Utorak, 08.10.2024 | 09:45
IZVOR: una.rs

Pamela Anderson PRIZNALA da je decenijama bila u DEPRESIJI: "Sve je VELIKA MAGLA"

Kupila je kuću svoje bake i započela novi život.




Foto: YouTube screenshot/ Variety

Glumica Pamela Anderson otkrila je na filmskom festivalu u Cirihu, gdje je njen novi film "The Last Showgirl" dobio nagradu Golden Eye Award, da je imala depresiju nekoliko decenija.

"Osjećam se kao da sam otišla od Baywatch-a na Brodvej. Ne znam šta se desilo između, sve je velika magla. Srećna sam što sam ovdje, u ovom trenutku, jer mislim da sam bila depresivna nekoliko decenija", rekla je.

"Nikada nisam mislila da ću biti na sceni i dobiti takvu nagradu. Samo želim da nastavim da radim. Uzbuđena sam što ću učiniti još više. Sjajno je biti dio pop kulture, ali je i blagoslov i prokletstvo. Ljudi se zaljube u tebe zbog kupaćeg kostima. Dugo je trebalo, ali tu sam", kazala je Anderson.

Glumica se otvorila i progovorila o svom skromnom odrastanju u Britanskoj Kolumbiji, kanadskoj provinciji.

"Kad odrasteš na ostrvu, ljudi ne odlaze. A kada odeš, ljudi pričaju. Dala sam im dovoljno materijala da me ismijevaju. Bez nadoknade... Mislim da ne bih mogla da igram ovoaj lik u u filmu ‘The Last Showgirl‘ da nisam imala život kao što sam imala, pa je vrijedelo... Ako mogu da nastavim da radim i koristim ove borbe i izazove, osjećaću se blagosloveno", rekla je glumica.

"Pokušala sam da se vratim na stvari koje su se dešavale u mom djetinjstvu. Mogla sam da 'namirišem' svoju kuću, cigarete i alkohol, i bilo je važno da pogledam sve to. Pokušavala sam da vratim svoju moć. Kupila sam kuću svoje bake, prefarbala je i ispisala svoj život", dodala je ona.

"The Last Showgir" je za Andersonovu bio projekat "života ili smrti", jedva je čekala da to uradi, a od svih kolega najviše se plašila glumice Džejmi Li Kertis.

"Sada se osjećam kao da je poznajem ceo život. Zgrabi te za ramena, pogleda te u oči i kaže - Možemo mi ovo", rekla je lijepa Pamela Anderson koja u ovom filmu glumi pored Dejva Bautiste, Brende Song, Kirnana Šipke i Bili Lurd. Scenario je napisala Kejt Gersten, a režirala Gia Coppola.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Mostar proglasio vanredno stanje nakon požara na deponiji Uborak

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 18:23

Grad Mostar proglasio je vanredno stanje nakon velikog požara koji je jutros zahvatio deponiju Uborak i prouzrokovao gotovo potpunu materijalnu štetu na tom lokalitetu.     

Pucnjava na Voždovcu, ubijena jedna osoba

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 18:33

Jedna osoba je ubijena, dok je druga povrijeđena tokom pucnjave u jednom kafiću na Voždovcu, prenosi N1 Beograd.  

Mladić čije je tijelo pronađeno na gradilištu u Budvi preminuo prirodnom smrću

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 18:10

Iz Uprave policije nezvanično su Portalu RTCG saopštili da je mladić čije je tijelo juče pronađeno u Budvi A.A.M. (34), koji je državljanin Saudijske Arabije.  

Podgorica: Uhapšen osumnjičeni za prebijanje na Rimskom trgu

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 17:43

Podgorička policija uhapsila je 20-godišnjeg mladića zbog sumnje da je jednoj osobi nanio teške tjelesne povrede.

Tivćanin odbio test na droge, osuđen na 30 dana zatvora

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 17:55

F.D. (22) iz Tivta oglašen je krivim i osuđen na kaznu zatvora u trajanju od 30 dana jer je dana 21. juna odbio da se testira na prisustvo narkotika u organizmu.

Makron pisao Milatoviću: Francuska ostaje snažan partner Crne Gore na evropskom putu

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 17:02

Predsjednik Francuske Emanuel Makron uputio je pismo zahvalnosti predsjedniku Crne Gore Jakovu Milatoviću, nakon bilateralne posjete Crnoj Gori i učešća na Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan.

Subotić: Bez strategije nema razvoja države

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 16:32

Poslanik Pokreta Evropa sad Jovan Subotić poručio je u Skupštini Crne Gore da su strategije, projekti i procedure ključni za razvoj države, ocjenjujući da je upravo njihovo zanemarivanje dovelo do brojnih problema sa kojima se Crna Gora suočava danas.

Okupila se košarkaša reprezentacija Crne Gore

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 16:24

"Crveni" sa dosta kadrovskih problema počeli pripreme za kvalifikacione utakmice sa Portugalom u gostima, te Rumunijom u "Morači"

Veći dio Podgorice bio bez struje

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 16:22

Veći dio Podgorice je jutros zbog kratkotrajnog ispada trafostanice 110/10 kV “Podgorica 4”, bio bez struje, saopštili su iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema CEDIS.

Čovjek techno-orkestar premijerno u Crnoj Gori

Ponedjeljak, 22.06.2026 | 13:55

Stephan Bodzin, apsolutni čarobnjak elektronske muzike, jedan od najimpresivnijih i najcjenjenijih live izvođača elektronske scene današnjice, na oduševljenje muzičkih sladokusaca, po prvi put će usidriti svoj legendarni live nastup u Crnoj Gori, 4. jula, na ulcinjskoj Velikoj plaži. Bodzin aka „Techno orkestar u jednoj osobi” – preuzeće kormilo jedne od najiščekivanijih noći ljeta i povesti publiku prvog poglavlja EXIT 2 Montenegro festivala na hipnotično putovanje između mora, zvijezda i bezvremenskog techno zvuka.