Srijeda, 18.09.2024 | 14:40
IZVOR: magazin.novosti.rs

"Svaki dan se DOPISUJEM sa MUŠKARCIMA": Nataša OTKRILA nepoznate detalje o svom LJUBAVNOM ŽIVOTU

Nataša Bekvalac otkrila da se dopisuje sa muškarcima i o tome iskreno govori. 

 




Foto: YouTube screenshot/ RTV Pink 

Nataša Bekvalac, pop diva čiji se hitovi slušaju širom regiona, ne voli da se pojavljuje u medijima kada za to nema dobar razlog. Iako je već neko vrijeme u tzv. medijskoj ilegali, pjevačica redovno nastupa.

Nedavno je Nataša Bekvalac otkrila je da priprema novi album, ali da ne žuri s objavljivanjem i da će publika imati priliku da presluša nešto prelijepo.

Nataša nije željela da precizira kada će novi album ugledati svjetlost dana, ali sigurno je da to neće biti prije njenog rođendana.

Pjevačica je za "Exkluziv" govorila o nastupima koje je održala tokom ljetnje sezona, ali i odmoru na kojem je bila sa kćerkama. Na opasku novinara da se sa odmora vratila vidno zgodnija, Nataša je šaljivo odgovorila da je samo dobro stilizovana.

Ono što sve najviše zanima jeste kako stvari stoje na ljubavnom planu lijepe pjevačice. Tom prilikom Nataša je iznijela i da se u njenom ljubavnom životu nije desilo ništa novo, ali da se na dnevnom nivou uvijek dešavaju zanimljive stvari.

Posebno je zanimljivo da je Nataša Bekvalac otkrila još nešto - progovorila je i o dopisivanju sa muškarcima na društvenoj mreži Instagram. 

"Svaki dan se dopisujem. Ne znam kako je muškarcima, ja se trudim da meni bude dobro"

Pjevačica se osvrnula na to da je njeno osnovno stanje sloboda, i da sebe ne bi mogla da zamisli drugačijom, posebno naglašavajući da je za ženu jako bitna finansijska nezavisnost.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Jadran sa maksimalnih 3:0 u seriji odbranio titulu prvaka države

Utorak, 02.06.2026 | 21:44

Vaterpolisti Jadrana još jednom su potvrdili dominaciju na domaćoj sceni, pošto su odbranili titulu prvaka Crne Gore i stigli do 14. šampionskog pehara u klupskoj istoriji.  

Milatović razgovarao sa Mađarom o ekonomskoj saradnji i podršci Mađarske Crnoj Gori na evropskom putu

Utorak, 02.06.2026 | 19:31

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović kazao je na mreži X da je imao telefonski razgovor sa premijerom Mađarske, Peterom Mađarom, i to o ekonomskoj saradnji i podršci Mađarske Crnoj Gori na evropskom putu.

Aman Sveti Stefan dobitnik prestižne “Triple crown” nagrade za 2026.

Utorak, 02.06.2026 | 21:57

Dok se Aman Sveti Stefan sprema da ponovo dočeka goste, odmaralište je počastvovano što je dobilo nagradu “Triple crown” za 2026. koju dodjeljuje časopis Condé Nast Traveller.

Jelena Rozga otkrila tajnu svoje ljepote: Njega kože je najbitnija

Utorak, 02.06.2026 | 20:43

Poznata po svojoj besprekornoj ljepoti, pjevačica Jelena Rozga je sada otkrila tajnu svog mladolikog izgleda. Ona je oduševila mnoge.

Nišić: MOR pohvalio napredak Crne Gore na putu ka EU

Utorak, 02.06.2026 | 18:34

Ministarka rada, zapošljavanja i socijalnog dijaloga Crne Gore i šefica tripartitne delegacije Crne Gore na 114. zasijedanju Međunarodne konferencije rada u Ženevi Naida Nišić sastala se danas sa generalnim direktorom Međunarodne organizacije rada (MOR) Gilbertom F. Houngboom, saopštili su iz Ministarstva rada, zapošljavanja i socijalnog dijaloga  

Zverev sigurno do polufinala Rolan Garosa

Utorak, 02.06.2026 | 20:21

Njemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u polufinale Rolan Garosa, nakon što je u tri seta savladao mladog Španca Rafaela Hodara 7:6 (7:3), 6:1, 6:3.

Konate nadomak Reala, postignut usmeni dogovor?

Utorak, 02.06.2026 | 20:10

Francuski reprezentativac Ibrahima Konate nalazi se na korak od prelaska u Real Madrid, prenose evropski mediji, navodeći da je štoper Liverpula postigao usmeni dogovor sa španskim velikanom.   

Cetinje: Zadržan osumnjičeni za nasilje nad suprugom pred maloljetnom djecom

Utorak, 02.06.2026 | 17:00

Osnovno državno tužilaštvo na Cetinju odredilo je zadržavanje K.S. zbog sumnje da je 1. juna fizički napao svoju suprugu, koja je tom prilikom zadobila tjelesne povrede. Nasilje se, kako se sumnja, dogodilo u prisustvu maloljetne djece, a osumnjičeni je i ranije pravosnažno osuđivan za isto krivično djelo.  

Kritike ne prestaju, ali u Ferrariju tvrde da kupci već uplaćuju novac za Luce

Utorak, 02.06.2026 | 21:22

Ferrari čvrsto stoji iza svog prvog električnog modela i vjeruje da je dovoljno poseban da nosi prepoznatljivi amblem marke.

Nova Služba zaštite i spašavanja u Tuzima dobila opremu i specijalizovano vozilo

Utorak, 02.06.2026 | 21:10

Direktorat za zaštitu i spašavanje donirao je novoformiranoj Službi zaštite i spašavanja Tuzi kompletnu ličnu zaštitnu opremu, materijalno-tehnička sredstva i vozilo za tehničke intervencije. Time su unaprijeđeni kapaciteti službe koja broji 12 vatrogasaca-spasilaca i koja će doprinijeti većoj bezbjednosti građana, ali i rasterećenju Službe zaštite i spašavanja Podgorica.