Subota, 12.10.2024 | 09:01
IZVOR: cdm.me

Krstović: Mislim da smo zaslužili makar BOD

Da je Nikola Krstović bio malo mirniji u završnici akcija možda bi crnogorski fudbaleri izbjegli treći poraz u B Ligi nacija.




Foto: arhiva, YouTube screenshot/Serie A

Ovako, Turska je sinoć u Samsunu slavila 1:0, pa su “sokoli” ostali na nuli nakon tri utakmice.

“Turska je pokazala kvalitet još na Euru. Bila je teška utakmica, prijetili smo, prvo sam ja propustio nekoliko prilika. Mislim da smo zaslužili makar bod”, rekao je napadač Lećea.

U ponedjeljak je rival Vels u Kardifu, Crna Gora ima obavezu da uradi sve da prekine seriju od pet poraza.

“Pokazali smo da možemo da igramo sa Velšanima. Opet nas čeka pun stadion, teška utakmica. Moramo da popravimo neke stvari iz prvog meča i mislim da možemo do povoljnog rezultata. Siguran sam da smo zaslužili više poslije ova tri kola. Žao mi je zbog ovih momaka, jer imamo sjajnu atmosferu”, istakao je Krstović.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Kritički mediji u Srbiji na tihoj vatri

Srijeda, 25.02.2026 | 10:53

Promjene u Junajted grupa mnogima liče na pripremu “konačnog obračuna” vlasti u Srbiji sa preostalim kritičkim medijima. Sagovornici DW-a analiziraju kako bi to moglo da izgleda i da li građani mogu nešto da učine.  

Nikšićanin uhapšen zbog seksualnog uznemiravanja maloljetnice

Srijeda, 25.02.2026 | 10:40

Policija je u Nikšiću uhapsila G.K. (56) zbog sumnje da je seksualno uznemiravao desetogodišnju djevojčicu.  

Nevladine organizacije i grupa građana: Vlada da odbaci projekat LNG terminala i gasne elektrane u Baru

Srijeda, 25.02.2026 | 10:38

Više od 40 nevladinih organizacija, kao i više od 230 stručnjaka, publicista i građana Bara i drugih gradova Crne Gore potpisalo je reagovanje u kojem pozivaju Vladu da odmah obustavi sve aktivnosti i pregovore vezane za izgradnju LNG terminala i gasne termoelektrane u Baru, da poštuje važeći Prostorni plan i, kako su naglasili, jasno stane na stranu zakonitosti, javnog interesa i bezbjednosti građana.

Pajković: Umjesto zaštite, doživjela sam institucionalni pritisak

Srijeda, 25.02.2026 | 10:01

Pajković je ranije podnijela tri krivične prijave protiv Dejana Vukšića, zbog neovlašćene distribucije eksplicitnog sadržaja – fotografije na kojoj se nalazi ona.

SAD: Ukrajinski napadi na luku Novorosijsk ugrožavaju naše interese

Srijeda, 25.02.2026 | 09:49

Američko Ministarstvo spoljnih poslova je u novembru 2025. godine upozorilo Ukrajinu da njeni napadi na rusku luku Novorosijsk ugrožavaju ekonomske interese SAD, izjavila je ambasadorka Ukrajine u SAD Olga Stefanišina.  

Ana Novaković Đurović u SDT-u

Srijeda, 25.02.2026 | 09:43

Potpredsjednica Građanskog pokreta URA i bivša ministarka ekologije, prostornog planiranja i urbanizma Ana Novaković Đurović biće danas saslušana u Specijalnom državnom tužilaštvu.

Vuković: Lokalni parlament u Kotoru ne ispunjava zakonske norme i to je vrlo opasan presedan za političku budućnost Crne Gore

Srijeda, 25.02.2026 | 09:30

Predsjednik SO Kotor je u zoni krivične odgovornosti, a SO ne ispunjava svoje zakonske obaveze, jer je neko sebi dao za pravo da uzme pravdu u svoje ruke i to se zove kršenje zakona što će za posljedicu imati krivičnu prijavu protiv predsjednika SO-rekao je gostujući u emisiji Na kraju dana, na Televiziji E, potpredsjednik Demokratske partije socijalista Ivan Vuković.

Šta donose mjere podrške za one koji su više od osam godina na birou?

Srijeda, 25.02.2026 | 09:25

Iako je nezaposlenost manja nego ikad, poslanici Demokratske Crne Gore predlažu da se ukidanjem doprinosa poslodavcima poveća zaposlenost onih koji su više od osam godina na birou rada. U Zavodu za zapošljavanje smatraju da ta mjera može doprinijeti zapošljavanju te kategorije nezaposlenih, dok poslodavci podržavaju mjeru, ali smatraju da je na evidenciji mnogo onih koji ne žele da rade.    

"Ne mogu nas pobijediti, opsesija porazom Rusije vodi u grešku koju će skupo platiti"

Srijeda, 25.02.2026 | 09:18

Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je tokom sjednice kolegijuma Federalne službe bezbjednosti (FSB) da neprijatelj nije u stanju da pobijedi Rusiju.

Sijarto: Mađarska i Slovačka će se odupirati ukrajinskim ucjenama; Srbija nam je partner

Srijeda, 25.02.2026 | 09:03

Mađarski ministar vanjskih poslova Peter Sijarto objavio je na Facebooku da će se Mađarska i Slovačka odupirati ukrajinskim ucjenama do samog kraja.