Subota, 14.09.2024 | 11:26
IZVOR: ona.telegraf.rs

Spreman za TREĆI BRAK - Boris Beker se ženi sa 23 GODINE mlađom djevojkom

Bivši teniser Boris Beker (56), ovog vikenda se ženi po treći put. Njegova izabranica ovog puta je Lilijan de Karvaljo Monteiro, koja je čak 23 godine mlađa od njega.




Foto: YouTube screenshot/Star Sessions

Iako je Beker bio poznat u prošlosti po raskalašnom životu, ovog puta on vezu sa lijepom djevojkom sa afričkog ostrva Sao Tome i Principe, krije kao zmija noge. Ono što je poznato jeste da su već godinama zajedno i da su podrška jednom drugom.

Lilijan ima čak tri diplome fakulteta, govori pet jezika i potiče iz porodice uspješnih roditelja, piše "Daily Mail". Naime, njen otac je bio ministar odbrane Sao Tome i Principe, kao i predsjednički kandidat 2014. godine.

Lilijan se ne ističe previše u javnosti i malo se zna o njoj. Nema društvene mreže, ne eksponira se, a i kada se pojavi na nekom događaju, uglavnom je ruku pod rukom sa uskoro zvanično mužem Borisom Bekerom.

Njen modni stil je istančan i sveden, očigledno ne voli pretjerano jake boje, jer uglavnom su to one klasične - bijela i crna. 

Kada je on izašao iz zatvora poslije osam mjeseci provedenih za krivična djela zbog nesolventnosti, par je Veliku Britaniju zamijenio Italijom, pa sada živi u Milanu u prelijepom stanu. Beker je jednom prilikom izjavio da ga upravo njena ljubav "izliječila" od zatvora i boravka u njemu. Upravo u ovom gradu ju je on i zaprosio, u Milanskoj katedrali 2021. godine. Ona ga je čekala dok u međuvremenu ne odsluži kaznu koja mu sleduje i ovog vikenda organizuju dugo očekivano vjenčanje.

Bila mu je velika podrška tokom tih mjeseci suđenja.

- Boris je bio jako zahvalan što je Lilijan ostala uz njega i u tim teškim trenucima i to joj nikad neće zaboraviti. Praktično ga je spasila - rekao je jedan prijatelj o njihovoj ljubavi.

Borisu Bekeru je ovo treći brak, pošto se prethodno razveo od Lili Beker 2018. godine, poslije devet godina zajedništva. Njegova prva žena je Barbara Beker, sa kojom je brak trajao godinu dana kraće - od 1993. do 2001. godine.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (2)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Simon
14.09.2024 11:51

Sad kad je sve pare spiskao može se ženit svake godine .

3 0
Mašan
14.09.2024 14:59

A , Novak će mu biti kum .

0 0

Dodik: NAPUŠTAM politiku na deset godina, ako opozicija PODRŽI da prijevremene izbore raspiše RIK RS

Petak, 22.08.2025 | 16:56

Milorad Dodik, kome je Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine (CIK), oduzela mandat predsjednika Republike Srpske (RS) na osnovu pravosnažne presude Suda BiH, pozvao je poslanike opozicionih stranaka da podrže donošenje odluke u Narodnoj skupštini RS da entitetska izborna komisija - RIK raspiše prijevremene izbore za predsjednika RS, a da se on sledećih deset godina neće pojavljivati na političkoj sceni.

Studenti u blokadi ODBILI Vučićev poziv na debatu do raspisivanja izbora

Petak, 22.08.2025 | 16:50

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je na debatu pred svim kamerama predstavnike studentsko-blokaderskog pokreta, saopštila je pres služba predsjednika. Studenti su odbili poziv do raspisivanja izbora

NAJLAKŠI način da se RIJEŠITE gorčine u krastavcima

Petak, 22.08.2025 | 16:36

Ključ je u jednom potezu.

KRIVIČNA PRIJAVA protiv člana OKG zbog posjedovanja narkotika

Petak, 22.08.2025 | 16:27

Policija je podnijela krivičnu prijavu protiv L. V., člana organizovane kriminalne grupe nakon što mu je oduzeta manja količina marihuane i kokaina, te preko 43 grama MDMA i tablete sa liste opijata, saopšteno je iz Uprave policije.

BRZ i ZDRAV zalogaj: Bakin slani kolač pun povrća

Petak, 22.08.2025 | 16:08

Slani bakin kolač je brzo jelo koje oduševljava bogatim ukusom svježeg povrća i kremastom strukturom od jogurta i putera.

Pjevač o TRUDNOĆI Milice Todorović: "Spremiću joj teglu kisjelih krastavčića"

Petak, 22.08.2025 | 15:43

Pjevačica Milica Todorović dugo je priželjkivala da ostane u drugom stanju, a kada se to dogodilo, vijest o prinovi je obradovala mnoge.

Aktiviranjem međunarodne pomoći Vlada i MUP omogućili da Crna Gora ODLUČNO i USPJEŠNO odgovori na izazove požara ovih razmjera

Petak, 22.08.2025 | 15:31

Generalni direktor Direktorata za zaštitu i spašavanje Ministarstva unutrašnjih poslova Miodrag Bešović i gradonačelnik Podgorice Saša Mujović, koji je na čelu Opštinskog tima za zaštitu i spašavanje Glavnog grada, ispratili su austrijski i švajcarski tim za gašenje požara kopnenim snagama, koji su prethodnih dana pružili dragocjenu podršku Službi zaštite i spašavanja Glavnog grada – vatrogascima spasiocima u borbi sa požarima kojima je Crna Gora bila izložena.

DPS: Marković i Šćepanović nastavljaju da POKORNO SLUŽE crkvenim velikodostojnicima

Petak, 22.08.2025 | 15:20

Iz DPS Crne Gore rekli su da spomenik najozloglašenijem četničkom koljaču Pavlu Đurišiću nesmetano putuje od crkve do manstira, čime Crkva Srbije ponovo demonstrira silu i ismijava državu, a država nedvosmisleno pokazuje da je pred Crkvom Srbije kapitulirala.

Glavni grad PROŠAO u TREĆI KRUG kandidature za Evropsku prijestonicu mladih

Petak, 22.08.2025 | 15:16

Glavni grad Podgorica uspješno je prošao evaluaciju aplikacije za treći krug kandidature za titulu Evropske prijestonice mladih 2028., te su od strane EYC žirija stigle pozitivne smjernice za nastavak procesa. 

Britanac poslat u Spuž, nakon čega će biti protjeran iz Crne Gore

Petak, 22.08.2025 | 15:12

Državljaninu Velike Britanije B.G. K.(29) provešće u spuškom zatvoru četiri dana, nakon čega mu je određena zaštitna mjera protjerivanja iz Crne Gore na godinu dana.