Utorak, 01.10.2024 | 07:17
IZVOR: ona.telegraf.rs

Pomračenje Sunca u Vagi, donosi PROMJENE za ova tri horoskopska znaka

Kada su u pitanju astrološke okolnosti oktobar započinjemo pod snažnim uticajem pomračenja Sunca u znaku Vage. Ovaj aspekt, koji se očekuje 2. oktobra, orijentisan je na društvene i odnose, i otkriće svima puteve kojima mogu da krenu kako bi uspostavili uravnoteženija partnerstva i snažniji osjećaj nezavisnosti.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Svi će doživjeti pomračenje na svoj način, ali ako ste jedan od sledećih horoskopskih znakova - bićete najviše pogođeni ovim moćnim aspektom.

Ovan
Kao zodijačka suprotnost Vage, vaš znak je u velikoj mjeri uključen u trenutnu seriju pomračenja. Ovo pomračenje Sunca raste u vašem sektoru veza, pa ćete možda otkriti da neke glavne životne lekcije o ljubavi, partnerstvu i saradnji konačno dolaze na svoje mjesto. Ako možete da se oduprete želji da ostanete u svojoj zoni udobnosti, prvi put posle dugo vremena ćete napraviti neke korake u pravom smjeru. Možda ćete takođe otkriti da je vrijeme da prihvatite novi početak tako što ćete se oprostiti od nečega - bilo da je to toksična veza koje ste držali ili neka ogorčenost koju treba riješiti.

Nije lako, ali vjerujte da su sve promjene u vašem životu u vašem najboljem interesu. Vaš kosmički vladar Mars je u prelijepom skladu sa Venerom i Saturnom koji je usredsređen na stabilnost, tako da ako treba da postavite granicu, sada je vrijeme.

Rak
Vi ste jedinstveni znak zodijaka kojim vlada Mjesec, tako da pomračenja uvijek snažno utiču na vas. Ali ovo, posebno, kristalizuje neke skokove rasta koji mijenjaju život, jer pogađa osjetljivu i domaću četvrtu kuću vašeg grafikona. Dihotomija između vašeg privatnog i javnog života pretrpjela je veliku promjenu u poslednjih godinu i po dana, i sada ćete možda morati da se oslobodite nekih dugotrajnih uvjerenja ili shvatite da morate da prestanete da se hvatate za određena sjećanja. Bez obzira koliko se čvrsto uhvatite za prošlost, ništa više neće biti baš kao što je nekada bilo - ali ova lunacija vam može pomoći da shvatite da je to dobra stvar.

Proslavite prošlost i uživajte u slatkoj nostalgiji koju ova razmišljanja donose, ali budite otvoreni za ideju da bi budućnost mogla da nosi potpuno nova, ali podjednako značajna iskustva.

Vaga
Ovo pomračenje se dešava u vašem znaku, tako da će transformisati vaš identitet, osjećaj i način na koji se predstavljate u vašim odnosima. Pošto je to poslednje pomračenje koje će pogoditi vašem znaku za skoro cijelu deceniju, ono takođe označava i sumrak važnog ličnog putovanja u vašem životu. Otpuštali ste prethodne verzije sebe, identifikujući se i razdvajajući se sa osobinama koje vas sputavaju da prihvatite svoju autentičnom. Sada mijenjate svoj način razmišljanja i oslobađate se samosvijesti. Na ivici ste potpunog novog rođenja.

Iako ovo zahtijeva puno oslobađanja sa vaše strane, što može da prati i mnogo tuge, pred vama se materijalizuju važni novi putevi. Ulazak u nepoznato može da bude zastrašujuće, ali možda počinjete da uviđate da vaš "rast" leži na drugoj strani nepoznatog. Ako prođete kroz ovo pomračenje, dobićete solidan uvid u sve.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Prokuplje: Maloljetnici pretukli nastavnika škole i vršnjaka

Četvrtak, 26.02.2026 | 20:11

Dvojica maloljetnika iz Prokuplja pretukla su vršnjaka (13), a prethodno su napali nastavnika i pomoćnog radnika Osnovne škole “9. oktobar”. Policiji je slučaj prijavila majka pretučenog djeteta.  

