Ponedjeljak, 30.09.2024 | 19:50
IZVOR: RTCG

Jovetić i zvanično fudbaler Omonije

Stevan Jovetić i definitivno nastavlja karijeru u Omoniji, koja ga je večeras predstavila.




Foto: fscg.me, arhiva

Kapiten crnogorske reprezentacije je juče doputovao na Kipar, a danas je postao 10. pojačanje kluba iz Nikozije u ovom prelaznom roku.

"Kraljica" je ranije danas najavila prezentaciju novog pojačanja, ali ne i o kome se radi. Dilema nije bilo da je to 34-godišnji Podgoričanin...

Jovetić je potpisao dvogodišnji ugovor, a nosiće dres sa brojem 8.

Prethodnih mjeseci je imao ponude iz Italije (navodno ga zvala Venecija, pominjao se i Komo), Izraela (Makabi Tel Aviv i Makabi Haifa) i Saudijske Arabije, govorilo se i o povratku u Olimpijakos, ali je na kraju izabrao klub iz glavnog grada Rajskog ostrva.

U timu koji vodi bivši trener Hajduka, Litvanac Valdas Dambrauskas, dočekaće ga saigrač iz reprezentacije Novica Eraković.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za "kraljicu" je donedavno nastupao još jedan "hrabri soko", Dušan Bakić, ali je pozajmljen lokalnom rivalu Karmiotisi, za koju igraju i Boris Cmiljanić, Deni Hočko i Luka Đorđević.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ibrahimović: Moramo iskoristiti ovaj istorijski momenat, o političkim razlikama nakon 2028.

Četvrtak, 23.04.2026 | 21:12

Potpredsjednik Vlade i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović ja kazao je u emisij “Argumenti” na RTCG, da je urađen veliki posao i da je stigla nagrada iz Brisela, te da svi politički akteri moraju biti svjesni istorijskog momenta koji se mora iskoristiti na najbolji način. Političke razmirice i razlike, poručuje, valja ostaviti za poslije 2028.  

Ustavne izmjene pred Crnom Gorom: Ukidanje imuniteta članovima Vlade u fokusu

Četvrtak, 23.04.2026 | 21:34

Jedan od uslova za ispunjavanje reformske agende na putu ka Uniji je i izmjena Ustava. Crnu Goru i tu čeka veliki posao, piše RTCG.  

Rakočević: Postignut dogovor oko izbora predsjednika, ali ne i oko članova CIK-a

Četvrtak, 23.04.2026 | 20:05

Ono što Crnoj Gori neće nimalo pomoći na putu zatvaranja određenih predvoračkih poglavlja i napredovanju ka EU je i činjenica da ni nakon trećeg poziva za izbor predsjednika i članova Centralne izborne komisije, nije postignut uspjeh, pišu Vijesti.  

Vlasnik Koventrija ne brine zbog Lamparda: Mislim da je pronašao srećno mjesto

Četvrtak, 23.04.2026 | 21:45

Vlasnik Koventrija Dag King nije zabrinut zbpg toga što bi menadžer tog tima Frenk Lampard mogao da napusti klub ovog ljeta.     

Šta vaša beba može uraditi sa tri mjeseca: Ove promjene će vas oduševiti

Četvrtak, 23.04.2026 | 20:45

Treći mjesec je jedna od najljepših prekretnica za mnoge roditelje. Vaša beba postaje sve osjetljivija, znatiželjnija i društvena.

Milanović: Evropska unija se pretvorila u ratni projekat, Hrvatska ne smije biti uvučena u tuđi sukob

Četvrtak, 23.04.2026 | 20:55

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović ponovo se danas obrušio na Evropsku uniju izjavom da to više nije mirovni projekat, a da je zvanični Zagreb dio društva u kojem se kuju veliki planovi u čijem strateškom promišljanju ne učestvuje, jer su premali, a tiče ih se.  

Dukaj i Hetei: Jačanje saradnje Crne Gore i Mađarske u oblasti digitalizacije i javne uprave

Četvrtak, 23.04.2026 | 20:35

Ministar javne uprave Maraš Dukaj sastao se sa novoimenovanim ambasadorom Mađarske u Crnoj Gori Peterom Heteijem, pri čemu je istaknuta spremnost za jačanje saradnje u oblasti digitalizacije, reforme javne uprave i razmjene iskustava u procesu evropskih integracija Evropske unije.     

Makedonac uhapšen u Beogradu, lažno se predstavljao kao hirurg

Četvrtak, 23.04.2026 | 20:23

Policija u Beogradu uhapsila je državljanina Sjeverne Makedonije (42) zbog sumnje da se lažno predstavljao kao hirurg i sa još nekoliko nepoznatih osoba oštećenu doveo u zabludu da će joj za novac hitno operisati člana porodice, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

EU namjerava da Venecijanskom bijenalu obustavi subvenciju zbog učešća Rusije

Četvrtak, 23.04.2026 | 21:21

Evropska komisija saopštila je danas da je uputila pismo organizatorima Venecijanskog bijenala u kojem ih obavještava o namjeri da obustavi subvenciju od dva miliona eura, nakon što su organizatori dozvolili otvaranje ruskog paviljona.  

Krivična prijava zbog utaje poreza protiv fizičkog i pravnog lica; šteta po budžet blizu 23.000 eura

Četvrtak, 23.04.2026 | 19:58

Službenici Sektora za borbu protiv kriminala – Odsjeka za borbu protiv korupcije, ekonomskog kriminala, sprovođenja finansijskih istraga i suzbijanja ekološkog kriminala su u saradnji sa službenicima Sektora za finansijsko-obavještajne poslove i Poreske uprave, nakon sprovedenih aktivnosti, 21.04.2026. godine podnijeli krivičnu prijavu Osnovnom državnom tužilaštvu u Baru protiv pravnog lica d.o.o “Slama” Sutomore i ovlašćenog lica u tom pravnom licu, O.B. (39), zbog sumnje da su izvšili krivična djela utaja poreza i doprinosa, oštetivši na taj način Budžet Crne Gore u ukupnom iznosu od 22.871,20 eura.