 2026. godine u fudbalu, koje će se od 11. juna igrati u SAD-u, Kanadi i Meksiku, a događaj je obilježio bogat kulturni program i prisustvo brojnih sportskih i političkih ličnosti.

Kotor: Odbio "droga test", kažnjen tri sedmice zatvora

Petak, 05.12.2025 | 19:51

Okrivljenom zabranjeno da vozi šest mjeseci.

UEFA smanjila suspenziju Dijasa sa tri na dvije utakmice

Petak, 05.12.2025 | 19:42

Evropska fudbalska unija (UEFA) smanjila je suspenziju fudbalera Bajerna iz Minhena, Luisa Dijasa, sa tri utakmice na dvije, nakon žalbe kluba podnijete zbog oštrog faula nad igračem Pari Sen Žermena, Ašrafom Hakimijem.

Abazović: Vlada tajno dozvolila gradnju apartmana u Miločerskom parku

Petak, 05.12.2025 | 19:19

Vlada Crne Gore u tajnosti je potpisala ugovor sa kompanijama Adriatic Properties i Aman, kojim je dozvoljena izgradnja kondo hotela u Miločerskom parku. Ono što nije moglo u vrijeme DPS-a, može u vrijeme PES-a, Demokrata i Demokratskog fronta, saopštio je lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović večeras u autorskom podkastu “Petak sa Dritanom”.

Dukaj s pomoćnikom generalnog sekretara NATO-a o jačanju sajber bezbjednosti

Petak, 05.12.2025 | 19:12

Ministar naglasio potrebu formiranja i stavljanje u operativnu funkciju Agencije za sajber bezbjednost.