Zirojević: Predsjednik Višeg suda najavio nedolazak na sjednicu odbora, klasičan kukavičluk i bijeg od odgovornosti

Četvrtak, 26.02.2026 | 19:59

Crna Gora pred zatvaranjem poglavlja 21 na Međuvladinoj konferenciji 17. marta

Četvrtak, 26.02.2026 | 20:12

Međuvladina konferencija na kojoj će Crna Gora zatvoriti poglavlje 21 - Transevropske transportne mreže, trebalo bi da bude održana 17. marta, saznaje TVCG u Briselu.

Živković: Tivat primjer uspješne razvojne politike DPS-a, danas na sceni imamo agoniju koju moramo okončati što prije

Četvrtak, 26.02.2026 | 19:41

Predsjednik Demokratske partije socijalista, Danijel Živković, boravio je juče u radnoj posjeti opštini Tivat, gdje je sa rukovodstvom Opštinskog odbora, članovima partije i građanima razgovarao o aktuelnoj političkoj situaciji, razvojnim projektima i prioritetima za dalji napredak grada, saopšteno je iz ove partije.

Šljukić: Zaštitari u školama već daju rezultate, radi se na trajnom rješenju

Četvrtak, 26.02.2026 | 19:35

Uvođenje zaštitara u crnogorske škole u drugom polugodištu već daje rezultate, ocijenili su iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija. Ipak, kako kaže državni sekretar Marko Šljukić za RTV Podgorica, paralelno se radi na trajnom sistemskom rješenju, kako bi nasilja u školama bilo što manje.  

I Lakić sjutra pred Specijalnim tužilaštvom zbog komunikacije s Mijajlovićem

Četvrtak, 26.02.2026 | 19:28

Bivša novinarka Vijesti i urednica Libertasa Olivera Lakić, biće saslušana sjutra u Specijalnom državnom tužilaštvu povodom navoda da je imala komunikaciju sa podgoričkim biznismenom Aleksandrom Acom Mijajlovićem.  

Žene zainteresovane i kompetentne za politiku, ali ih ograničavaju rodne norme i neprijateljsko okruženje

Četvrtak, 26.02.2026 | 19:13

Žene u Crnoj Gori nisu manje zainteresovane i kompetentne za politiku, ali ih ograničavaju duboko ukorijenjene rodne norme, stereotipi o društvenim ulogama, nejednaka raspodjela moći unutar političkih struktura, kao i neprijateljsko okruženje koje uključuje diskreditaciju, govor mržnje i rodno zasnovane napade u javnom prostoru.    

Evropski centar za slobodu medija izdao upozorenja zbog verbalnih napada Vučića i Brnabić na N1 i Novu

Četvrtak, 26.02.2026 | 19:02

Evropski centar za slobodu štampe i medija izdao je dva upozorenja o verbalnim napadima predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i predsjednice skupštine Ane Brnabić na televizije N1 i Nova.

Predlog izmjena Zakona o ANB-u: Veća ovlašćenja za službenike, tajni saradnici dobijaju osiguranje, zdravstvenu i penzijsku zaštitu

Četvrtak, 26.02.2026 | 18:35

Predlog izmjena i dopuna Zakona o Agenciji za nacionalnu bezbjednost (ANB) donosi značajno proširenje ovlašćenja agencije, kao i pojačanu zaštitu službenika i tajnih saradnika. Novi amandmani unose jasna pravila o postupcima, sredstvima prinude i pravima zaposlenih i njihovih tajnih saradnika. Agencija će ubuduće moći direktno pozvati osobe na razgovor, uz obaveznu pouku da one nisu dužne da daju podatke.

Ćulafić: O zemljištu u Botunu nakon istraživanja Centra za ekotoksikološka istraživanja

Četvrtak, 26.02.2026 | 18:48

Komentarišući navode Botunjana da je na zemljištu gdje bi trebalo da se gradi postrojenje za prečišćavanje otpadnih voda pronađen kancerogeni materijal, ministar ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera Damjan Ćulafić je kazao da o tome može govoriti nakon što istraživanje završi Centar za ekotoksikološka istraživanja.