Utorak, 10.09.2024 | 12:03
IZVOR: ona.rs/Mirror

OTKRIVEN razlog zašto je Džej Lo držala za ruke najboljeg druga Bena Afleka (VIDEO)

Prijatelji bivšeg para nisu se do sada oglašavali niti "opredijelili" na čijoj su strani.




Foto: Instagram screenshot/jlo

Otkriven je pravi razlog zašto je Dženifer Lopez viđena kako se drži za ruke sa Metom Dejmonom. Pedesetpetogodišnja muzička i filmska diva šokirala je obožavaoce sa fotografijama na kojima je viđena kako na filmskom festivalu u Torontu kako vodi veoma prisan i intiman razgovor sa holivudskim glumcem, za kojeg je opšte poznato da je najbolji prijatelj njenog uskoro bivšeg muža Bena Afleka.

Otkako je u avgustu objavljena vijest o razvodu Dženifer i Bena, prijatelji bivšeg para se nisu oglašavali niti "opredijelili" na čijoj su strani. Međutim, sada je objavljeno da je Met definitivno oprediljen za Benov "tim".

Prema tvrdnji izvora, Dženifer je dvadesetak minuta željela da razgovara sa glumcem o svom otuđenom mužu i zadržavala je Metovu pažnju, držeći ga za ruku u Ric Karton hotelu.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

"Met Dejmon ugušio je svaki pokušaj Džej Lo da razgovara o Benu na premijeri", rekao je izvor i dodao za Daily Mail: "Bilo je veoma nezgodan momenat jer je znala da će ako povuče Meta na stranu na takvom događaju da bi vodili intiman razgovor biti veoma primijećen i postati viralan. Cijela njena ruka na njegovoj ruci bila je lijep način da mu drži pažnju, ali on nije imao ništa od toga. Rekao joj je da mu je drago što je ona dobro i da je zahvalan na njenom učešću u filmu – ali je jasno stavio do znanja da uopšte nije bio tu da priča o Benu".

Sudeći prema fotografijama, Lopezova i Dejmon sjedjeli su zajedno u uglu na zabavi, dok je pjevačica držala ruku glumca koji je pognuo glavu i djelovao kao da se moli. Međutim, uprkos intimnoj prirodi njihove pojave, insajder je insistirao da se Met "nije molio" sa njom" i da je naglasio da će "uvijek držati Benu leđa bez obzira na sve".

Sa druge strane Dženifer je izgledala fantastično, bila obučena u svoju osvetničku haljinu Tamare Ralf inspirisanu disko loptom, što je i obilježilo njeno prvo pojavljivanje na crvenom tepihu od trenutka podnošenja zahtjeva za razvod od Bena 20. avgusta.

Met i Ben su producenti filma Nezaustavljivog, koji je premijerno prikazan u Torontu, gdje se pojavila i Lopezova, ali je Ben odlučio da ostane kod kuće, radije nego da rizikuje viđenje sa svojom bivšom, koja ima sporednu ulogu u ovom filmu.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Crna Gora danas zatvara pet pregovaračkih poglavlja sa EU

Utorak, 16.12.2025 | 08:20

Premijer Milojko Spajić prevodi delegaciju Vlade Crne Gore koja danas učestvuje na Međuvladinoj konferenciji u Briselu na kojoj će Crna Gora zatvoriti pet pregovaračkih poglavlja i to: Poglavlje 3 – Pravo osnivanja preduzeća i sloboda pružanja usluga, Poglavlje 4 – Sloboda kretanja kapitala, Poglavlje 6 – Privredno pravo, Poglavlje 11 – Poljoprivreda i ruralni razvoj te Poglavlje 13 – Ribarstvo.

Beranac osumnjičen da je uznemiravao maloljetnicu: Pipkao je ispod majice, ljubio po vratu, ona zbog straha gubila svijest

Utorak, 16.12.2025 | 08:15

Viši sud u Bijelom Polju odbilo je žalbu kojom je traženo ukidanje pritvora Berancu osumnjičenom da je tokom 2024. i 2025. godine u više navrata uznemiravao maloljetnu djevojčicu.

Mugoša: Još jedna dnevnopolitička predstava revizionizma i retrogradnosti za unutrašnju upotrebu

Utorak, 16.12.2025 | 08:12

Izjavu predsjednika Skupštine Crne Gore Andrije Mandića da aktuelni Ustav treba upodobiti sadašnjosti i promijeniti status srpskog jezika komentarisao je poslanik Socijaldemokrata Boris Mugoša.

Vremenska prognoza - UTORAK donosi OVE temperature

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:47

Pročitajte vremensku prognozu za utorak.

Ubjedljiva pobjeda Đukića na 5. Memorijalu “Radojica Dabetić”

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:42

Peti međunarodni otvoreni turnir u ubrzanom šahu Memorijal “Radojica Dabetić” održan je 14. decembra u multimedijalnoj sali Univerzitetskog sportskog centra u Podgorici.

Kalas: Sve teže obezbijediti kredit za Ukrajinu iz zamrznute ruske imovine

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:39

Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbjednost Kaja Kalas izjavila je danas, 15.decembra, da obezbjeđivanje finansiranja Ukrajine putem kredita zasnovanog na zamrznutoj ruskoj imovini postaje "sve teže", uoči samita Evropskog savjeta zakazanog za četvrtak, navodeći da se pritisak u vezi sa kreditom "osjeća sa svih strana".

Kada je pravo vrijeme za večeru: Zaboravite na pravilo „do 19 časova“

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:35

Zaboravite na univerzalno „pravilno“ vrijeme za večeru. Iako smo često čuli da je idealno večerati između 17 i 19 časova, nutricionisti poručuju – to ne važi za sve.

Sabaljenka najbolja drugi put zaredom

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:26

Arina Sabalenka je drugi put zaredom izabrana za najbolju teniserku godine u izboru Ženske teniske asocijacije (WTA).

Primorac osvojio srebro, Budvi bronza u klasi 2010′

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:21

Vaterpolisti dubrovačkog Juga su pobjednici turnira za igrače rođene 2010. godine i mlađe u okviru takmičenja Olimpijske nade, dok dvije medalje idu u Crnu Goru.

Kovačević: Nikšić jedini u Crnoj Gori nudi izlagačima besplatno korišćenje kućica

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:15

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević, otvarajući Novogodišnji i božićni bazar, koji će trajati do 15. januara, poručio je da je Nikšić jedini grad u Crnoj Gori koji nudi svojim izlagačima besplatno korišćenje kućica i da će se lokalna samouprava potruditi da tako bude i u budućnosti.