Srijeda, 18.09.2024 | 11:13
IZVOR: prva.rs/b92

Jelena Karleuša o RAZVODU: "Moj brak je toliko trajao zato što NIJE BIO ZDRAV"

Pjevačica Jelena Karleuša govorila je za TV Prva kako se trenutno osjeća i kakvi su joj planovi, nakon što je objavila da se razvodi poslije 17 godina braka.




Foto: Instagram screenshot/karleusastar

Kako je navela, ne ojseća se najbolje.

"Ujutru nisam dobro. Neću da lažem. Emotivno nisam dobro u posljednje vrijeme, ali kada je riječ o poslu nikada bolje. To daje jednu dobru cjelinu. Okej sam... Žene kod nas se čudno odnose prema razvodu. Dobila sam na hiljade poruka kada sasm objavila da se razvodim. Imala sam tu sreću ili nesreću da se razvodim uz dva advokata, tako da nisam imala neki osjećaj. Došla sam nasmijana, muža vidjela nisam. 17 godina smo bili zajedno ali sam ja za sve te godine uglavnom bila sama...", rekla je Jelena a voditeljka je podsjetila na riječi doktora da dobri brakovi mogu da se razvedu, a obično se loši ne razvode.

"Pa jeste, tako je. Mislim da je moj brak zato i trajao jer sam ja to držala, ja sam mu davala vještačko disanje. Ne trpim poraz pa sam prosto oživljavala taj brak i pravila od toga ono što nije. To je moj brak, moja odluka. Ne doživljavam razvod kao poraz ni kao pobjedu, samo mi je žao mog truda i ulaganja. Ali ja sam žena sa velikim srcem, još puno toga mogu da dam. Ali evo da dam jedan savjet svim ženama, posebno pokazivati ili poklanjati emocije pogrešnoj osobi to je kao da krvarite pored ajkule. Ljubav ne treba siliti, čim ti ubjeđuješ nekog da ti vrediš, čim juriš nešto, a nije obostrano, to nie ljubav, to je neka vrsta patologije. Ako on ne misli da si najbolja i najljepša, tu nema ljubavi, to je osuđeno na propast. Žene poslije razvoda postanu "ribe", to je dobra strana razvoda. Imala sam sreću sa Duškom jer je sva imovina prepisana na našu djecu, za razliku od nekih mojih koleginica", rekla je JK.

A potom progovrila o karijeri, te otkrila da je snimila reklamu koja će uskroo biti emitovana.

"Prezadovoljna sam spotom za pjesmu Benga, ovo je trep muzika. Generalno i karijerom, nisam kao neke pjevačice koje su sada više voditeljke nego što su pjevačice, evo recimo Ceca. Voljela bih da dođem u njenu emisiju malo da podignem tu gledanost. Nakon Zvezda Granda došli smo moj tim i ja na ideju da bih ja sama trebala da imam svoj šou", rekla je Jelena.

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Gavrilo
19.09.2024 09:55

Muškarac koji izdrži 24 sata u braku sa njom , zaslužuje Nobelovu nagradu .

2 0

Juniori spremni za Mundijal, ovo je spisak Đorđa Radoševića

Četvrtak, 25.06.2026 | 16:55

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore je spremna za Svjetsko prvenstvo čiji je domaćin Portugal od 27. juna do 4. jula.  

Otkriveno ime Dončićevog novog tima!

Četvrtak, 25.06.2026 | 16:47

Novi košarkaški projekat Luke Dončića u Rimu dobio je zvanično ime – Basketball Club Roma SPQR.

Euromost: Pomor ribe na rijeci “Ibar” u Rožajama, nadležne institucije odmah da reaguju

Četvrtak, 25.06.2026 | 15:22

Članovi SRK,,Ibar” su juče u 19h zabilježili veliki pomor ribe na rijeci,,Ibar” u Rožajama i da ovo nije konačan obim štete, što je razlog da je NVO,,Eurmost” iz Bijelog Polja pozvala sve nadležne državne institucije da odmah reaguju i utvrde uzrok i otkriju počinioce, naveli su iz ove organizacije, saopštili su iz Euromosta.  

Ćulafić: Novim zakonom o vazduhu štitimo zdravlje građana

Četvrtak, 25.06.2026 | 15:30

Cilj donošenja zakona o vazduhu je smanjenje koncentracija štetnih materija koje utiču negativno na zdravlje ljudi, poručio je ministar ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera Damjan Ćulafić.  

DNP Pljevlja: PES odbio inicijativu o Kosovu, građani će dati odgovor na izborima

Četvrtak, 25.06.2026 | 14:59

Iz pljevaljskog odbora DNP-a ističu da je PES odbijanjem da potpišu inicijativu za zakazivanje sjednice Skupštine opštine Pljevlja na kojoj bi se poništila sramna odluka Vlade Crne Gore o priznanju takozvanog Kosova, najbolje pokazao kako podržavaju i štite interese građana koji su ih birali, te da će se vrlo brzo suočiti sa stavom građana Pljevalja i na lokalnim i parlamentarnim izborima.

Dukaj sa predsjednikom CINGO-a: Jačati saradnju javne uprave i civilnog društva

Četvrtak, 25.06.2026 | 15:15

Ministar javne uprave, Maraš Dukaj, sastao se sa Gerardom Ermičersom predsjednikom Konferencije međunarodnih nevladinih organizacija Savjeta Evrope (CINGO), i članovima delegacije, sa kojima je razgovarao o unapređenju saradnje između javne uprave i organizacija civilnog društva.

Fon der Lajen: Ulazak u EU isključivo prema kriterijumima

Četvrtak, 25.06.2026 | 15:05

Predsjednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen poručila je danas u Gdanjsku na trećoj Međunarodnoj konferenciji o obnovi Ukrajine da ne može biti rasprave o tome da li kandidati za članstvo u Evropskoj uniji ulaze na osnovu ispunjenih kriterijuma, ali da je Ukrajina za kratko vrijeme ostvarila zavidan napredak i da joj je, ukoliko tako nastavi, budućnost u EU zagarantovana.

Zirojević tražio zabranu ulaska autorima filma iz CZDS, Šaranović najavio zakonsku proceduru

Četvrtak, 25.06.2026 | 14:32

Zirojević je pitao ministra šta je MUP uradio povodom filma o referendumu novosadske organizacija Centar za društvenu stabilnost (CZDS), navodeći da se radi o "ćaći organizaciji".

Globalno istraživanje: Povjerenje u Trampa izuzetno visoko, ali većina ne vidi SAD kao pouzdanog partnera

Četvrtak, 25.06.2026 | 14:45

Povjerenje međunarodne javnosti u predsjednika SAD Donalda Trampa ostaje na niskom nivou, dok značajan dio ispitanika smatra da Sjedinjene Američke Države više nijesu pouzdan partner na globalnoj sceni, pokazuje novo istraživanje koje je sproveo istraživački centar Pju u 36 zemalja širom svijeta.

Marija Vuković petoplasirana u žestokoj konkurenciji

Četvrtak, 25.06.2026 | 14:06

Odličan rezultat najbolje crnogorske atletičarke Marije Vuković na jakom mitingu “Boris Hanžeković” u Zagrebu.